Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 gru 2007, 15:52

kilolek pisze:No tragedia po prostu :ico_haha_01:
I to jaka niepotrzebnie mnie zestresują :ico_haha_02: A do nbrania mam dla niego biały dresik białe buciki,czapeczkę i welurowy kombinezon i jeszcze atłasowy becik :ico_oczko: ja robię chrzest w domciu ponieważ jak dzwoniłam po lokalach to powiedzieli mi ze znalezienie sali teraz granicy z cudem bo to dzień przed sylwestrem i wszytko już zarezerwowane :ico_noniewiem: a do jedzonka to mam takie menu ryba po grecku i w pomidorach ,klopsiki marynowane ,sałatka zwykła i z tuńczyka,bigos+ biała, galat z makrelą (może jeszcze coś zrobię) do tego ciasta na pewno upiekę sernik Izaura i chciałam zrobić tort Rafaell bo będziemy też dmuchać świeczkę za drugie urodzinki Kubusia bo 4 stycznia je kończy :ico_oczko: a resztę ciast Dawid kupi co bym też za dużo nie robiła :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-27, 14:59 ]
A jeszzce sie wam pochwalę z prezentów od mojego mężulka otóż dostałam sexi bieliznę :ico_haha_02: i mini solarium ale że to zamówione z allegro to nadal za nim czekam tak jak on za swoim prezentem bo kupiłam mu palmtopa no ale święta i poczta zawalona więc oboje będziemy mieli spóźnione prezenty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 gru 2007, 16:05

Ika202 pisze:A do nbrania mam dla niego biały dresik białe buciki,czapeczkę i welurowy kombinezon i jeszcze atłasowy becik
Drogo Cię to wyszło? Bo trochę tego masz. Masz fotkę jakąś może?Ja się właśnie zastanawiałam jakby tu zaoszczędzić tzn. np tylko wierzchnie ubranko. Bo kurcze on to pewnie raz założy. Tydzień przed świętami kupiłam małemu fajny komplecik i jak kupowałam był sporo za duży (4 cm podwijałam spodenki) a na święta już był akurat.

Też myślę, że zrobię w domu. U mnie będzie obiad a potem ciasto (coś się kupi) i tort. Mam plan zrobić rosół i flaki, a potem kotlety (chyba schabowe) i pieczone udka kurczaka do tego ziemniaczki i bigos. Tak trochę tradycyjnie, mało oryginalnie, ale u mnie będzie 36 osób (samej najbliższej rodziny - zapraszamy tylko tych co musimy!)

[ Dodano: 2007-12-27, 15:08 ]
Ika, powiedz mi co to jest mini-solarium, no może raczej jak wygląda?

Ja dostałam perfumy Celine Dione. :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 gru 2007, 17:17

zdjęcia jak zorbie to pokaże :ico_oczko: A Mini solarium to takie solarium tylko ze małe nadaje sie super np do opalania twarzy i dekoldu
a jak sama wiesz to z dzieckiem a co dopiero 3 to ciężko latać do solarium Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 gru 2007, 18:36

kilolek pisze:Akt chrztu z Hiszpanii jest nieważny? A w maju to nie jest znowu tak późno.


akt chrztu jest wazny tylko ze ja bym tu chrzcila bez chrzestnych no i pozniej jak wrocimy do polski to zeby majak nie musiala po hiszpaniach zalatwiac aktu chrztu jak bedzie jej potrzebny wlasnie chcialam chrzcic w maju ale troche sie boje bo do maja jednak troche czasu a do polski jednak daleka droga

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 gru 2007, 19:09

ja myślę, że możesz poczekać. Ludzie chrzczą nawet starsze dzieci. A swoją drogą jak można ochrzcić dziecko bez rodziców chrzestnych????

Powiedzcie mi, jeśli ubieram dziecko w szatkę do chrztu to musi mieć mimo to kapkę?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 gru 2007, 21:05

kilolek pisze:A swoją drogą jak można ochrzcić dziecko bez rodziców chrzestnych????


tzn nie bez rodzicow chrzestnych beda chrzestni na zastepstwie rozmwawialismy z ksiedzem no i powiedzial ze mozemy tak zrobic to jest na takiej zasadzie jak chrzci sie w szpitalach

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 gru 2007, 21:55

kilolek, To twój Kubuś jest starszy o 3 dni od mojego serduszka a ja cały czas myślałam że urodziłam szybciej niż ty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 gru 2007, 12:11

Witam kochane

Boże ale miałam urwanie głowy. Później troche popiszę teraz wklejam fotkę z chrztu i w nowym bujaku jaki dostał od swojej chrzestnej :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 11:13 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 13:47

Evik.kp, bujaczek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tymuś wyglądał cudnie no i mamusia też :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2007, 14:06

Ika202 pisze:kilolek, To twój Kubuś jest starszy o 3 dni od mojego serduszka a ja cały czas myślałam że urodziłam szybciej niż ty :ico_noniewiem:
Ja też tak myślałam! Coś mi się wydawało, ż jak ja rodziłam to ty już wychodziłaś ze szpitala :ico_noniewiem: Kubuś urodził się 8 listopada, a Miłosz?

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu (wreszcie) i biedny Kubuś teraz to trochę przeżywa. A w takim był dobrym humorku z rana, a jak go siostra ukuła to zrobił takie wielkie oczy, najpierw taki zdziwiony,a potem dopiero się biedny rozpłakał. Oba udka ma pokłute. Dobrze, że tylko 2 razy. A teraz biedny no-stop przy cycu. Udało mi się go w końcu po godzinie uśpić, ale bidny kwili przez sen.

Mam jeszcze jedno pytanie o do chrztu, konkretnie ubranka. Czy jak chrzciłyście swoje dzieci, albo byłyście na jakimś chrzcie ostatnio (zimową porą) to wszystkie dzieci miały białe ubranka wierzchnie? Zastanawiam się czy muszę kupować kombinezon.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość