Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 sie 2008, 15:28

Iwonko to super że prowadzone są takie zajęcia adaptacyjne.
U nas jednak jeszcze ten rok Adusią będzie zajmowała sie opiekunka a poslemy ja dopiero do 3 -latków.
Od września na pewno żłobek nie wypali a potem już sobie podaruje,już powiedziałam opiekunce ze na 100% będzie z Adusia jeszcze rok i nie chce jej mieszać i kilka razy zmnieniać zdania.Może i od pażdziernika cos by sie dało zrobić no ale już zdecydowałam się na opiekunke.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 18:34

u nas dzis pogoda w kratke byla,do poludnia i po poludniu jak Oski spal bylo slonecznie i ladnie a potem sie zachmurzylo i lalo, teraz znowu ladnie ale juz czas na szykowanie do snu sie zacznie wkrotce.. w sumie Oskar byl z 15minut na ogrodku :ico_noniewiem:

troche zazdroszcze tychzlobkow itds....z checia poslalabym Oskiego gdzies aby przebywal z dziecmi itd, ale w tym roku jeszcze czekamy i dopiero za rok we wrzesniu jako 3-lkatek popjdzie do przedszkola a ja akurat do pracy jakiejs :ico_haha_01:

Martynko podeslij na jutro troche tej piekniej pogody :-D i na piatek jeszcze :-D :-D :-D

dostałam dzis forme ciuchcie i w przyszlym tygodniu upieke przykladowe ciasto, musze wiedziec jaka gramature najlepiej itd zeby wyszla elegancka ciuchcia- :ico_haha_01: bo z dekoracja to juz pikus, jaka wyjdzie taka wyjdzie hehe

huraaa i wlasnie T zadzwonil ze dzwonili do niego z "mieszkaniowki" i chca aby ponad 3000m zrobil :ico_szoking: :ico_haha_01: :-D ale sie ciesze...mam nadzieje ze to wypaliale by swietnie bylotak od razuna poczatek....i to ja wszystkie ogłoszenia dawalam na stronach :ico_haha_01: wiec to i by troche moja zasluga byla :ico_haha_01:
musialam sie z wami podzielic tym bo tak sie strasznie ciesze ze cokolwiek zaczyna sie dziac,moze w koncu los sie do nas usmiechnie

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

13 sie 2008, 20:15

Witajcie!!! moj czortek juz spi. U nas tez caly dzien lalo dopiero okolo 16 zrobilo sie ladnie wiec oczywiscie wyszlam z malym do piaskownicy.
W koncu moj maly wstaje nieco pozniej bo tak okolo 7 a wczoraj w dzien za nic w swiecie nie chcial usnac i wieczorem padl jak mucha za to w nocy ze zmeczenia budzil sie trzy razy ale jakos tak malo uciazliwie.

Natalko bardzo sie ciesze ze interes wam sie powoli rozkreca.

U nas w malzenswtwie chwilowo spokoj wiadomo bywaja i lepsze i gorsze dni ale ogolnie jest dobrze. Ja tez biore tabletki i jesli chodzi o seksik to na poczatku opakowania mizernie z ochota ale juz w polowie nie narzekam i maz chyba tez :-D .

Ja Pawełka posle do przedszkol nieco poniej narazie bedzie sie nim zajmowala babciaa jak go za bardzo rozbestwi to go posle do przedszkola

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 21:44

Oskar jeszcze nie spi, siedzi w lozeczku..a w pokoju zapalone swiatlo bo T sie uparl ze tu chce rozkrecac aparat..gwarancji nie ammy a podobno koszt naprawy tego i tak jest taki ze sie nie oplaca... kurcze obiektyw nam sie zblokowal, niech to szlag..mam czutke ze trzeba bedzie nowy aparacik kupic...
juz dawno moje dziecko o tej godzinie nie nie spalo hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-13, 21:45 ]
Ewelinko oby w malzenstwie jak najlepiej bylo i juz znikly konflikty- najwyzszy czas abys byla kochana szczesliwa

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

14 sie 2008, 07:45

Witamy z rana!!! Moj bombel juz po sniadanku teraz konczy pic mleczko. Nocka nienajgorsza tylko o 22.30 maly obudzil sie ze strasznym placzem dlugo go nie moglam uspokoic potem obudzil sie jeszcze raz ale na chwilke i spalismy juz 6.40 nie jest zle wazne ze sie wyspalam zaraz wstawie pranko pogoda nienajgorsza a po 8 pojdziemy do sklepu po cos na obiadek chyba dzisiaj zrobie jakas zupke nie wiem tylko jaka. Czasami to juz nie mam pomysłów na te obiady.

Wiecei co nawalil mi steper i musze go odeslac jestem zla jak nie wiem :ico_zly: :ico_zly:

No nic uciekam brac sie za robote pozniej zajrze milego dnia wszystkim zycze!!!!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 sie 2008, 08:23

Witam dziewczynki :-)

Natalia, nam obiektyw zblokował sie juz 2 razy i zawsze po jakims czasie sam sie odblokowuje :ico_noniewiem: ostatnio zblokował sie nam nad morzem, podejrzewam, ze dostał sie tam piasek i to było przyczyna...

Ewelinko, ja nie gotuje codziennie a jesli juz cos ugotuje to na 2 dni... czesto kupuje cos w garmażerce, albo w pizzerii... i fajnie ze z mężem sie porozumieliscie, a to ze raz jest lepiej a raz gorzej to zupelnie naturalna sprawa, tak jest w wiekszości związków, zeby nie powiedziec ze nawet wszedzie...

Gabrysiu, a Ty wybierasz sie do pracy za rok? A dzidzius?

Dziewczynki, czym smarujecie dzieci od komarow? i czym jak jest juz ukąszone? Maja jest bardzo podryziona i popłakuje z tego powodu bo ją swędzi a ja nie mam pojecia czym to posmarowac...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 sie 2008, 11:59

w takim razie ja tez sprobuje z tym off-em i fenistilem w żelu :-) Dziekuje Gabrysiu :-)

Jesli chodzi o dzidzie to Gabrysiu jeszcze jestes mloda wiec możesz sobie pozwolic nawet na to zeby poczekac troszke dłużej... moja koleżanka z pracy ma córeczke prawie 1-5-roczną i wlasnie zaczynają staranka o dzidzie, troche podziwiam bo mi byloby trudno pogodzic prace i dwoje malutkich dzieci.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

14 sie 2008, 14:51

hej dziewczynki , my dzisiaj w niezbyt miłym nastroju jesteśmy, wczoraj Michał nam sie rozchorował :ico_olaboga: gorączkował od południa , całą noc, dzisiaj niedawno byliśmy u lekarza. Niby nic wielkiego nie widział, troche gardło czerwone, ale jakieś leki nam dał :ico_noniewiem: zobaczymy, ta gorączka to masakra, spada po lekach tylko na krótko i od nowa :ico_olaboga: Teraz moja bidulka śpi, mam nadzieje,że leki zadziałają szybko :ico_sorki:
Iwonko Michał komary bardzo rzadko gryzą :ico_haha_01: nie wiem dlaczego, jeśli już to bąbelek jest maleńki, a smaruję tez Fenistilem :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 sie 2008, 15:41

Biedny Michalek... zdrowka zyczymy :-) Martynko Maja niedawno tez miala temp. ale trwało to tylko na 2 na szczescie...

Gabrysiu, masz dopiero 28 lat :-) a ja 29 :ico_haha_01: stara jestem według niektórych mamus...

Kurcze zmykam niedługo na zakupy bo jutro chyba wszystko bedzie pozamykane...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

14 sie 2008, 17:05

JESTEM i witam :-D

znow spoznione dla naszej kochanej Adusi :

[size=150][glow=cyan]Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości, Niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń[/glow].[/size]

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Rośnij zdrowo nam Adusiu

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Martynko możemy się wspierać, bo Julia też mi sie dziś rozchorowała... ma temperature ( nie wysoką tak do 38) Byłam u lekarza- gardełko troche czerwone, same witaminki kazała brać no i zobaczymy co będzie się działo dalej

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość