misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 kwie 2011, 23:07

zeby schudnac trzeba jesc
Ale ja się mało ruszam przez tą noge no fakt,że robie sobie codziennie spacerki,ale pomyśl jak ja człapie z tą nogą :ico_sorki:
bo rozstepow nie bedziesz miala
niestety porobiły mi się niedawno na wewnętrznej stronie ud i to tak brzydko wygląda bo nie chcą bleknąć tylko są takie purpurowe,ale one zrobiły mi się jak jeszcze ważyłam prawie 69kg to sie nie dziwie :ico_sorki:
wazne ze spadaja
jak patrze jak Ci waga spada to mam motywacje i wiem,że nie jestem sama :ico_brawa_01:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

09 kwie 2011, 07:07

Ale ja się mało ruszam przez tą noge no
Ja tez nie zbyt sie ruszam. Ty masz spacerki ja nie, ale za to na rowerku jezdze ale 20 min bo wiecej nie dam rady ;-) i czasem skakanka :-)

Dzisiaj sie pojawilo 66,8 kg :ico_brawa_01:
jak patrze jak Ci waga spada to mam motywacje i wiem,że nie jestem sama
ciesze sie i zycze ci zeby ci spadaly jak mnie.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 kwie 2011, 12:51

Ale ja się mało ruszam przez tą noge no fakt,że robie sobie codziennie spacerki,ale pomyśl jak ja człapie z tą nogą
a ty mialas niedawno jakies problemy tak? A moze moglabys porozmawiac z fizjoterapeuta albo rehabilitantem czy i jakie cwiczenia mozna? Bo wydaje mi sie np, ze moze basen byłby dozwolony?

dziewczeta uda wam sie w to nie wątpie! wazne tak jak napisałyscie, zeby po schudnieciu utrymac przez dluzszy czas wagę to bedzie juz w porzadku!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

09 kwie 2011, 13:35

Dzisiaj sie pojawilo 66,8 kg
No super! Bomba! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
askra, Ide już do ortopedy w środe tyle niestety czekałam na niego bo takie kolejki,także pewnie prześwietlenie mi zrobi i będzie wiadomo co mi jest bo tak naprawde nie wiem nic :ico_olaboga:
dziewczeta uda wam sie w to nie wątpie!
tak bardzo bym chciała :ico_sorki:

stanełam na wadze jest 64,9 i tak stoi od paru dni,bardzoo sie pocieszam,że pomimo tego,że i potrafie zjeść ciasteczko, ziemniaczka, itd (no i mało ruchu) waga już do góry nie idzie a jak wyzdrowieje i lekarz mi mam nadzieję dobierze dobre hormony na zbicie tego złego to sama waga spadnie,bo w mojej rodzinie nikt nie był i nie jest gruby ja tym bardziej nie byłam :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

09 kwie 2011, 14:09

No ja tez nie byłam tym badziej ze uprawialam gimnastyke sportowa i taniec przez 14 lat :ico_haha_01:

ale u mnie jest tendencja na tycie gdyz w mojej rodzinie wszystkie kobiety sa pulchne. :-D

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 kwie 2011, 14:31

a, Ide już do ortopedy w środe tyle niestety czekałam na niego bo takie kolejki,także pewnie prześwietlenie mi zrobi i będzie wiadomo co mi jest bo tak naprawde nie wiem nic
a no to dobrze! to juz bedziesz wiedziała co dalej!
ale u mnie jest tendencja na tycie gdyz w mojej rodzinie wszystkie kobiety sa pulchne.
a u mnie sa grubokościste...sama nie wiem co gorsze... :/

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

09 kwie 2011, 16:32

uprawialam gimnastyke sportowa i taniec przez 14 lat
wow super to rozćwiczona byłaś na maksa fajna sprawa taka gimnastyka i taniec :-) sama bym potańczyła bo lubie.
wszystkie kobiety sa pulchne.
a widzisz co każdy to inny,ale pokażesz im,że jednak można być szczupłą :ico_brawa_01:
to juz bedziesz wiedziała co dalej!
dokładnie,bo już nie daje rady cały czas na tabletkach przeciwbólowych boje sie troszke co mi sie stało,podejżewam,że stawy mi siadły i koniec i będzie rehabilitacja :ico_noniewiem: oby to nie żaden rak bo mam czarne myśli :ico_sorki:

No a ja już po obiadku jajeczko gotowane,ziemniaczki i mizeria polane jogurcikiem naturalnym lekkostrawne myśle,jutro będzie najgorzej na chrzcinach tyle pyszności,ale ciasteczko zjem napewno :ico_oczko:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 kwie 2011, 17:53

dokładnie,bo już nie daje rady cały czas na tabletkach przeciwbólowych boje sie troszke co mi sie stało,podejżewam,że stawy mi siadły i koniec i będzie rehabilitacja oby to nie żaden rak bo mam czarne myśli
jejku nawet tak nie mysl!! no co ty!!
a na stawy to akurat zaleca ci duzo ruchu :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

09 kwie 2011, 20:04

jejku nawet tak nie mysl!!
heh wiesz jak to jest wszystko sie tli w głowie,bo od czego mnie tak boli kolano aż po biodro ból nie do wytrzymania przy chodzie :ico_sorki: a kolano jak spuchnięte :ico_olaboga:

No ok,ale to nie temat o stawach :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-10, 20:14 ]
Hej

Dziś były chrzciny i niestety nie dało się za bardzo pyszności odmówić,zjadłam mało rosołu,potem niestety troszku ziemniaczków,pierś z kurczaka i buraczki no oczywiście poprawiłam ciastem,ale każdy mówił,że to takie mało kaloryczne :ico_haha_01: no i na koniec spróbowałam dwóch sałatek,ale to już w sumie po łyżce...no i kawa...a mąż się śmiał bo nie było słodziku a cukier więc mówił abym liczyła drobinki cukru najlepiej...no cieszył miche ze mnie jak nic bo wszystko liczyłam :ico_haha_01: Ale już jest dobrze poszłam pod prysznic mąż za mną :-D i wyszłam głodna,ale na dziś już wyczerpałam możliwości jedzenia i nic już nie jem chyba,że jabłko :ico_noniewiem:
Generalnie tak chyba znowu pojem nie wiem kiedy :ico_noniewiem: oby waga nie skoczyła tylko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2011, 12:45

Ja tez jestem na diecie MŻ chociaz przyznaje ze przez ostatni tydzien sobie pofolgowałam troche...ale znowu czas zacząć sie ograniczać.Narazie udalo mi sie zrzucić 2 kg. zostało jeszcze 6 ....

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość