Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 lut 2009, 16:35

a ja dzisiaj też miałam smaka na ogórasy. Utarłam sobie dwa ogóry, dodałam cebulke i sama zjadlam.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 lut 2009, 18:44

a ja mam straszną fazę na kiwi, najpierw obieram ze skórki, a potem tą skórkę (umytą) nawet zjadam :)
czasem to 4 po kolei potrafię zjeść...a potem mnie język szczypie...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

10 lut 2009, 19:01

jej teraz o ogorkach... :) przez was dzisiaj prosilam babcie o zrobienie rosolu i wciagnelam caly garnek. na szczescie moj zoladek zaczyna pracowac, chociaz jem tylko ten rosol, ale znacznie mi sie poprawia... choc jak dzwonilam rano do lekarza to kazal mi jechac do szpitala bo niedobrze zeby sie odwodnic w ciazy ale zaraz zupke wciagnelam na sama mysl o szpitalu :D

Olala, jakim cudem Twoja Asia juz chodzi do przedszkola? Jak to zalatwilas powiedz? W ogole to wyglada tam slicznie :ico_brawa_01:

A co do dziedziczenia piekna po mamusiach badz tatusiach, nasza odziedziczyla niestety lysinke po tatusiu...

Dobra, trzymajcie kciuki, na 19:00 mam wizyte u gina. Zobaczymy jak tam przepuklina!

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

10 lut 2009, 20:00

Olala wyslalam Ci wiadomosc odnosnie przeliczania tych wnioskow chorobowych :-)
Dziewczyny zawsze na L4 pracodawca wliczal nam premie, w dzisiaj ja patrze na wyplate a tam dostalam polowe tego co zawsze! Nie wierze, ze od tego roku tak nagle sie zmienily przepisy, ze juz premii nie wliczaja. To dlaczego co miesiac od tej premii odliczaja mi skladki?!

Jestem zla, a na dodatek znowu zaczelam :513:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 lut 2009, 21:07

megi5566, upominaj sie o premie bo ci sie nalezy. podrukuj sobie przepisy z internetu albo to co ci przeslalam i idz z tym do ksiegowej albo szefa, niech sobie poczytaja ze ci sie nalezy.

Tagar, Asia chodzi do 'maluszkowego przedszkola' raz w tygodniu. Są grupy dla dzieci 1-2 latka i 2-3 latka. Do normalnego przedszkola to przyjmują dzieci najwczesniej od 2,5 latek.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 lut 2009, 22:28

a wy tylko o ogórkach i mnie przez was smaki wzieły w dodatku jak wychodziłam od mojego to tesciowa mowi bym zostala bo ogórkowa kończy robic ale musialam wracac ah jutro kupie ogorki sobie i to tylko przez was :ico_szoking: :ico_nienie: :-D

ogolnie dzien jako tako zlecial bylam na herbatce u siostry mojego lubego potem z nim na lodach bo mial smaki (jakby to on byl w ciazy :-D :ico_haha_01: ) niedawno wrocilam tescioa dala mi migdaly mowi ze dobre na zgage i wloskie orzechy bo witamin duzo maja i wogole no i ,i kurcze zjadlam zaledwie 5 i coflo mi sie od razu i do toalety musialam lciec :513: oh znow chciala mnie otruc :619: :584: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

10 lut 2009, 23:18

maluszkowe przedszkole... super brzmi. musze sprawdzic czy u nas nie ma czegos podobnego...

dziewczyny bylam na usg! przepuklina sie wchlonela :ico_brawa_01: lekarz zbadal ladnie brzuszek i powiedzial ze "powloki" sa ladne zagojone wiec wszystko jest dobrze. maly rosnie i wszystko ok!!! ciesze sie bardzo.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 lut 2009, 09:14

Tagar, super wiadomość, że z dzidzią juz ok, ale co się strachu jadłaś przez ten czas to tylko ty wiesz.

PRZEZ WAS DZIŚ NA OBIAD ROBIE ZUPE OGÓRKOWĄ.

A dzisiaj stawiam wam :ico_tort:
Moja cudowna córeczka ma dzisiaj 2 LATKA!!! Urodziła sie dwa lata temu o godz. 18.05. Wspomnienia tamtego dnia są nadal tak żywe jakby to było wczoraj.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

11 lut 2009, 10:13

Tagar, ...cuuudne wiesci,wiedzialam,ze sie ulozy ,to mogly byc jelitka,a nie przepuklina-ach ci ekarze-potrafia nastraszyc...gratuluje zdrowiutkiej pociechy :-D
A dzisiaj stawiam wam :ico_tort:
Moja cudowna córeczka ma dzisiaj 2 LATKA!!! Urodziła sie dwa lata temu o godz. 18.05. Wspomnienia tamtego dnia są nadal tak żywe jakby to było wczoraj.
wszystkiego najlepszego dla Asiuni od cioteczek z forum!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-02-11, 09:15 ]
betina, ...ale to zarazanie smaczkami na jakies porawy ma plusy-przeciez nie zawsze wiemy co zrobic na obiad,a jak na cos mamy ochote to sprawa zalatwiona hehe

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 lut 2009, 11:04

ło ja Cię kręcę w końcu dotarłam do ostatniej strony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale nabazgrałyście pod moją nieobecność...

Witam moje kruszynki

Asiuni życzę wszystkiego najlepsiejszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

dopiero dziś mogłam dorwać się do komputera, bo miałam znów egzaminy i trzeba było się uczyć

Tweety123 witam na forum -pisz duzo i często

betina, widziałam ze moim psiurkiem sie pochwaliłaś :-D hehehe fajnie ze jest na tym forum wiecej bullomaniaków, rybcia82, Twoja sunia śliczna a uszka ma też piękne ja nie załuję ze nie obciełam, mam za co łapac mojego czterołapa i całować po "szmatkach" bo tak żartobliwie nazywamy jego ucholki

u mnie standardowo też na obiad ogórkowa, z tym ze wymysliłam ja wczoraj a na drugie placki ziemniaczane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziś troche sie czuje niezbyt dobrze, głowa cięzka, bark dalej mnie boli, do tego poczęstowałam się jedną czekoladką co to kiedyś z Niemiec sie dostawało...
i mnie muli strasznie, chyba pójde :587:

nawet nie chce mi sie z psem iść, umyć stos naczyń... chyba dalej pójde spać, okropnie sie czuje

[ Dodano: 2009-02-11, 10:16 ]
Tagar, super, ze przepuklina sie wchłoneła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja idę za wizytę w piątek 13-tego... mam nadzieje ze nie bedzie pechowa :-D zresztą nie wierzę w przesądy

zapomniałam sie pochwalić ze kupiliśmy już wózek, używany od kolezanki, jeździła nim 4 miesiące ale zmieniła na lżejszy, nie dziwie sie jej widziałam te schody u niej... też bym takiego wózka nie wtargała, na moje schody natomiast pasuje idealnie, ma duze koła i prawie sam wjeżdza po tych schodach :ico_oczko: :ico_oczko: na razie stoi u koleżanki, bo w naszym mieszkanku sie nie mieści

heh, daliśmy tylko 100zł, a jest tak zadbany ze byłam w szoku...
no i jest uniwersalny kolorystycznie beżowo-buraczkowy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość