Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lut 2012, 19:03

musze jakos wygladac na siostry weselu
no to masz motywację :-D
oby już Krzysia nic nie łapało
oby :ico_sorki:
Dzisiaj Maksio 2 razy puścił się jak stał bo sięgną coś ze stołu i stał tak kilka sekund, aż się zorientował, że niczego się nie trzyma i bach na pupę
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a kiedyś pisałaś o jakiejś diecie- taki "wzbogacony Ducan". I co? Nie przynosi efektów??
zaprzestałam po powrocie do pracy :ico_wstydzioch: bańkami też już się nie masuję, a wiosna się zbliża, później lato i znowu będę stękać, że na plażę wstyd wyjść :ico_oczko: a przysiady nie wiem czy w moim przypadku to dobry pomysł ze względu na kolana.
a moja powiedziała,że to już koniec wizyt
no to fajnie, moja będzie jeszcze przyłazić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lut 2012, 19:25

a przysiady nie wiem czy w moim przypadku to dobry pomysł ze względu na kolana.
A no tak :ico_sorki: to powodzenia i wytrwałości!

Jak będziecie coś pichcić dietetycznego dajcie znać, mężowi zrobię :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 lut 2012, 19:44

Ania Chciała bym mieć takie wymiary jak Ty :ico_haha_01:
ja w biuście coś koło 90/95 zależy czy pozostałości po biuście złapię :ico_smiechbig:
biodra koło 85/90 :ico_placzek: totalnie bezbiodrowa jestem... normalnie zero sexu :ico_haha_01:
a w brzuchu 75-80 w zależności od śniadania :ico_haha_01:

Ja ostatnio stosuję dietę słodyczową i bardzo sobie chwalę :-D bo w ciągu dnia mam czas na zjedzenie: jednego batona 2 bułek i 2 parówek
dieta o nazwie zasuwaj na pełnych obrotach i nie miej czasu na jedzenie zawsze działa :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 lut 2012, 23:12

hej

Ogarnelam się wreszcie (jeszcze tylko psu muszę zarełko dać :ico_oczko: ) wiec wpadłam.

Od wczoraj do czwartku jestesmy same, mąż w rozjazdach :ico_sorki:

Widzę, że dobrze trafiłam, ja w weekend zaczynam dietę, po zakończeniu karmienia i powrocie do pracy przytyłam 3 kg, czuję się fatalnie, do zrzucenia ok. 5
Jam mam juz sprawdzona dietę South beach, jest o tyle fajna, że wprowadza zasady zdrowego zywienia i jak sie jej trzyma to nie ma efektu jojo (jak po większości), przez długi czas po jej zastosowaniu nie miałam ochoty na slodycze i praktycznie nie jadłam, do czasu ciąży :ico_noniewiem:

Liwia ostatnio kiepska :ico_olaboga:, kaszel jej przeszedł, ale chyba jakas flegma jej zalega, no i z nosa leci :ico_olaboga: , do tego od paru dni ma podwyzszona temperaturę, słaby apetyt i gorzej śpi, często stęka, płacze przez sen, winowajca to ząbki :ico_olaboga: , podejrzewam, ze jej hurtowo będą wychodzić (poki co ma 2).

Przy jakiej temp. podajecie lek p. gorączkowy :ico_sorki:

Jeszcze jedno pytanko, dzis zauważyłam, ze mała ma zaczerwieniona pupę, tak konkretnie i ma takie białe krostki, co to może być???moze to ją dodatkowo męczy :ico_noniewiem:

A...co do porodu to ja przy Poli tez mialam oxy-traumatyczne przeżycie :ico_olaboga: , w sumie 7h rodzilam, a pod koniec byłam wykończona, te skurcze mnie wykanczały.
drugi poród to całkiem inna bajka, całkiem odmienne przeżycie, jesli chodzi o ból i świadomość, całkiem miło go wspominam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lut 2012, 23:21

Mariola_Larose, z chęcią oddam ci moje wymiary a wezmę twoje :-D :-D
Przy jakiej temp. podajecie lek p. gorączkowy
ja nie mierzę bo termometra nie mam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: po prostu jak czuję,że jest rozpalona to daję :ico_sorki:
Jeszcze jedno pytanko, dzis zauważyłam, ze mała ma zaczerwieniona pupę, tak konkretnie i ma takie białe krostki, co to może być???moze to ją dodatkowo męczy :ico_noniewiem:
pewnie odparzenie i to też ją męczy na pewno :ico_sorki: czym pupkę smarujesz? więcej musisz wietrzyć i może jak zwykłe kremy na odparzenia nie pomagają to tormentiol zakup :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 lut 2012, 23:26

Nowa a to między pośladkami ma??? mój Igor ma tak odparzoną ale smaruję sudocremem i przechodzi... jeszcze lepiej krem do pupy z hippa na niego działa... często mu się tak robi bo bardzo delikatną pupcię ma szczególnie jak kupka luźniejsza bo dużo pije

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 lut 2012, 23:27

pewnie odparzenie i to też ją męczy na pewno czym pupkę smarujesz? więcej musisz wietrzyć i może jak zwykłe kremy na odparzenia nie pomagają to tormentiol zakup
dzieki Aniu, samruję sudocremem, dziewczyny miewały czasami odparzenia, ale nigdy takich krostek więc myślałam, ze to cos innego

[ Dodano: 28-02-2012, 22:29 ]
Nowa a to między pośladkami ma??? mój Igor ma tak odparzoną ale smaruję sudocremem i przechodzi... jeszcze lepiej krem do pupy z hippa na niego działa... często mu się tak robi bo bardzo delikatną pupcię ma szczególnie jak kupka luźniejsza bo dużo pije
tak, własnie Liwka czesto teraz przez te zębole rzadkie kupy robi więc to pewnie dlatego :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lut 2012, 23:34

dzieki Aniu, samruję sudocremem, dziewczyny miewały czasami odparzenia, ale nigdy takich krostek więc myślałam, ze to cos innego
:ico_sorki:
oby szybko małej to minęło,bo się męczy biedulka :ico_sorki:
u nas już dawno odparzenia nie było na szczęście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 lut 2012, 09:48

witam się z rana... widzę cichutko tu jeszcze :-)
Nocka ciężka co 2 godziny budzenie...
Co na obiadek dziś szykujecie??
nie wiem co pisać taka jestem już wyrypana z sił że hoho a teraz jeszcze ciężej boo zwykle mama mi pomaga a teraz ma dyżury w pracy i jej nie będzie więc nawet godziny dla siebie nie będę miała no chyba że jak młody śpi to chwila będzie

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 lut 2012, 10:15

czesc
Przy jakiej temp. podajecie lek p. gorączkowy
u Tosi jeszcze nie bylo potrzeby i mam nadzieje, ze jeszcze dlugo nie bedzie :ico_sorki:
a mlody jak ma goraczke, nawet kolo 38 to juz mu podaje syrop, takj nam zalecil :ico_sorki: a pani neurolog i pediatra - bo kiedys nam ze :ico_sorki: mdlal jak mial goraczke :ico_noniewiem:
co to może być??
wg mnie tez odparzenie

ale u nas dzis cieplo :ico_szoking: bez wiatru ale pochmurno

dzis po pracy P planuje wyjazd do Ikea :ico_brawa_01: w sumie nic wiekszego nie potrzebujemy, ale np swieczki sie przydadza, deski do krojenia i wyciskacz do czosnku, choc pewnie cos jeszcze w oko wpadnie
no i mlody chyba chce tablice - dostal pieniadze na urodziny :ico_oczko:

co robicie na obiad?
milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość