Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 15:38

kilolek pisze:Kubuś urodził się 8 listopada, a Miłosz?
No Miłosz 5 listopada to jednak Miki jest starszy :ico_oczko: A u nas dziś była położna super babka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2007, 16:03

Późno trochę! U mnie była tydzień po porodzie, choć nie bardzo chciała przyjść jak zadzwoniłam do przychodni. Tłumaczyła mi, że nie ma takiego obowiązku :ico_noniewiem: a na drugi dzień był lekarz na wizycie patronażowej.

Słuchajcie, czy Wy rozpoznajecie płacz Waszych dzieci? Ja widocznie kiepską matką jestem, bo nie umiem jakoś znaleźć zależności. Nie wiem o co mu chodzi, a ostatnio t już w ogóle. Do tej pory jak gryzł łapkę to wiedziałam, że jest głodny, a teraz gryzie a jeść nie chce. Czytam drugi raz "Język niemowląt" i ni w ząb nie mogę tego do swojego dziecka dostosować.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 16:25

kilolek pisze:Późno trochę!
To znaczy ona już wcześniej była u mnie ale jest tak w porządku że dziś wpadła sobie pogadać i na kawę :ico_oczko: powiedziała mi jakie muszę badania zrobić i poleciła mi zastrzyki jako skuteczna antykoncepcja :ico_oczko:
kilolek pisze:Słuchajcie, czy Wy rozpoznajecie płacz Waszych dzieci?
Powiem ci że jak narazie to wiem co chce jak płaczę bo inaczej płacze jak jest głodny a jak coś go boli albo kiedy chce pic albo jak mu sie nudzi :ico_oczko: i sie nie martw kochana wszystkiego sie na uczysz a jeżeli ssie rączkę a nie jest głodny to spróbuj dać mu smoczka albo przystawić do cycka może po prostu potrzebuje twojej bliskości

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2007, 16:33

O j próbuję już wszystkiego :ico_olaboga: I tak jest ciągle. Co ja się go już nauczę, kilka dni przepraktykuję, już jestem zadowolona, że go rozumiem to jemu się wszystko zmienia.
A dzisiaj przez tą szczepionkę to pokazuje, że chce wszystko na raz a w rezultacie to chyba sam nie wie czego chce bo nic mu nie odpowiada.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 17:18

kilolek, a bo widzisz dużo dzieci po szczepieniu gorączkuje i są niespokojne to normalny stan :ico_oczko:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

28 gru 2007, 17:40

Cześc Wam dziewczyny nareszcie się dostałam na forum niestety jakiś wirus skopal mi wejście na forum i nie mogłam się w ogóle zalogowac,ale oczywiście czytałam na bieżąco wszystko tylko nie mogłam nic napisa, ale juz jestem. Widzę że nie które dzieciaczki juz po szczepieniach i chrzcinach. U mnie narazie Kinga dobrze się sprawuje trochę ma kolkę, karmię ją cycem ale mam troche mało i musze ją dokarmiać. Na pierwsze szczepeinie idziemy w przyszłym tygodniu, ale będzie miała tylko jeden zastrzyk a nie trzy bo kupiłam tą szczepinke za 180 zł. skojarzona 3w1. Spóźnione ale szczere życzenia świąteczne i noworoczne dla was wszystkich co wam sie dzieciaczki dobrze chowały i wy z mężami dobrze sie miały. Wkleję też torche fotek moich pociech. Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-12-28, 16:53 ]
Wklejam zdjęcia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 gru 2007, 18:25

Ja też raczej rozpoznaję płacz Tymka. W sumie to płacze jak jest głodny i na kolki a tak to jest spokojny więc ie mam problemu. Jak na razie najlepiej na niego działają kropelki Espumisan bo przynajmniej po nich pruka ale i tak go brzuszek boli.

Ja na chrzest miałą garniturek i na wierzch taki biały kombinezon na korzuszku. I tak pod spód założyłam grubszy kaftanik bo u nas w kościele jest bardzo zimno. Nosek mu zmarzł.
Przespał całe zdjcia, kościół i prawie całą imprezę w domu. Był naprawdę kochany. Zniósł dzielnie te przekaz6ywanie z rąk do rąk na zdjęcia przy choince :-D

[ Dodano: 2007-12-28, 17:29 ]
Mam pomysł. Ponieważ nie możemy przenieść się na nowy wątek to postanówmy że z nowym rokiem piszemy tylko na nowym a ten już zostawiamy. Co wy na to???

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2007, 18:54

kilolek, a bo widzisz dużo dzieci po szczepieniu gorączkuje i są niespokojne to normalny stan
No dzisiaj to nie mam do niego pretensji
marzenus pisze:ale będzie miała tylko jeden zastrzyk a nie trzy bo kupiłam tą szczepinke za 180 zł. skojarzona 3w1
Ja kupiłam 5w1 i zapłaciłam tylko 113zł. Ale miał jeszcze dodatkowo żółtaczkę, więc wyszły 2 kłucia (zamiast4)
Evik.kp pisze:Mam pomysł. Ponieważ nie możemy przenieść się na nowy wątek to postanówmy że z nowym rokiem piszemy tylko na nowym a ten już zostawiamy. Co wy na to???
jestem za. A najlepiej poprosić mambi, żeby z Nowym Rokiem zamknęła wątek to nie będzie nas kusił.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 19:05

Też jestem za ale tak jakoś pokochałam nasz wątek i wszystkie kochane październikowo-listopadowe mamusie :ico_oczko:
A co do chrztu to mam nadzieję że moje serduszko na chrzcie też będzie kochane :-D

[ Dodano: 2007-12-28, 18:28 ]
Obrazek
To mój kochany Miki i jego pierwsza choineczka
Obrazek
a to moi dwaj kochani mali mężczyźni
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2007, 19:51

fajne :ico_haha_02: Wygląda jakby Kuba sterroryzował Miłka długopisem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość