Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 paź 2007, 09:26

Mam nadzieję że Iza ma możliwość nas czytać - SERDECZNE ZYCZENIA DLA MIRELKI! :ico_brawa_01:

katelajdka, jak się objawiała u Ciebie ta nietolerancja glutenu? Moja kuzynka też chorowała i lekarze oczywiście nie wiedzieli co jest i ciotka trafiła na lekarza (do Wrocławia) , który zatrzymał małą w szpitalu na dwa tygodnie zakazał dzwonić , a po dwóch tygodniach ciotka ją odebrała zdrową. Jak mi to niedawno opowiadała to jeszcze płakała - ja też...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 paź 2007, 09:45

Wszystkiego najlepszego dla MIRELKIIIII DUZO ZDROWKA NIECH ROSNIE I ROSNIE W TE 8 MIESIACZKOW!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

04 paź 2007, 10:16

DUŻO BUZIOLKÓW I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIRELKI :ico_tort:

Kurcze troche mam wyrzuty sumienia z tą witaminą D bo cały czas dawałam z mlekiem butelką i wychodzi na to że moje dziecko wcale jej nie otrzymywało a ostatnio podaje Vibowit.Oliwia często ma spoconą główke ale chyba wszystko jest ok.Jednak nie daje mi to spokoju

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 paź 2007, 10:46

na samym początku wsio co najpiękniejsze, najradośniejsze, najwymarzone i najcudowniejsze dla Mirelki :ico_tort:

Wczoraj nie mogłam już tu zajrzeć, byłam z Agatką na spacerku a potem tak jakoś zeszło... Dziś mężuś na ranną zmianę pojechał, rodzice w pracy, same w domu zatem jesteśmy.
Jejku Agatka wogóle nie chce siedzieć w wózku ani na kolanach, najchętniej cały czas by maszerowała po pokojach, tak drogie koleżanki moja Gagatka zajarzyła chyba co to jest "chodzenie", nie chce raczkować, tylko chce chodzić a ja muszę tylko podtrzymyuwac ją za rączki i dawaj...przebiera nózkami. Po prostu niesamowite, bardzo się z tego cieszę, ale teraz to mi chyba kręgosłup pęknie hihih bo ciągle z nią chodze nachylona a ona ani nie pomyśli o odpoczynku :ico_brawa_01:
Karolas teraz to już wiem jaki to jest ból, jak pisałaś że nie masz czasami sił...

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

04 paź 2007, 10:57

Dorota
Super gratulacje dla Agatki dzielna dziewczynka rusza na własnych nogach poznawać świat :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 paź 2007, 10:59

wit.D3 (Vigantol) a ja nadal podaję ją Agatce, przed snem 2 kropelki do buźki bezpośrednio. Nic mi lekarka nie mówiła że mam nie podawać wit.D3, mimo że jest na mleku modyfikowanym....
mleko u mnie Bebilon2 900g kosztuje ok 32-35zł, Agatce starcza to przeważnie na tydzień.... któras pytała czy nasze dzieci ulewają jeszcze, moja Agatka nie ulewa...ale ona nigdy nie ulewała - nawet jak była malutka.
pampersy dziewczyny zajrzyjcie do marketu Biedronka, u mnie bowiem w Biedronce paczka pieluch Pampers kosztuje 29,99 :ico_szoking:
Normalnie szok i to bez względu jaki rozmair i jaka duża paczka, a ja zawsze kupowałam w Tesco za ok 40zł... Także polecam zajrzyjcie, może u was też są takie tanie.

[ Dodano: 2007-10-04, 11:15 ]
ania0807 dziękuje, sama jestem zaskoczona bo to tak z dnia an dzień sie stało....iedawno pisałam że Gagata to leniuch a tu masz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-04, 11:19 ]
jejku zobaczcie to tylko 2 miesiące i 20 dni do gwiazdki zostało, ale ten czas leci

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 paź 2007, 12:52

Wszystkiego Najlepszego dla Mirelki :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Dorota.M., :ico_brawa_01: dla Agatki za nowa umioejetnosc, ja wlasnie sie boje jak moj zacznie chciec chodzis,bo pamietam ile sie naoprowadzalam dzieci kuzynek wlasnie tak pochylona,koszmar normalnie,no ale cos taki nastepny etap,szkoda ze ja nie mam kogo wykorzystac,chociaz moze ktoras moja chrzesnica sie nada.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 paź 2007, 13:09

DOROTA.M. no kurcze to mi dałaś z tymi pieluszkami pamper kurcze a ja włąsnie dzis musz esmigac kupic pieluszki bo mi 6 sztuk zostało ale zawsze kupuje tescowe ale jak mowisz ze pampersy sa za 29,99-SZOK,to ja za 27kupuje tescowe to musze sprawdzic u nas w biedronie tylko ze mamy daleko kurcze mmmm cosik wymysle ;)
No a Agatka widzisz niezle,moze nie bedzie raczkowac wcale tylko dawaj maszerujemy hi hi hi-wiem co czujesz,mi kręgosłup nieraz odpada,ale juz coraz częsciej zostawiam ja samopas i sama sobie przy czyms stoi,potem sobie ukucnie i tak sobie radzi cwaniar mała tylko ze zaczyna trzymac sie jedna ręką i czasem jej sie zapomni,pusci sie i bam hi hi hi hi no i zaczyna sama celowo sie puszczac i przesuwa sie wokól kanapy jest czadzik.
LUTOWECZKI powkejałyscie ostatnio zestwy na zime kombinezonów to ja teraz wkelję bo wczensiej nie miałm kiedy hi hi hi,komp cos nawala i nie mogłam przegrac fotek.
Ja wyszperałm z pawlacza kombinezon po kacperku,okazuje sie ze jest rozmiaru-kurcze chyba 86 ale jest duzy bardzo i bedzie jej duzawy jeszcze ale pamietam ze kacperkowi tez z początku był duzy a pod koniec zimy juz był wynoszony jak trzeba wiec luzik. No i mam tez kurteczkę puchową dla Melci wiec jesli nie bedzie trzaskających mrozow bede ją ubierac na górę własnie w ta kurteczke rózową bo jak w śpiworek ja włzyłabym w kombinezonie moze pływac hi hi hi,wiec do śpiworka tylko spodnie zwykłe a na góre ciepła kurteczka, kombinezon bedzie w sytuacji mrozu ;).Zaraz postaram sie powkejac ;)
WITAMINKA D3 ja stosuje Vigantol,daję codziennie 3 kropelki bezposrednio od razu do buzki i zaraz po tym podaje mleczko do picia ale do butelki nie wlewam bo tez słysząłm ze to sie mijałoby z celem ;)
Mam narazie podawac cały czas tak te 3 kropelki przez zime a na wiosne pewnie zjedziemy do dwóch albo wcale zobaczymy.
No i mam podawac witaminki-cebion multi juz daje od miesiąca po 8 kropelek tez od razu do buzki :)
STO LAT DLA MIRELCI, ROZNIJ ZDROWO I WESOLO
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
MALGOSIA zapomniałm ci wczoraj napisac ze Amelka tez sobie zaczeła trzaskac wiecej kupek niz zwykle wczoraj rekord 6 razy,no i w tym dwie lune to wszystko od ząbkow tak jest zgadza sie,kacpi tez mi tak robił jak ząbkował ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 paź 2007, 13:19

karolas, czy ten kombinezonik to nie Janmar,bo ja go mialam na kupic na allegro ale trafilam w koncu na ten Wojcika ale ten twoj tez bardzo ładny.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 paź 2007, 13:27

IWONA77 no dokładnie to jest ta firma Janmar ;), nic sie z tym kombinezonikiem nie stało,jest w idealnym stanie a prałam po kacpim ze dwa razy lub trzy nawet,nic jaki grugy był taki jest wiec mam dla Amelci i fajnie bo kacpi dostał we wisnowym kolorku takze dla Amelki bedzie pasował hi hi hi. Jemu dokupiłam wtey takiego saego kolorku czapeczke cieplusia wiec mam caly komplecik dla Amelci ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość