magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 kwie 2012, 14:33

Jak tam szczepienie ?
ok bez płaczu tylko zakwiczał :-D dzielny chłopaczek mój i wazy 7910 to od wtorku przybrał i moze juz cos drgnie ta waga jego :ico_sorki: :ico_sorki:
pije wodę przegotowaną
mój tez i na zmiane herbatke i soczek z jabłka ale wiecej niz 100 nie wypije :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 kwie 2012, 14:47

Martyś śpi, Karolka się bawi,a ja odpoczywam przy komputerku :-D

magda1614, super,że tak gładko poszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jakoś zebrać się nie mogę,bo czeka mnie szczepienie Martysi i Karolinki... :ico_olaboga:
Karola będzie musiała wypić coś i w rękę (chyba) szczepienie :ico_noniewiem: a Filipcio w nóżkę teraz dostał ?
mój tez i na zmiane herbatke i soczek z jabłka ale wiecej niz 100 nie wypije :ico_sorki:
Moja żadnego soku się nie tknie ale wody potrafi wypić bardzo dużo. Zazwyczaj za cały dzień 300-400ml ale bywa też tak,że ponad 500ml wypije :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

26 kwie 2012, 20:18

Witam. U nas dobrze,Maja 3 dni temu zaczęła robić pierwsze kroczki :-D sama chce ciągle śmigać :-D Nie dawno chorowała ale jest już ok .
Mi ciezko bo mam wymioty ale mama mi pomaga :-)

My mamy szczepienie 15 maja wiec jeszcze troszke czasu :)

Moja pije herbatke i soczki,daje jej nie słodzona herbatke bo i tak je czasem słodycze :-D

Nie dam rady nadążyć teraz za tym wszystkim co pisałyscie za duzo tego bylo :-D

Ważona byla mała u lekarza jak bylysmy2 tygodnie temu 9500g wiec nie tak zle jest :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 kwie 2012, 22:17

Filipcio w nóżkę teraz dostał ?
dostał w ramie tym razem
ale zastanawiam sie na szczepieniem na ospę bo jest płatne i jak go lekarka badała to mówiła ze nikomu nie zaleca a z kolei inni mówią ze raczej by zaszczepili to nie wiem ,mam czas od czerwca bo najwczesniej mozna wtedy zaszczepic

a mój mały dzis pobił rekord poszedł spac o 19.30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja robie porzadki poswiateczne w kuchni bo przed swietami nie sprzatałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale juz koncze i sobie posiedze przy jakims filmiku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-04-2012, 22:18 ]
bylysmy2 tygodnie temu 9500g
super waga u nas to chyba na 2 lata taka bedzie hehe

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 kwie 2012, 22:32

Hej :-)

My zabawiłyśmy na polku do 20 :-D dziewczyny zjadły kolację, wykąpałam je i śpią :-)
Ja też zaraz uciekam się kąpać i może uda mi się kolejne kilka stron książki przeczytać :ico_spanko:

aneta11, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majeczki z kroczki :-D
Współczuję wymiotów ale najważniejsze,że mama pomaga :ico_sorki:
Masz jakieś zdjęcia usg maluszka z brzuszka ?? :-D
9500g
super waga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614, fajnie,że Filipcio tak wcześnie poszedł spać :ico_brawa_01: moje dziewczyny najwcześniej o 21 padają :ico_noniewiem:
A jak tak wcześnie usnął to do której pośpi ?

Zobaczymy czy nam coś lekarka zaproponuje jak pójdziemy na szczepienie. Ale to dopiero po 12 maja,żeby było już po weselu,bo boję się,że np. będą gorączkować czy coś. Jakoś mi się nie spieszy :ico_haha_02:

Wrzucam Wam obiecane filmiki :-)

tu szliśmy na spacerek - miesiąc temu :-)

http://outc.wrzuta.pl/film/3GBEGhYNVUc/ ... 8.03.2012r.

a tu z dzisiaj co wyrabiała skubana :ico_haha_01:

http://outc.wrzuta.pl/film/3PH3cAKs2W4/ ... 6.04.2012r.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

27 kwie 2012, 00:03

hej, wreszcie udało mi się wejść, bo nie pamiętam tej godziny ostatnio (chodzę spać ok. 21 :P ) a teraz z pitami walczyłam :/ Mikołaj znowu miał ciężkie nocki, ale pokazał się następny ząbek i widzę że przebijają się następne, ale to jak zwykle może potrwać :ico_haha_01:

my dzisiaj byliśmy na szczepieniu, miki waży w pampersie 9kg :) opłaca się go faszerować ziemniakami i jajkami :ico_haha_01: jest teraz taki akurat :) No i miny pań które były ze mną w poczekalni jak Miki wleciał i zaczął biegać dookoła stołu, zaglądajac w każdą dziurę i przesuwając co się da :-D

Aniaaa, wow, mała alpinistka :) Miki jak na razie w ten sposób korzysta z.. nocnika xD ani śni o sikaniu do niego, skoro można na niego stanąć xD
co do picia, miki też dużo pije bo mamy w domu strasznie suche powietrze, wodę wypije tylko z kubka, a w butlę robię mu herbatkę owocową albo rumianek :) sok jak dorwie, to można ciągnąć butlę, nie puści xD a jak pił kompot z wiśni :ico_szoking:

magda1614, :ico_brawa_01: dla Filipka, widzę że zaczął przybierać :)

aneta11, trzymaj się dzielnie :)

Ankara25, witamy :)

tabogucka, powodzenia!!

idę spać, bo mikołaj wstaje codziennie przed 5 :ico_sorki: mam nadzieję, że uda mi się w miarę regularnie zaglądać, dobrej nocki :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 kwie 2012, 00:16

Aniaaa, ona juz chodzi tak normalne hehe mój Filipcio dopiero 2 tygodnie to idzie mu ale sie jeszce kiwa ale ona to juz biega spryciara

[ Dodano: 27-04-2012, 00:17 ]
Niezła jest ta twoja artystka hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-04-2012, 00:19 ]
Inuno, witaj dawno cie nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 27-04-2012, 00:29 ]
usmiejecie sie z tej fotki hehehe
Obrazek

[ Dodano: 27-04-2012, 08:34 ]
witam bez kawy bo brakło mleka hehe

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 kwie 2012, 08:42

hej dziewczyny
u nas ciaplutko
jak wypiję kawkę to idziemy do piasku

magda1614, super fotka :-D
Aniaaa, super filmiki,moja też już tak zasuwa,i też alpinistka,ostatnio aż mi serce staneło,wchodzę do pokoiku a ona wlazła na autko od piotrusia takie duże na którym się jezdzi,i autka od piotrusia sobie aglądała na meblach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie widziałam jak podejsc żeby sie nie wystraszyła,ucieszyła,bo jakby jej to auto odjechała to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a nogo ma całe w siniaczkach :ico_sorki:
paulinka chodzi spac tak ok 19 30 -20 i śpi do 7 rano... :ico_brawa_01:
aneta11, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje...widzę że bedzię rodzeństwo,jak się czujesz???
a co do picia to ja daje wodę,czasami lekką herbatkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 kwie 2012, 14:47

Hej :-)

Inuno, :ico_brawa_01: za wagę Mikiego :-D

Zaglądaj do nas częściej !! :-)

magda1614, świetne zdjęcie :ico_haha_01: :ico_haha_01: skąd wytrzasnęłaś takie okularki ??
Kacperek jest identyczny jak Filipek :ico_szoking: :-D

Ja też dziś bez kawy,bo cukru brakło :ico_noniewiem:

aga216, oo moja też włazi na autko,a dziś rano siedzimy sobie w pokoju, ja się szykuję na spacer,a Martyś się bawi i nagle cisza i nic jej nie słychać, więc patrze,a ona stoi na pufie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: też nie wiedziałam czy lecieć do niej szybko czy powoli,bo nie wiadomo jak zareaguje :ico_noniewiem:
A pufa ma jakieś 40cm wysokości :ico_noniewiem:
Nogi też całe posiniaczone jak Paulinka :ico_haha_01:

A jaką tą wodę dajecie ? Przegotowaną czy prosto z butelki ?

Kurcze byłyśmy na spacerku i cała mokra byłam :ico_szoking: Karola miała spódniczkę, gołe nóżki i koszulkę z krótkim rękawkiem,a Martyś body z krótkim rękawkiem, gołe stópki i spodenki ale jej podciągnęłam do kolanek,bo też cała spocona :ico_szoking:

A w jakim szoku byłam jak zobaczyłam dzieci w wózkach to MASAKRAAA :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Matki w koszulkach na ramiączkach,a dzieciaki czapki, RATUZY !!, spodnie, bluzy, KURTKI!! i buty zimowe... w takim szoku byłam,że miałam ochotę coś powiedzieć do niejednej, tym bardziej,że dzieciaczki całe budzie bordowe od gorąca miały... przecież to jest męczarnia dla dziecka, które siedzi tak na ubierane w słońcu przez cały spacer...
Nie rozumiem takich ludzi... :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 kwie 2012, 21:55

Nie rozumiem takich ludzi... :ico_olaboga:
ja tez :ico_sorki:
u nas dzis ciepło ale nie upał i normalnie w bluzkach tylko chodzilismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
skąd wytrzasnęłaś takie okularki ??
mój Kacpi mial kiedys zestaw lekarski i tam były a Filipowi sie spodobaly i my musielismy nosic hehe artysta mały :-D :-D :-D

Filipcio ma dzis stan podgoraczkowy po wczorajszym szczepieniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość