anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 gru 2010, 12:34

Marcel chyba by juz na takie cos uwagi nei zwrocil :ico_haha_01:
moja też raczej nie
to labirynt :ico_oczko:
sąsiadka moja ma taki, niestety mojej tez nie interesuje

moja za to przy chonce buszuje, wczoraj zdjeła prenecik i rozpakowała :ico_olaboga: takie ozdobne mialam, i dobrała sie do piernika i przyszła do mnie i mowi mniam mniam :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 14:06

anetka607, wasze dzieci bardziej zaawansowane umyslowo i fizycznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 gru 2010, 14:22

dorotaczekolada, to juz wiem, o co chodzi z tym labiryntem :-) tutaj mowi sie na to motorikschleife i jest to popularny prezent np. na 1. urodziny. Kiara ma taki w wersji mini

ja dalej szukam pomyslu na prezent od moich rodzicow, ale osobiscie uwazam, ze taka wysylka sie nie oplaca ze wzgledu na jej koszty, gdybysmy jechali na swieta, moglibysmy osobiscie odebrac prezent, tak jak robi to Leona
dobrała sie do piernika i przyszła do mnie i mowi mniam mniam :ico_olaboga:
smaczny pierniczek byl, hihi. My wczoraj kupilismy choineczke, taka niewielka, zeby mozna ja bylo gdzies wyzej postawic, nie bedzie Kiary tak kusic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 gru 2010, 15:21

Ale nas wczoraj Justynka w konia zrobiła :ico_olaboga: zasnęła jak zawsze koło 21, no i po 30 minutach wstała wyspana i do północy nie chciała zasnąć. Plany nasze poszły w łeb, bo chciałam męża ostrzyc :ico_noniewiem: a przy naszej kruszynie to niemożliwe...

dorotaczekolada, fajne prezenty :-D Myślę że moja mała byłaby zainteresowana tym labiryntem, bo ma coś bardzo zbliżonego do tego ;-) Co do maty, to ładnie by się bawiła, dopóki by jej nie pogryzła - taki z niej się mały gryzoń zrobił :ico_olaboga: Trzymam kciuki by Lenka była zadowolona z prezentów :ico_sorki:

anetka607, kochany urwisek z Klaruni ;-)

Helen, czasem z tymi facetami tak jest, ze sami nic nie pomyślą a to co my powiemy - krytykują. Powiem Ci szczerze, ze sami mamy problem z prezentem dla Justysi. póki co kupiłam jej 2 książeczki, bodziaki i 2 pary śpiochów - bo zabawek ma już tyle ze szkoda pieniędzy - zwłaszcza że kolejne teraz dostanie od dziadków...

inia1985 , to Wika też córeczka tatusia. Moja niby cały czas by przy mnie siedziała, ale najchętniej woła tatę, częściej się z nim wygłupia i rechocze.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 16:14

Kiara ma taki w wersji mini
ten tez jest mini :ico_oczko:
ja dalej szukam pomyslu na prezent od moich rodzicow
ogolnie fajnym pomyslem jest np lokata na dziecko,nie pamietam jak to sie nazywa,korzysc na przyszlosc :ico_oczko: no ale wiadomo ze kazdy chce dac namacalny prezent :ico_noniewiem:
Ale nas wczoraj Justynka w konia zrobiła
wspolczuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 gru 2010, 16:28

moj maz zaczal krecic nosem, ze Kiara i tak nie bedzie w fotelu siedziala, ale sam zadnej propozycji nie dal :ico_puknij:
typowe, mój też lubi krytykować moje prezentowe propozycje, ale sam lepszych nie ma.

dorotaczekolada, fajny ten labirynt, ciekawe, czy Wiki by się spodobał
dobrała sie do piernika i przyszła do mnie i mowi mniam mniam :ico_olaboga:
he he, ona jest bombowa :ico_brawa_01:

Shiva, to faktycznie Justysia Wam pokrzyżowała plany :ico_noniewiem: Wiki też uwielbia się z tatą wygłupiać, tylko on potrafi nią tak podrzucać i takie cuda z nią wyczyniać. Lubię patrzeć jak się bawią razem. Ale jednak jak płacze, albo coś sobie zrobi, to zawsze "mama, mama, mama" i leci do mnie z rozłożonymi rączkami.

My na gwiazdkę mieliśmy dać Wiktuni klocki, ale po głębszym namyśle stwierdziłam, że dostanie od nas misia Truskawka. Zmieniłam koncepcję, z trochę dziwnego powodu... ze względów bezpieczeństwa. Kuzyn Wiki jest strasznie na nią cięty, popycha ją, bije, rzuca zabawkami, wyrywa jej wszystko co weźmie do ręki, a jego rodzice nic sobie z tego nie robią :ico_zly: . Muszę wtedy Wikusię pilnować jeszcze bardziej niż normalnie, bo chwila nieuwagi mogłaby się źle skończyć. Jak rzuci w nią Misiem, to nie powinno boleć... poza tym pewnie się tym w ogóle nie zainteresuje

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 16:32

mój też lubi krytykować moje prezentowe propozycje, ale sam lepszych nie ma
to jak i u mnie,ale zwykle ja i tak robie po swojemu i tyle :ico_haha_01:
fajny ten labirynt, ciekawe, czy Wiki by się spodobał
ja po swietach dam znac co mjej podpsaowlao :ico_oczko: tylko pilnowac jej musze bo lubi rzucac zabwkami :ico_olaboga:
Ale jednak jak płacze, albo coś sobie zrobi, to zawsze "mama, mama, mama" i leci do mnie z rozłożonymi rączkami.
moje dzieci tez tak maja,taty sluchaja a do mnie po pocieszenie przychodza :ico_oczko:
Kuzyn Wiki jest strasznie na nią cięty, popycha ją, bije, rzuca zabawkami, wyrywa jej wszystko co weźmie do ręki, a jego rodzice nic sobie z tego nie robią :ico_zly: .
hmm...ja bym zwrocila uwage rodzicom chlopca.oni pewnie uwazaja ze jak nikt sie nie skarzy to jest ok. albo gdyby zaczal cos obic takiego zabralabym mu zabawiki i zaprowadzila do rodzicow zeby sie nim zajeli :ico_nienie:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 gru 2010, 16:40

ja po swietach dam znac co mjej podpsaowlao :ico_oczko:
daj znać koniecznie :-)
hmm...ja bym zwrocila uwage rodzicom chlopca.oni pewnie uwazaja ze jak nikt sie nie skarzy to jest ok. albo gdyby zaczal cos obic takiego zabralabym mu zabawiki i zaprowadzila do rodzicow zeby sie nim zajeli :ico_nienie:
już niejednokrotnie zwracałam uwagę jego rodzicom i bez rezultatu... Oni mają to gdzieś, bo to nie ich dziecku się krzywda dzieje... Ta rodzina R. jest dziwna, cała bez wyjątku, ale cóż począć, w tym roku akurat przypada nam spędzić tam Wigilię.

A na Sylwestra też mamy już plany, spędzimy go iście po studencku, jak za dawnych lat, tylko tym razem domówkę nie ja organizuję (co roku u nas była imprezka :ico_oczko: ), a moje koleżanki :ico_oczko:

A po świętach odwiedzamy nareszcie koleżankę, która urodziła synka miesiąc temu, już się doczekać nie mogę :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 gru 2010, 17:31

hejka
Helen, czasem z tymi facetami tak jest, ze sami nic nie pomyślą a to co my powiemy - krytykują.
ehhh faceci :ico_olaboga: moj tez tak czesto ma
chociazby z rezerwacja promu, pytam sie na kiedy a on nie wiem, to zarezerwowalam na 23 a on ze trzebabylo na 22ego :ico_noniewiem: :ico_puknij:
z prezentami jest podobnie :ico_noniewiem: albo jeszcze gorzej bo mowi ze "po co to" :ico_puknij:
dlatego dla Marcela drobiazgi sama kupilam :ico_oczko:
zasnęła jak zawsze koło 21, no i po 30 minutach wstała wyspana i do północy nie chciała zasnąć
:ico_olaboga: poszalala corcia :ico_olaboga: :ico_oczko:
ale osobiscie uwazam, ze taka wysylka sie nie oplaca ze wzgledu na jej koszty, gdybysmy jechali na swieta, moglibysmy osobiscie odebrac prezent, tak jak robi to Leona
a ile taka przesylka kosztuje?? moze powiedz im zeby z prezentem wstrzymali sie do waszego albo ich przyjazdu :ico_noniewiem: :ico_oczko:


ja dzisiaj mialam miec egzamin, ladnie oko pomalowalam :-D ale i to nic nie dalo bo egzamin odwolali :ico_haha_01: w nocy mnostwo sniegu spadlo a z rana jeszcze nie wszystkie drogi byly odsniezone :ico_noniewiem:
tak wiec kolejne podejscie 12 stycznia :ico_oczko:

niedawno stawlismy z Marcelkiem z drzemki, teraz synus szaleje z tatusiem :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 18:15

uż niejednokrotnie zwracałam uwagę jego rodzicom i bez rezultatu...
ja bym ich chyba zawstydzila przy innych gosciach.moze i wredna jestem ale bez przesady,wychowaja terroryste. nie dalabym krzywdzic swojego dziecka oj nie :ico_zly: :ico_nienie:
na Sylwestra też mamy już plany
ale fajnie,ja pewnie bede spac :ico_spanko:
kolejne podejscie 12 stycznia :ico_oczko:
oj my tych kciukow nigdy nie puscimy :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość