Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 gru 2007, 21:02

Co tu tak pusto!? Halo!? Kobiety!!!

My sie usypiamy.. Duzy pojechal do kumpla grac, a ja mam sie uczyc.. ta... misio mi wcale nie komplikuje.. :
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-07, 20:31 ]
No i padł.. Spryciarz jeden. Matko, jakie on zaczyna wymyslac akrobacje :ico_olaboga: Zwariował! Wyrzucał smoka za lozeczko i cieszyl sie jak uderzal o podloge. Potem na brzuch i zabawa ochraniaczem.. Padł - 5 minut temu, na boku.. I jest teraz Misio a'la zwłoki.
Uff. A ja sie uczyc mam. Głowa mi pulsuje, serce nawala ale uczyc sie ochoty za chuja nie mam :ico_noniewiem: .
I tak siedze jak debil, wertuje tt, allegro.. I udaje ze sie prawie ucze.
Ide zrobic sobie kolacje.. Moze po jedzeniurusza sie te moje szare komory.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 21:43

Juli Krzys super
frydza Wiki tez fajniutka :ico_oczko:
A ja juz po aerobic i po prysznicu maly spi P oglada tv a mnamcia na TT
Moj Marcinek od wczoraj mowi BABA caly czas przez caly dzien BABABABABBABA
Na mikołajki dostal od chrzestnej pingwina swiatecznego ktory chodzi i spiewa i rusza parasolka od chrzestnego samochodzik hehhe taki jezdzik stwierdzilismy z P ze maly ma bardzo duzo zabawek i przesada a jeszcze od nas pod choinke od ciici jednej i drugiej zabawke :ico_olaboga: :ico_olaboga: babcie namowilam na zakup ciuszkow na wiosne wiec tesciowa kupila super komplet spodnie bluza i kurteczka akurat bedzie na wiosne moja mama tez ma cos kupic z ciuchow ech wiec nic innego nam nie pozostaje tylko do roczku malego wyniesc sie i zlozyc sypilanie i malemu pokoik zrobic :-D :-D

[ Dodano: 2007-12-07, 21:17 ]
Wkleje kilka fotek :-D
Akcja z pilotem :-D
OOooooooooooo PILOT :ico_szoking:
Obrazek

Trzeba sie jakos dostac blizej :619:
Obrazek

Tak mam :621:
Obrazek

Noga :-D
Obrazek

Tak zajadam sie chrupkami :-D
Obrazek

Szczery usmiech dla was :-D
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 gru 2007, 22:18

Juli ale ten twój misio uroczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i fo telik też bardzo mi się podoba, chyba pomyślimy io podobnym, ale to już jak mężus przyjedzie :-D
jeżeli chodzi o nauke to wiem co przeżywasz, jeszcze tydzień temu miałam podobnie :ico_pocieszyciel:
Madziu gratulacje dla Marcinka za "BABABABA" :-D ale rodzinka go rozpieszcza...i dobrze! tak ma być! :-D

[ Dodano: 2007-12-07, 21:20 ]
Madziu foteczki - pierwsza klasa!, a jak sobie ta chrupeczke fajnie zajada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 22:22

BeWu dziekuje za pochwale twoja mala tez fajna :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 23:01

Jestem Wiki padla hi hi :-D MADZIU synek rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,moja niunia przedwczoraj mowila caly dzien baba i baba i baba i baba,a tez jej sie udalo tata i tata albo dada,a i tez chama :ico_oczko: ,wczoraj ogladalismy filmik z usg 4d jak braciszek byl podglodac co tam za skrzat sie skrywa ale widac siusiaka hi hi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 gru 2007, 23:03

:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ech.. Tak piszecie co wase Miski dostałyod rodzinki.. A ja.. Ech..
Ja nienawidze swojej rodzinki. I tak sie ciesze ze Krzysia jest cudna!
Ja zawsze byłam czarna owca - jak byłam malutka, dyskryminowali mnie, bo bylam oczkiem w glowie tatusia,bobylam najchudsza z kuzynek, bo dobrze sie uczylam, boone bylygrubsze, a ja chodzilam do baletówki.. Potem mialam jakies tam sukcesy, wiec bardziej mnie gnoili..
Moja chrzestna specjalnie nie kupowala mi prezentow pod choinke, a innym dzieciom z rodziny tak - i dawala im te prezenty specjalnie przy mnie.. Taka suka była. Wrrr.. Potem zaczelam sie malowac, inaczej ubierac i troche szalec z imprezkmi - ale mialam super towarzystwo i rodzice im ufali i znaliich.. A kuzynkom odbiloi troche cpaly, buntowaly sie.. Wiec dalej bylam ta zla - bo mi sie wszystko udaje.
Jak zwiazalam sie z Krzysiem, to kuzynka gadala, ze zdradze go bo ja to jestem taka lalka,ze kazdy na mnie poleci, a ja na niego.. No ale jak bylismy pare lat razem, to nie miala argumentu.
A w zeszłym roku przy wigilii, jak Krzys masowal brzuszek ipytał kiedy ona zamierza miec dzieci, to walnela : "Ja jeszcze nie wiem,tak za 2-3 lata, bo ja w przeciwienstwie do was dzieci planuje!". Imoze sobie ciaze planowac- a myjestesmy cudnie szczesliwi i jakos sobie poradzilismy!

nonono mala.. Wrr. A brzydka jak noc, wredna, zgorzkniala, nie ma zadnego znajomego,przyjaciol, a jej facet kilka razy probowal od niej odejsc.. A ta dalej za nimlata.

Ech.. Juz nie wspominajac o prezentach. Czy telefonie!
Takze mowie wam - smutno mi i jestem wsciekla. Wszyscy sa snobami na maksa, maja kase i trzymaja ja pod tyłkiem, zeby tylko komus nie dac, nas nie lubia, bo Krzys taki Młody a taki wspaniały ojciec..I tylko czekaja izacieraja rece kiedy to muzylka w dupce peknie i ucieknie od obowiazkow.

Na slub nikogo nie zaprosilismy - wlasnie dlatego, ze tacy sa. To dzwonili do mojej mamy zeby powiedziec ze sa oburzeni, ze zaproszen nie dostali! Popierdolency..

Takze ja mam tylko kochanych rodzicow - choc mama tez czasami ma odpały..Ale za to Krzysia mama i jej rodzinka to po prostu złoci ludzie. Kocham ich strasznie, zawsze pomoga, mozna z nimi pogadac, poplakac, popic...
Wiec nie moge juz doczekac sie wigilii :):

Musialam sie wygadac.. Bo wlasnie sie z mama oto posprzeczalam.. Bo ona zawsze powtarza, ze rodzina jest cudowna i wcale nie jest tak, jak mysle..Wiadomo- jej rodzenstwo, to chce zeby bylo inaczej.. Noale niestety.

Przepraszam za wywody..Ide dalej wkuwac.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 23:03

Frydza fajnie a powiedz kiedy termin ma twoja bratowa ??

[ Dodano: 2007-12-07, 22:06 ]
JUli przykro mi nie chcialam sprawic ci przykrosci tym co napisalam powiem ci ze moja rodzina jest ok ale z P strony do bani wrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 23:06

JULI masakra ale masz rodzinke wspolczucia :ico_olaboga: ale rodzinka Krzysia ci to wynagradza to oby tak dalej :-D ,wkuwaj wkuwaj jutro bede trzymac kciuki za Ciebie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-07, 22:08 ]
Madziu pod koniec marca ma termin :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 gru 2007, 23:10

Przepraszam że niewiele napisze, ale Tomek mi nie chce spać. Dostał dzis szczepionkę, był dzielny jak zawsze a mamusia dumna.

Piekne foteczki i filmiki. Tomek mój tez zaczyna coś tam szeptać tatatatata.... ale tak cichutko pod noskiem i sie smieje jak usłyszymy i chcemy, zeby jeszcze powtórzył. Cwaniak mały.

Juli super wyjazd miałaś i dobrze, że zadowolona. U mnie taka samo rodzinka od mojego taty. Wiecznie zazdrosni. Bo oni maja kase... i to wszystko a my bogaci nie jestesmy, ale mamy wszystko inne.

Musze spadac bo Misio steka. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za życzonka dla Tomcia.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 gru 2007, 23:10

Nie no Madziu - nie gadaj tak ani nie mysl - super ze macie takie rodzinki - ja sie z wami ciesze): To jest piekne, ze dziecko jest kochane i akceptowane.
Trudno sie mowi - Miskowi milosci napewno nie brak, a lepiej zeby takiej rodziny nie mial, niz zeby mila to byc udawana sympatia, i zeby bolalo go to tak, jak mnie jak bylam malutka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość