Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 lip 2007, 11:41

Mama_Kingi, to bardzo dobrze ze wychodzicie...... :ico_brawa_01:
a jak przygotowania do wyjazdu???spakowana??

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lip 2007, 11:45

Wiesz, przygotowujemy się. Lista rzeczy Kingi ogromna. Pakować pewnie zacznę w czwartek wieczorem. Wyjeżdżamy w sobotę, pewnie ok.6 rano.

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

10 lip 2007, 12:41

Mamy dwa nowe nabytki zębowe !!!
Właśnie przed chwilą stoczyłam z Zuzką poważną walkę,żeby się przepchać z palcem przez jej język do tych zębolków !!!
Małej przebiły się:górna i dolna dwójeczka,a lada dzień powinny się przebić lewe dwójeczki !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :521: :524: :525: :526: :527: :528: :529: :597:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lip 2007, 13:05

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za zębolki.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lip 2007, 14:17

Dzien dobry baboski
Dzisiaj wstalysmy z Nicole troche pozno bo o 10 00 :ico_szoking: ale nareszcie sie wyspalam i mam sily zeby sie mala zajmowac bo ostatnio to jakos mialam ciezko :ico_haha_02: ale dzisiaj jest fajnie. Musze wam powiedziec ze mala zaczyna sama chodzic.. Wczoraj to normalnie trzymala sie sama kanapy,i tak przesuwala sie zawsze sie czegos trzymajac czy to mebli.. czy telewizora po calym mieszkaniu :ico_szoking: :ico_brawa_01: A ja w szoku jestem i dzisiaj od rana tez sobie troszke mala pospacerowala.. Dzisiaj nareszcie pogoda jest lepsza nie pada i nawet sloneczko ladnie zaglada :ico_brawa_01: Pojdziemy na spacerek z Nicolcia troche pozniej

Mama_Kingi to fajnie ze chodzisz z Kinga na spacer przy kazdej pogodzie,ja jak pada deszcz to nie wychodze z Nicole bo jakos nie widze sensu spacerowania w deszczu. :ico_wstydzioch: Fajnie ze na urlop za niedlugo jedziecie.. super odpoczniecie sobie i kingunia zobaczy morze .. :ico_brawa_01:

Iza tez mi sie tak wydaje ze moja fasolka musi wiedziec ze ma starsza siostre co jest taka zywa i aktywna ze poswieca cala moja uwage ale mam nadzieje ze sie to jakos wyrowna pozniej.. ale powiem ci tez ze czuje ze moja fasolka bedzie tez spokojniejsza od Nicole chcialabym zeby tak bylo :ico_oczko:

Ok ja uciekam wpadne pozniej bo Nicole tak strasznie marudzi.. a spac niechce :ico_noniewiem: No musze cos z tym zrobic moze sie uda ja uspac albo pojdziemy na spacerek Pozdrawiam buziaczki papapa

Ale wam powiem ze ten TT sie zacina.. znowu mialam male problemy wejsc.. musialam posta skopiowac.. no ale jestem i udalo sie :ico_brawa_01: Wsadzilam malutka moja Nicolcie do wozka i zasnela oj chyba dzis nici ze spacerku.. :ico_wstydzioch: Strasznie wieje ale moze pochodzimy sobie przed domkiem i pojdziemy do ogrodka Zobaczymy a teraz mam troche czasu dla mnie Buzki paa

[ Dodano: 2007-07-10, 14:19 ]
MOja NIcolcia to jak taka mala modelka wyglada na tym zdjeciu na gorze :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

10 lip 2007, 14:21

My już ze 4 dni siedzimy w domu przez te deszcze...tylko w niedziele pojechaliśy z mała na zakupy,to tyle co wysiadała z auta do sklepu i spowrotem,no i w poniedziałek wyszłyśmy do sklepu i nawet nie dosżłyśmy bo zaczęło lać to biegiem wróciłyśmy... :ico_noniewiem:

Kristi, śliczne zdjęcia córeczki w podpisie !!!

Gratuluje postępó w chodzeniu...Nicol pewnie niedługo sama się już puści !!!

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 lip 2007, 14:29

elvira22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zębolki

Kristi....no to Nocolka ci zaraz będzie biegać....no..na tej fotce to istna modelka

powiedzcie mi..jak usypiacie maluszki?? bo ja juz nie mam sily.....kręgosłup mi odpada...nosze go i lulam 3 razy dziennie..ja juz nie wyrabiam
wlasnie go 10 min lulalam..spiący jest strasznie....i nic...teraz rządzi w łózeczku....wątpię zeby sam zasnął....zaraz bedzie histeria i od nowa lulanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lip 2007, 15:13

Elwira dzieki za milutkie slowa :ico_oczko:

Iza ja nie mam raczej az takich wielkiech problemow z usypianiem malej chociaz czasami mam,mala przewaznie usypia przy herbatce.. pije herbatke i usypia,potem sie kolo niej poloze przytule i poglaskam po glowie i jakos sie udaje i zasypia ale nie zawsze tak jest.. najgorzej jest jak mala chce spac a nie umie i ja probuje wszystkiego a ona nic dalej niechce to ja czyms zajmuje wyjmuje zabawki i daje jej czas zeby sie bardziej zmeczyla ale przy tym jest taka marudna ze hej.. no i pozniej usypia sama daje jej herbatke poloze sie kolo niej i usypia taka zmeczona.. z jednej strony usypianie malej idzie mi nawet latwo a z drugiej jest ciezko.. to zalezy wszystko od mojej niuni Nicole :ico_oczko: Powodzenia Iza moze Mati usnie :ico_oczko:

Moja Nicolinka jeszcze spi a ja ide zupke wykonczyc dzisiaj bedzie groszkowa i racuchy z jablkiem i bananem zrobic no to bede zagladac do was papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lip 2007, 16:33

iza, to witaj w klubie u nas też problemy z zasypianiem, cały czas lulam Antosia i najgorsze jest że wiem że to moja wna bo go tak nauczyłam i teraz kręgosłup mi siada :/
Mama_Kingi, mój Antoś też tak mnie budzi i jeszcze do tego mnie woła a jak się już obudzę to szczerzy te swoje zębole że aż się śmiać chce.
Jeśli chopdzi o spacerki to wspaniale, że Kinga tak je uwielbia, ja tez staram się wychodzić zawsze nawet jak est niezaciekawa pogoda , chociaż na króciutko.
iza pisze:Kristi....no to Nocolka ci zaraz będzie biegać....no..na tej fotce to istna modelka

oj tak świetna foteczzka Kristi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla Nicolki :ico_brawa_01: jeszcze lada dzień i będie biegać.
:ico_brawa_01: dla Zuzi za kolejne ząbki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 lip 2007, 20:12

Dobry wieczór ....
Na początek .... chwalimy się ... MAMY 3 ZĘBOLKA ... uf wkońcu się pojawił .... ale z niecierpliwością czekamy na kolejne ... bo można zwariować ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości