Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 sie 2007, 13:24

czesc marcoweczki
Syawiam torta za 5 miesiac Maciusia spoznionego ale jest :) (bo w niedziele mielismy synka chrzciny a wczoraj mnie nie bylo w domku) wiec dzis go stawiam od Maciusia :)
Moj Macius przekreca sie z pleckow na brzuch juz bardzo swobodnie jak sie mu da paluszki to sie ciagnie bez zadnego ale takze zaraz pewno usiadzie :) i bardzo fajnei, w ta sobote jedziemy nad morze (jzu sie nie moge doczekac) i mam nadzieje ze ebdzie super a szykuje sie super pogoda :) \
pozdraiwam wsyztskie i Wszystkeigo najlepszego dla MAjeczki

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

07 sie 2007, 18:19

najlepszego dla Maciusia z okazji 5 miesięcy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

I z okazji chrztu też najlepsze życzenia

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sie 2007, 07:13

Cześć Karolina :-) Spóżnione życzenia dla Maciusia :ico_tort: Niech wyrośnie na duuużego chłopczyka :ico_oczko:

A tak swoją drogą to mam do wszystkich pytanko. Chodzi mi o przewijanie maleństwa w nocy. Bo niby wszędzie pisze że pampersa trzeba zmieniać co trzy godziny. Wdzień pół biedy bo czasem częściej zmieniam ale w nocy...
Kładę małą spać koło 20. Jak kładę się spać koło 22, 23 to sprawdzam ręką i z reguły jest jeszcze sucho. Ale moja Emi przesypia teraz całe noce czyli przebieram ją dopiero koło 6 rano. Jak by nie było to czasem nawet i 8 godzin w jednym pampersie jest. Jak to jest u was ? przebieracie maluszki w nocy ? budzicie je specjalnie czy same się budzą ?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sie 2007, 07:42

ja Julci w nocy nie przebieram dopiero jak sie obudzi z reguły jest to godz.6.30-7.00
kąpie ją o 7.00 zakładam pampersa i śpi do rana jak próbowałam ja w nocy przebierać to mi sie rozbudzała i godzinę opowiadała wiec dałam spokój tym bardziej ze nic jej sie z pupka nie dzieje ma bardzo ładna zero chrosteczki czy odparzeń więc myślę ze nie musisz sie tym tak przejmować no oczywiście jak zdarzy sie kupka to przebieram ale to dawno było jak była malutka teraz jej sie nie zdarza
a w dzień przebieram według potrzeb nie trzymam sie tych trzech godzin jak ma nasiusiane to wtedy przebieram

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

08 sie 2007, 07:47

Aga26 moja Zuzia tez przesypia cale noce i ani mi sie sni ja budzic. skoro spi to znaczy ze jest najedzona i pieluszka jeszcze nie przesiaknieta, czyli ze jest jej dobrze. zreszta zauwazylam ze jak sie budzi rano to prawie calkiem sucha ta jej pielucha,dopiero po paru minutach robi siusiu. to wyglada tak jakby w czsie snu nie siusiala :-) nie martw sie skoro Emi spi to napewno nie ma zbyt mokro :-)

[ Dodano: 2007-08-08, 07:50 ]
gozdzik tez nie trzymam sie tych przepisowych 3 godzin, bo raz potrafi miec sucho ponad 4 godz a innym razem juz po godzinie ma mokro, wszystko trzeba wyczuc :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sie 2007, 08:06

Dziewczyny ja też nie trzymam się tych trzech godzin. Po prostu gdzieś to wyczytałam że pampersa powinno się przebierać max co 3 godziny. A w dzień to tak jak już pisałam zmieniam pampersa jak jest mokry. Te noce mnie tylko zastanawiały :ico_oczko: sensibel, fajnie że Twoja Zuzia nie siusia w nocy. Ja jak rano przebieram Emi pampersa to aż ciężki jest, tak ma nasiusiane :-)

[ Dodano: 2007-08-08, 08:08 ]
gozdzik, miałam tak samo :ico_oczko: Kiedyś próbowałam przebrać małą na śnie ale mi nie wyszło. Emi się rozbudziła i nie spała ponad godzinę. Dlatego teraz odpuszczam. Skoro się nie budzi to chyba jej to nie przeszkadza :-)

[ Dodano: 2007-08-08, 08:12 ]
gozdzik, a ja ślepa jestem. Tak się rozpisałam o tych pampersach że o najważniejszym zapomniałam :ico_wstydzioch:


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI Z OKAZJI 5 MIESIĘCY :ico_prezent:

Wielki słodziutki :ico_tort: dla Ciebie maleńka no i dla mamusi też :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sie 2007, 08:36

Aga26, dziękuje w imieniu Juleczki i oczywiście stawiamy dla wszystkich wielki :ico_tort: i piweczko oczywiście dla mam karmiących karmi :-D

u nas też po nocy pampers ważu tone :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 sie 2007, 09:27

Gozdzik najlepsze życzenia dla Juleczki. :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


Ja też nie przebieram Majeczki w nocy mimo, że ona budzi się bardzo często. Na szczęście z reguły je i zasypia od razu, więc nie ma sensu rozbudzać jej na zmianę pieluszki. Oczywiście w przypadku grubszej niespodzianki przebieram ją niezależnie od tego czy zaśnie przy jedzeniu czy nie.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sie 2007, 13:43

to super :-D hihi strasznie mi sie podobają dzieciaczki jak trzymaja nóżke w buzi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla karolinki za :-D zdobycie nowej umiejętności

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 sie 2007, 14:46

Nie wiem od kiedy, ale ja tez będę chciała taki kupic, ale pewnie to dopiero jak nasze dzieciaczki będa juz siedziec

A Krzys nie chce zupek narazie, dzis zjadł pare łyżeczek i ryk, stopniowo bedę go uczyc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość