Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 20:04

Hej!
Odebrałąm wyniki badań. żelazo mały już ma w normie więc potwierdziło się to co pediatra mówił.
Natomiast potwierdziło się to co pisałyście. Niestety test z krwi u takiego malucha nie jest wiarygodny:( Ponoć igg jest wiarygodne ale co mi z tego że stwierdzi alergię jak nie będę wiedzieć na co:( a jak na złośc igg nie wyszło i musieliśmy powtórzyć badanie.
KAsiulka jeszcze raz zdrówko dla Was

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 kwie 2007, 20:23

Witam wieczorkiem
Kasiulka zdrówka dużo dla Was, biedny Konrad męczy się z tymi zębami, chyba Mu od razu wyjdą wszystkie 28+4 gratis :-D
u nas też jazda Jaś ma gorączkę, ślinotok, aż Mu się zrobiło czerwone koło buziaczka,
wszystko pakuje do gębusi i duuuużo pije,
Sosna, jak tylko znajdę chwilkę to coś wymyślę, ale jakoś ostatnio mam mały polot :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 21:01

Kochane napiszcie mi czy macie jakieś pomysły na rocznicę...
Kurde najgorsze jest to że w sob mam dostać @:(

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 kwie 2007, 21:18

no fatalnie z tym @... a co do porady, to ja bym zrobiła to co Twój lubi najbardziej, mój jak miał ur to nie tyle prezent, ale że ja się ładnie ubrałam (nie mówię o wieczorze, ale cały dzień), mała byłą w kiecce z białym kołnierzem, obiadek jak on lubi, i w ogóle wola jego co robimy....
Riterko, wyjdź na wyższą górkę, rozpędź się i LOT będzie na odpowiednim poziomie... :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

17 kwie 2007, 21:20

W kącie siedzi bo lubi :-D

RITERKO to może te nasze chłopaki gdzieś wczoraj popiły bo mój też cały czas doi :ico_haha_01:

SOSNA o jakie pytania chodzi, bo może ja coś pomogę? W końcu 8 maja minie mi rok jak jestem z Wami :ico_szoking:

MK myślę że ta Twoja @ będzie najlepszym prezentem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 kwie 2007, 21:34

Biedny Lolus :ico_pocieszyciel: oby jutro bylo lepiej.Ja juz uciekam bo musze jeszcze :ico_prasowanko: no i zmykam do spania bo rano trzeba wstac i do pracy smigac.Spokojnej nocki wam zycze pa,pa :ico_papa:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 21:43

Witaminko powinnas z małym iść do lekarza bo taka grypa u smyka chyba może byc niebezpieczna...

Ksiulka:)buheheheh:) fakt najlepszy prezent a co:)

Kucze no nie wiem ja bym chciała gdzieś wyjśc bo małego odstawiam do mamy na nocke..ale tak standardowo...kino kolacja ...sama nie wiem..ja nigdy nie miałąm dobrych pomysłów tzn pomysły mam ale dużych funduszy brak:)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

17 kwie 2007, 21:44

witaminko, bidulko!! I biedny Karolek :ico_placzek: Mam nadzieję, że już wszystko w porządku. A skontaktowałaś się z lekarzem?? Ach, te chłopy, zawsze jakieś paskudztwo przyniosą :ico_nienie:
kasiula,felicity, Maciuś jest karmiony sztucznie. Dostaje też soczki, deserki, wodę, herbatkę. Obecnie ma przerwę w zupach, bo ich nie cierpi. Faktycznie, nie męczyło go to, że nie zrobił kupki. Nie płakał, miał miękki brzuszek... Może on po prostu będzie tą kupkę robił rzadziej?!W każdym bądź razie na dziś problem roztrzygnięty,dostał czopek i po pół godz. zrobił megakupola :ico_oczko:
mk, my w tamtym roku obchodziliśmy rocznicę w lipcu. Byliśmy wtedy na wakacjach w Kołobrzegu. Było cudnie. A w tym roku nie wiem jeszcze co wymyślę. Z drugiej strony, czemu ja mam robić wszystko co On lubi, niech będzie odwrotnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mój mąż na pewno by mnie zabrał do restauracji na kolację...
Pewnie oglądacie "Magdę M." Do jutra
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 21:45 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

17 kwie 2007, 21:49

witaminko, ja na twoim miejscu bym nie czekała!! Karolek jest malutki, może musi dostać jakieś leki. Jezu, żeby się tylko nie odwodnił. Dzwoń jeszcze dzisiaj. Człowiek dorosły się strasznie męczy a co dopiero dziecko!

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 21:50

wiem, że odwodnienia są niebezpieczne u takich brzdąców. Powinnaś teraz zadbać żeby dużo pił nawet w nocy...3ma kciuki żeby wszystko było dobrze! Ucałuj Karolka...

Chloe też prawda nich się chłopy starają. My się staramy na co dzień:) A co...:d

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość