Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 paź 2007, 09:52

Małgosiaczytam a tu taka wiadomość GRATULACJE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Nie martw się kochana czasem może będzie bardziej trudno ale tak poza tym będziesz miała dwa kochane brzdące to nic że może ciut wcześniej niż planowałaś ale widocznie tak miało być.Naprawdę ogromnie się cieszę Twoim szczęściem - ja pomyślę o drugim bąblu jak Łukasz skończy 2 lata ( muszę porządnie zapomnieć o porodzie). teraz pewnie będziesz klikać i tu i na przyszłych majowych mamciach :-D Tylko pamiętaj nie przemęczaj się i odpoczywaj jak najwięcej możesz. Nawet troszkę Ci zazdroszczę :ico_wstydzioch:
DorotaMam nadzieję, że oko ma się lepiej i już Ciebie nie boli.
MamaJulciJa też miałam Implasta Volanta 3xl ( a właściwie to nadal mam w domciu choć kaskę już za niego wzięłam :-D - mogę go używać ale obiecałam po dworze nie jeździć, używam go do usypiania). Kupiłam sobie spacerówkę ProBaby Newada taniutka jest składa się jednym ruchem nie trzeba Kół zdejmować :ico_haha_02: na płasko miejsca mało w bagażniku i w domu zajmuje, ma wszystko co potrzeba okienko w budce tak że dzidzię się widzi i wspaniały kosz na zakupy który pomieści bardzo wiele i się nie rozpina :-D Co prawda kół skrętnych z przodu nie ma ale pojedyńcze koła mają podobno tą przewagę nad podwójnymi, że się nie blokują nie psują i po wszystkim pojadą (jak na razie nie narzekam choć przyznam, że musiałam się przyzwyczaić). Ale stabilny jest o wiele bardziej niż implast i chyba bardziej mi się podoba ( choć nie ma jakiś specjalnych bajerów jak tacki schowki czy zegarki), szczególnie że wąski jest dołem ( odwrotność implasta)i do każdego nawet najmniejszego sklepiku mogę wjechać. karolas też ma super spacerówkę ( ale sama może Ci onie więcej poopisywać u nas niestety nie mogłam takiej dostać) i Iza ( ona ma Sprintera).Pozdrawiam jak kupisz coś nowego to się pochwal.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 paź 2007, 10:30

Obrazek
Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 10:33

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBUSIA SYNECZKA HaRe
DUZO ZDROWKA I USMIECHU NA CODZIEN!!!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

jak te miesiace szybciutko lecą
dopiero co chodzilsmy z brzuszkami
a tu nasze brzdące zaczynają siadać,
raczkowac nie obejrzymy sie a beda ganiac po mieszkanku

a to moje takie wspomnieniowe fotki:

Obrazek
Obrazek

ZAPRASZAM NA BLOGA DOMINISIA

[ Dodano: 2007-10-03, 10:34 ]
Kajuniu bardzo dziekujemy za sliczny Torcik!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 paź 2007, 11:12

Eva_1977 pisze:Kajuniu bardzo dziekujemy za sliczny Torcik!!!!!!!

Cała przyjemność po mojej stronie :597: :597: :597:
A tak poza tym to piękne robisz scrapki, to pewnie trza mieć specjalny program do tego?? Ja jakiś czas temu weszłam na wątek "Upiększamy zdjęcia" i tam też dziewczyny cudeńka tworzą i nawet ja troszkę próbowałam tzn. ściągnęłam jakiś program z sieci i chyba na tym się skonczyło bo nie wiedziałam jak się do tego zabrać a bardzo podobają mi się takie rzeczy.. Może kiedyś..

Dziewczyny jak Wam minęła noc z bąbelkami, mam nadzieję że dobrze bo my mieliśmy dziś urwanie głowy :ico_olaboga: Mała obudziła się po północy i oczywiście zero spania!! Co żeśmy nie wyprawiali by usnęła - a to mleczko, a herbatka, a lulanie a tulenie... nic po prostu nic nie działało.. myślałam że ta noc się nigdy nie skończy.. byłam już taka skonana.. nie wiem czemu spać nie chciała ale w każdym razie usnęła jakoś około 3ciej w nocy i o6tej już pobudka :ico_olaboga: Zasnęła niedawno bo o 10tej i teraz odsypia :ico_noniewiem:
Z tego wszystkiego muszę sobie zrobić :ico_kawusia:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 11:18

Kajunia25 pisze:
Eva_1977 pisze:Kajuniu bardzo dziekujemy za sliczny Torcik!!!!!!!

Cała przyjemność po mojej stronie :597: :597: :597:
A tak poza tym to piękne robisz scrapki, to pewnie trza mieć specjalny program do tego?? Ja jakiś czas temu weszłam na wątek "Upiększamy zdjęcia" i tam też dziewczyny cudeńka tworzą i nawet ja troszkę próbowałam tzn. ściągnęłam jakiś program z sieci i chyba na tym się skonczyło bo nie wiedziałam jak się do tego zabrać a bardzo podobają mi się takie rzeczy.. Może kiedyś..

dzieki Kajuniu
tak trzeba miec do tego program graficzny
ja uzywam Corel Paint Shop Pro X i XI (oraz od niedawna testuje nową wersje X2, niestety na razie jest tylko po angielsku :/ )


Kajunia25 pisze:Dziewczyny jak Wam minęła noc z bąbelkami, mam nadzieję że dobrze bo my mieliśmy dziś urwanie głowy :ico_olaboga: Mała obudziła się po północy i oczywiście zero spania!! Co żeśmy nie wyprawiali by usnęła - a to mleczko, a herbatka, a lulanie a tulenie... nic po prostu nic nie działało.. myślałam że ta noc się nigdy nie skończy.. byłam już taka skonana.. nie wiem czemu spać nie chciała ale w każdym razie usnęła jakoś około 3ciej w nocy i o6tej już pobudka :ico_olaboga: Zasnęła niedawno bo o 10tej i teraz odsypia :ico_noniewiem:
Z tego wszystkiego muszę sobie zrobić :ico_kawusia:


moj Dominis przebudzil sie po 22
i mial ochote aby sie z nim pobawic
bawil sie tak chyba okolo godzinki
pozniej dalam mu herbatki i usnał
w nocy spal spokojnie
nie budzil sie ani razu
obudzil sie dopiero po 7!!
z dnia na dzien spi coraz ladniej :D :D :D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 paź 2007, 11:36

Eva_1977 moja ostatnimi czasy też już bardzo ładnie usypia, nocne karmienie i dopajanie tylko w extremalnych sytuacjach jednak od czasu do czasu ma właśnie takie pobudki w środku nocy ale ogólnie jest właśnie w nocy coraz lepiej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-03, 11:37 ]
p.s. ten programik można z Internetu za darmo ściągnąć??

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 11:49

Kajuniu mozna go sciagnac..
tylko niestety jest to wersja testowa na 30 dni

sciagnac ja mozna stad: http://www.instalki.pl/programy/downloa ... _Pro_X.php

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 paź 2007, 12:06

Wszystkiego Dobraego Dla KUBUSIA i DOMINISIA :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 paź 2007, 12:11

Jeszcze raz moje kochane serdeczne dziękuje, za wsparcie... jesteście wielkie i naprawdę czuję, że jesteśmy sobie bliskie!
:ico_prezent:

Asiam Nie opuszczę Was za żadne skarby i szczerze powiedziawszy zasygnalizowałam na majówkach tylko i istnieniu kolejnego majowego brzdąca ale zostaje tutaj i tutaj u nas na lutówkach będę pisała co mnie trapi ... Raźniej mi tutaj z Wami ...i zostaje! Jakos nie bardzo umiem się tam odnaleźć i czuje, że Was zdradzam pisząc z innymi ciężarówkami ..Tu mi całkiem fajnie!

Karolas no teraz by się dziewczynka przydała :ico_brawa_01: ale chyba nie będziemy chcieli wiedzieć tak jak przy Wojtusiowi do końca! Chyba zdam się znów na przeczucia- w pierwszej mnie nie zawiodły ciąży to i teraz może się uda. Co do przeczuć, to znów mi kołaczą się myśli po głowie o chłopczyku ale kto to wie ! Może faktycznie na tego 5 maja się zdecyduje maleństwo wyskoczyć!

Przytyłam już 3 kg :ico_placzek: o rany a to początek dopiero ...52 kg już waże!

Wojtusiowi biegunka przeszła, jest grzeczny ale w nocy dał czadu ...nie spał od 1 do 4 :-D Kajunia witaj w klubie nocnych mam ...!

Eva_1977 Ja se chyba ściągnę... super sprawa z tymi scrabikami!

Raczkowanie Mam pytanie do mam których pociechy już raczkują. Jak się objawiały początki raczkowania bo mój mały staje na kolankach ale zaraz potem znów lega na brzuszku, taką gąsieniczkę udaje ...tak się zastanawiam czy to nie to?

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 100 LAT Dla Kubusia i Dominiczka na te skończone 8 miesiączków :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 12:21

Iwonko & Malgosiu dziekujemy za zyczenia!!

Malgosiu nie martw sie waga...
ja w oby dwoch ciazach przytylam ponad 25kg
i teraz znowu mam wage sprzed ciazy
a nie karmilam malego piersia zbyt dlugo
teraz odpoczywaj i nie przejmuj sie takimi rzeczami... nie warto...
dzidzia jest teraz najwazniejsza i twoje zdrowie
oszczedzaj sie i odpoczywaj...
buziaczki :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości