Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lut 2012, 16:35

parte już nic a nic nie bolały.
Mnie też nie :-) ja też się darłam jak szalona, właśnie ta końcówka była najgorsza kiedy jeszcze pełnego rozwarcia nie było, najgorszy ból po podaniu oxy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mamy ostatnią jedynkę :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamy juz przebite 2 dwojki na dole :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tosia chyba dobrze znosi ząbkowanie co??

U mnie dziś zdrowo- sałata i filet z grilla, mąż zapowiedział, że się odchudza :539:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lut 2012, 16:40

Tosia chyba dobrze znosi ząbkowanie co??
nie jakos tragicznie, ale przed wybiciem zabkow mamy marudzenie i duuuzo pobudek w nocy :ico_olaboga:

[ Dodano: 27-02-2012, 15:45 ]
to jeszcze sie pochwale ze Tosia hmmm "raczkuje" tzn jakos tak nieporadnie, ale do przodu i na czterech :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lut 2012, 16:45

witam po południu

zaliczyłyśmy sobie spacerek w pięknym słonku choć troszkę zawiewało,ale dzieci szczęśliwe,Hania najbardziej bo na plac zabaw mnie zaciągnęła i się bujała na huśtawce :-D :-D

Miluś na drzemce już jakieś 1,5 godzinki, Hania też się niedawno położyła i na dodatek A z pracy taki zmęczony i też spi ale w Hani łóżeczku :ico_haha_01: :ico_haha_01:

myślę żeby na jutro pierogi zrobić i barszczyk do nich,i chyba pójdę do sklepu po część składników i dzisiaj zrobię jak A będzie w domku bo tak to ja nie dam rady sama zrobić z 2 dzieci :ico_oczko: znaczy zrobiłabym,ale niech mąż myśli,że nie :-D

emilia7895, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: narobiłaś smaka tymi słodkościami tylko :ico_wstydzioch: a ja zaraz dietę zaczynam,znaczy od 1 marca... a dzieciaczki bardzo podobne do siebie :ico_brawa_01:
to babeczka miodowo bananowa z pszczolkami - przepiz z bloga
ja je zrobię na Milenki roczek :-D
Mariola_Larose, daj jakies namiary na siebie na fb
zajrzyj do moich znajomych i tam jest Mariola :ico_oczko:
Mamy ostatnią jedynkę :ico_brawa_01:
ja zapomnialam pisac, ze mamy juz przebite 2 dwojki na dole :ico_brawa_01:
czyli w sumie juz 6 zebow :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ząbków
my póki co stoimy na 5 ząbkach
U mnie dziś zdrowo- sałata i filet z grilla, mąż zapowiedział, że się odchudza :539:
już widzę to jego odchudzanie :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 27-02-2012, 15:49 ]
to jeszcze sie pochwale ze Tosia hmmm "raczkuje" tzn jakos tak nieporadnie, ale do przodu i na czterech :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas już coraz lepiej raczkowanie,mała zasuwa jak szalona :-D

w ogóle to Milena nie chce powiedzieć "mama" mówię do niej "powiedz mama" a ona "tata" lub "baba" :ico_haha_02: mnie woła tylko jak widzi,że jedzenie robię,wtedy jest "mama am" :-D
no i na Hanię chyba "niania" mówi :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

27 lut 2012, 19:15

Emilia wysłałam Ci już pw :-) :ico_brawa_01: dla Tosi za raczkowanie i za ząbki już Igorka powoli dogania :ico_oczko:
nie wiem co z drugą dolną dwójką... ani widu ani słychu :ico_noniewiem:

Markotka :ico_brawa_01: dla Krzysia :-)

Ania jak o pierogach mowa to jak ciasto robisz???
I tak sukces że tyle Miluś mówi, Igor jedyne co mówi to nie...
Zjedz mleczka nie
nie krzycz nie

i ostatnio najlepszy numer :ico_haha_01:
-Nie bij mamy bo dostaniesz w pupę...
-dzidzia??? :ico_smiechbig:


Koroneczka haha to wytrwałości życzę dla męża daję mu góra tydzień :ico_haha_01: mój K by na pewno więcej nie wytrzymał

I sensacja dnia dzisiejszego to młody puścił łózko i stał sobie sam zrobił kroczek i pufff na pupę

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lut 2012, 20:40

My dzisiaj sami bo D ma maraton po bibliotekach i jeszcze do domu nie wrócił. Mały usypia.
:ico_brawa_01: za ząbki i postępy w raczkowaniu i chodzeniu dla wszystkich maluchów.
My nadal 2 jedynki mamy.
Co do raczkowania to Mateusz nie raczkuje nadal-jak położy się na brzuchu to podnosi ręce i nogi do góry jakby skakał na spadochronie, wypina brzuch i odpycha się rączkami. No ale opracował już sobie technikę wstawania-najpierw klęka a potem się podciąga, wcześniej kombinował na różne sposoby. Chodzenie idzie mu też coraz lepiej.
najgorszy ból po podaniu oxy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Koroneczka, już lepiej nie pisz o tej oxy bo mi ciarki po plecach przechodzą jak sobie o niej przypominam (a cała butelka nie zeszła).

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

27 lut 2012, 21:14

haha a mi oxy nie daje bolesnych wspomnień :-D nic mi nie dała pompę mi dali i całą musiałam dostać nawet jak urodziłam to musiałą cała zejść :/ ale urodziłam nie za sprawą oxy czy czegoś tylko dlatego że stwierdziłam że jak jeszcze godzinę poleżę to mnie krew zaleje z nudów i z wściekłości na położne
Śmiesznie było jak one sobie kawkę piją gadają a ja się drę
-dobra, rodzę... można prosić???
haha mina położnej bezcenna... i tak patrzy na mnie...
zaparłam się nogami na dole łóżka rękami na tych oparciach na nogi i dawaj :-D jak już wyszła główka to barki i tułów zrobiły tylko plum i już dzidzia była...
Niestety dały mi go tylko na chwilę i zaraz zabrały dostałam go dopiero po 3 godzinach jak już byłam na sali i zadzwoniłam żeby go przywieźli... ubolewam nad faktem że nie mogłam się nim dłużej nacieszyć

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lut 2012, 21:25

to jeszcze sie pochwale ze Tosia hmmm "raczkuje"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maksio zasuwa z prędkością błyskawicy :ico_haha_01:
Milena nie chce powiedzieć "mama" mówię do niej "powiedz mama" a ona "tata" lub "baba"
U nas to samo! K przychodzi z pracy, ten nie widzi a już się drze "tata, tata", ja mówię powiedz "mama", Maksio "tata". Mama jest tylko jak jest chory, coś go boli, albo siedzi w łóżeczku i długo po niego nie idę to jest "MAMAAAAAAAA" , oprócz tego mówi "baba", "dada", "ide", jakieś swoje bliżej nieokreślone typu "ataaaa" ( to taki okrzyk bojowy") i jak skończy rzuć obiadek i chce kolejną porcje mówi "da" :ico_brawa_01:
już lepiej nie pisz o tej oxy bo mi ciarki po plecach przechodzą jak sobie o niej przypominam (a cała butelka nie zeszła).
Oki to już siedzę cichutko i się nie odzywam :ico_oczko: u mnie zeszła cała :ico_oczko:
Jak widziałam na ktg, że idzie skurcz, to już mi łzy ciekły zanim coś poczułam :ico_oczko:
I sensacja dnia dzisiejszego to młody puścił łózko i stał sobie sam zrobił kroczek i pufff na pupę
No proszę :ico_brawa_01: silny chłopak!
już widzę to jego odchudzanie :ico_haha_02: :ico_haha_02:
haha to wytrwałości życzę dla męża daję mu góra tydzień :ico_haha_01:
Ja mu daje 3 dni :ico_smiechbig: Dziś stanowczo odmówił kolacji...zobaczymy...

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 lut 2012, 08:59

Witam się zimowo :-D
jak nam dziś powiało to biało i -7 stopni za to słonecznie :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lut 2012, 11:04

hej
z ciepłym kakao na rozgrzanie :ico_kawusia:
Witam się zimowo :-D
a ja jesiennie :-D
rano było biało od mrozu a od godz 8.30 non stop deszcz pada :ico_noniewiem:
Ania jak o pierogach mowa to jak ciasto robisz???
mąka i ciepła woda i troszkę soli :ico_oczko:
wszystko na oko
I sensacja dnia dzisiejszego to młody puścił łózko i stał sobie sam zrobił kroczek i pufff na pupę
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igorka
Co do raczkowania to Mateusz nie raczkuje nadal-jak położy się na brzuchu to podnosi ręce i nogi do góry jakby skakał na spadochronie, wypina brzuch i odpycha się rączkami. No ale opracował już sobie technikę wstawania-najpierw klęka a potem się podciąga, wcześniej kombinował na różne sposoby. Chodzenie idzie mu też coraz lepiej.
może Mati nie będzie raczkował tylko od razu zacznie chodzić skoro wstawanie mu lepiej wychodz :-)
Milena też się tak podciaga z klęczenia
Koroneczka, już lepiej nie pisz o tej oxy bo mi ciarki po plecach przechodzą jak sobie o niej przypominam (a cała butelka nie zeszła).
ja przy Hani dostała 2 porcje bo 1 nic nie dała :ico_olaboga:
Niestety dały mi go tylko na chwilę i zaraz zabrały dostałam go dopiero po 3 godzinach jak już byłam na sali i zadzwoniłam żeby go przywieźli... ubolewam nad faktem że nie mogłam się nim dłużej nacieszyć
czemu tak????
mi zabrały małą tylko na ważenie i mierzenie i ciągle ze mna była :ico_noniewiem:
K przychodzi z pracy, ten nie widzi a już się drze "tata, tata", ja mówię powiedz "mama", Maksio "tata". Mama jest tylko jak jest chory, coś go boli, albo siedzi w łóżeczku i długo po niego nie idę to jest "MAMAAAAAAAA" , oprócz tego mówi "baba", "dada", "ide", jakieś swoje bliżej nieokreślone typu "ataaaa" ( to taki okrzyk bojowy") i jak skończy rzuć obiadek i chce kolejną porcje mówi "da" :ico_brawa_01:
to fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no u nas też jak tatę usłyszy to od razu "tata"
Milena w sumie mówi tak
- mama
- tata
- ada
- niania
- baba
- dada
- nie
- lala
- ała


u nas znowu nocka z pobudkami,ja jej chyba skrócę 2 drzemkę po południu,bo może za dużo w dzień śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lut 2012, 11:32

witam się zimowo :ico_sorki:

u nas pada śnieg :ico_noniewiem:

młody śpi, na 12 do kontroli.
najgorszy ból po podaniu oxy
ja nie miałam oxy, ale słyszałam od wielu osób, że po podaniu bóle są okropne :ico_sorki:
nie jakos tragicznie, ale przed wybiciem zabkow mamy marudzenie i duuuzo pobudek w nocy
to tak jak u nas :ico_sorki: za kolejne zębulki :ico_brawa_01:
to jeszcze sie pochwale ze Tosia hmmm "raczkuje" tzn jakos tak nieporadnie, ale do przodu i na czterech
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z pracy taki zmęczony i też spi ale w Hani łóżeczku
:ico_haha_01:
a ja zaraz dietę zaczynam,znaczy od 1 marca
też muszę się za siebie wziąć, może podietujemy razem :-D a o jakiej diecie myślisz, bo ja 1500 kalorii :ico_oczko:
aniawlkp86 napisał/a:
Milena nie chce powiedzieć "mama" mówię do niej "powiedz mama" a ona "tata" lub "baba"

U nas to samo! K przychodzi z pracy, ten nie widzi a już się drze "tata, tata", ja mówię powiedz "mama", Maksio "tata".
u nas znowu odwrotnie, mówi "mama", "tata" jeszcze ani razu, oprócz tego mówi "baba" "bleble" "nie" "mniam" i inne dziwadła

:mikolaj:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość