Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 lis 2008, 16:30

zoola dzieci wogole to sa cudowne, ciekawe jakie mądrości uslyszymy od naszych dzieci :) Ja też siedze sama i nie wiem co mam juz robic, mój mąz jest taki mądry, że postanowil dzis budowac no bo "szkoda czasu" ;)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 lis 2008, 20:21

ciekawe jakie mądrości uslyszymy od naszych dzieci :)
oj znając moj temperament i pomysłowość mojego męża to bedzie szatan wcielony........

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

01 lis 2008, 22:14

hej dziewczyny,
Wepchnelam sie na watek, zeby Wam oczywiscie pogratulowac. Ja jestem akurat czerwcowka, ale widze ze zadna z czerwca sie nie kwapi zalozyc watka :ico_oczko:
No i oczywiscie odrazu obejrzalam sobie Wasze brzuszki, sa super,
ejustysia, masz racje, ze masz duzy brzuszek, ale kazda dziewczyna jest inna, jednej widac dopiero brzuszek w 6 miesiacu a po drugiej juz widac od poczatku. Zreszta juz od poczatku ciazy przeciez wody sie zbieraja. Ze mna tak bylo w pierwszej ciazy, juz na samym poczatku mnie wypchalo, a teraz to pewnie bedzie to samo bo juz czuje i sie zapiac nie moge.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 lis 2008, 10:03

Ilka79, witaj ! na kiedy masz termin???
niedawno zastanawiałysmy sie z dziewczynami gdzie sie podziały czerwcóweczki ??!!

własnie wstałam , mezus robi śniadanko.......jeszcze tylko 2 dni i zobacze moja dzidzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz nie moge sie doczekac

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 lis 2008, 11:43

witam kochane!!!
Ja wczoraj miałam ten okropny dzień bolało jak cholera tabletki nie pomagały ale juz po wszystkim teraz jest juz znacznie lepiej wiem ze to trudne ale wracam do rzeczywistosci teraz juz tylko do przodu i mysle ze bedzie dobrze!!!
Dostałam wczoraj pocieszajaca wiadomosc od znajomego lekarza i znajomych ktore były w podobnej sytuacji otóz jesli nie miałam zabiegu tylko wszystko poszło naturalnie to moge sie starac od razu nawet jest to wskazane i jest najwieksze prawdopodobieństwo zajscia takze kochane moje po wizycie w szpitalu i upewnieniu sie ze wszystko gra ide na całość TRZYMAJCIE KCIUKI
zoola27, Ciesze sie ze nic sie nie stało ale prosze nie strasz nas tak wiecej
:ico_olaboga: Ilka79, gratuluje pierwsza czerwcoweczka :-D
ejustysia, co z tego ze duzy allleeee jjaaaakkkiii pppiiięęęękkkknnnyyy!!!!!
Buziaczki Kochane moje papapap

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 lis 2008, 12:51

Dostałam wczoraj pocieszajaca wiadomosc od znajomego lekarza i znajomych ktore były w podobnej sytuacji otóz jesli nie miałam zabiegu tylko wszystko poszło naturalnie to moge sie starac od razu nawet jest to wskazane i jest najwieksze prawdopodobieństwo zajscia
sabciu ja tak miałam tyle ze na pierwszej wizycie okazało sie ze nie wszystko zeszło i dostałam leki i sie wszystko wchłoneło a pozniej juz tylko staranka i ciagła kontrola lekarza wierze ze Tobie tez tak szybko pójdzie..... w połowie czerwca poroniłam a na koniec wrzesnia sie dowiedziałam ze znowu jestm w ciazy..... trzymam kciuki i zycze zafasolkowania

[ Dodano: 2008-11-02, 11:54 ]
Ciesze sie ze nic sie nie stało ale prosze nie strasz nas tak wiecej
oj nie bede napewno........ :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 lis 2008, 15:36

Cześć dziewczyny , witam Cie ilka79 obejrzalam wlaśnie "nawiedzoną narzeczoną" ale sie usmialam :ico_haha_01: zoola ja też sądze, że oje dziecko to ędzie diabel wcielony hiihii - nie ma za kim byc spokojny i grzeczny :ico_szoking: sabciu dziękuję i też z calego serduszka życzę ci jak najszybszego i oczywiście SZCZESLIWEGO zafasolkownia - buziaki dziewczyny :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 lis 2008, 08:07

witam z samiutkiego ranka i stawiam herbatke z cytrynką :ico_kawa:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

03 lis 2008, 08:30

zoola27, witaj :-D ja wlasnie wypilam herbatke z cytrynka :ico_oczko: ale z checia wypije jeszcze jedna :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 lis 2008, 08:51

Własnie sie zwazyłam zeby nie przezyc szoku jutro u lekarza......i przezyłam szok dzisiaj :ico_szoking: ...... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość