gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 15:40

Aneta a ile masz lat?

Co do grzecznych dzieci to u mnie Maksio grzeczniejszy od Tomka, tylko z tą różnicą że większy kaskader :ico_olaboga: Tomek robił szkody ale nie sobie. A Maksio po wszystkim włazi taki kaskader. W łazience jest taki schodek/ podeścik dla dzieci to sobie ustawia wchodzi na sedes i po tym na szafkę :ico_olaboga: po schodach bez przerwy by łaził ale na szczęście mam w miarę bezpieczne schody a on na czworakach wchodzi i schodzi. Ale nauczył się przy ścianie wchodzić to już bardziej się boję. Do kojca sobie sam wchodzi po meblach. No ale po za tym bardziej się sobą zajmie. Ale koniec już chwalenia bo od wczoraj strasznie niedobry :ico_olaboga: nie wiem czy to zęby czy co ale cały czas marudzi ciągle coś mu przeszkadza. Teraz śpi i mam nadzieję, ze w dobrym humorze wstanie :ico_sorki:

A co do brania do buzi Tomek mniej brał bo miał cały czas smoka, Maksio wszystko bierze do buzi :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 16:05

Anetka ja tez jestem jeszcze mloda mam 25 lat i tez brak doswiadczenia tylko papierek z ukonczenia studiow i wiem ze bedzie mi ciezko znalezc prace ale szukam teraz bo pozniej bedzie coraz gorzej

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 16:26

Ją też do młodego grona się zaliczam,ale ją pracowałam od pierwszego roku studiiw,pomimo,że studia dzienne. Więc doświadczenie mam,ale o z tego jak i tak z praca teraz mega ciężko....

MARCINEK też do buzi wszystko bierze i też muszę uważać mega...:(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 16:40

ja też do młodego tak jak każda z Nas :-P a z pracą to chyba wszędzie ciężko....

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 17:31

nooo ja mam 22 lata:-) ;-) jestem po liceum iii nie wiem czy isc na studia,jak ja to pogodze wszystko,nauka ,dzieci i moze praca... masakra by była raczej.mąż nie chce zebym szla na studia ale musze to przemyslec dobrze moze za rok..
Kasia cos ostatnie 3 dni mało spi w dzien chyba przez ten katar... :ico_sorki:
A najlepsze jest to że jak Kasi cos wyciagam z buzi to ona juz sama otwiera he he :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 21:40

Aneta to rzeczywiście młodziutka jesteś....
A pozostałe laski klapsa dostaną.... a my po 30tce to co? Nie młode? :ico_nienie:
Z pracą bez doświadczenia i wykształcenia raczej ciężko... zresztą teraz w ogóle ciężko o pracę :ico_zly:
A najgorsze jest to, że ten młody człowiek nie ma gdzie zdobyć doświadczenia.
Firma w której pracuje dopiero w tym roku otworzyła się na stażystów... i dobrze że wreszcie! Bo fakt że początkowo my mamy o wiele więcej pracy, bo trzeba wykonać swoją pracę i jeszcze uczyć w tym czasie i tłumaczyć ale po jakimś czasie to owocuje i mamy pomoc. A gdzie młodzi mają się nauczyć przemysłu jak nie w zakładach? Szkoła to przede wszystkim teoria... Ale tą teorie warto znać żeby dostać dobrą pracę.
Aneta może właśnie od stażu warto zacząć?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 21:49

Quanchita - no pewnie,że młode - o starsze to chodzi nam tu po 50 tce :-) O ile są tu takie :-);-)

U nas mały już od 2 h śpi,a ja zaraz padam spać.Od powrotu mamy sajgon,wieczne latanie,jezdzenie i chwili wytchnienia nie ma.Jutro na szczescie laba.Cał dzień w domu...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 22:07

Qanchita tak wiem młoda mama jak to mówią ;-) a niektóre kolezanki ze po co mi to było one nie wiedza jak to jest jaka to jest miłośc do dzieci:-) no własnie chyba racja.. musze to wszystko naprawde dobrze przemyslec ale to po nowym roku...

Teraz robimy chrzciny 27 października wiem że poźno ale ksiadz nam nie kazal sie spieszyc bo Kasia była chrzczona dobe po porodzie ze względu na jej chorobę...eh cięzki czas jak dla mnie :ico_sorki: :ico_sorki:

ide uspic Kasie bo marudzi dopieroooo :ico_olaboga:

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 22:09

Witajcie!!

Ja w tym roku 30. skonczylam :ico_wstydzioch: ale stale czuje sie mloda duchem.

U nas chorobowo. Malej ida dwojki i czworki gorne. Dzis miala 38 st goraczki,. Ma katarek - leje sie z nosa ciurkiem i zaczyna pokoaslywac. Wyniki moczu dale nieciekawe i dajemy jej furagin. A przy tym marudna bardzo.

Antosia tez jak torpeda pedzi po domu. Wszystko. z szafek wiecznie wyciaga. Uparciuch maly

Ucoekam bo mala placze

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 paź 2013, 22:41

Meggi, to Ty taka sama stara doopa jak ja :ico_haha_01:
Mi w lutym stuknęło 30 :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość