Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2009, 16:14

sorki, ostatnio nie mam nastroju, bije sie z myslami i mam duzo do myslenia, niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Pati mam nadzieje,że nic zlego się nie dzieje :ico_noniewiem:
ze taki szybki jest jak na jego 12 kg to lata jak opetany.
silny jest chłopczyk 12 kg. to nie jakieś tam chucherko :-D
gdzie reszta dziewczynek :ico_noniewiem: meldujcie sie wklejajcie zdjęcia :ico_sorki:
My byliśmy na spacerze slońce jest piękne dzis i nawet opaliłam co nieco ,poszliśmy też na country market takie stoiska z wyrobami rolników z okolic sery warzywka wypieki no mówie wam nic tylko kupować :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2009, 16:33

Pati mam nadzieje,że nic zlego się nie dzieje :ico_noniewiem:
oj raczej tak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-09-11, 16:35 ]
takie stoiska z wyrobami rolników z okolic sery warzywka wypieki no mówie wam nic tylko kupować :-D
no to pychotka, zakupilas cos:)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2009, 16:43

no to pychotka, zakupilas cos:)
no tak pyszne pomidorki kawaleczek śmierdzącego sera :-D i tartinki z ananasami mmmmmmmmmm :-D :-D
oj raczej tak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Patuś nie chce cię za język ciągnąć, ale jak coś się dzieje to wiesz że możesz na nas liczyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2009, 16:45

Patuś nie chce cię za język ciągnąć, ale jak coś się dzieje to wiesz że możesz na nas liczyć :ico_sorki:
wiem wiem,ale na forum nie chce o tym pisac, bo kazdy moze wejsc i czytac.
Ale chodzi o mojego P.

[ Dodano: 2009-09-11, 16:46 ]
kawaleczek śmierdzącego sera :-D
oj jak ja tych serow nie lubie, sam zapach mnie juz odstrasza :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2009, 16:48

wiem wiem,ale na forum nie chce o tym pisac, bo kazdy moze wejsc i czytac.
Ale chodzi o mojego P.
rozumiem, mam nadzieje że się wszystko jakoś pouklada :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-09-11, 16:50 ]
oj jak ja tych serow nie lubie, sam zapach mnie juz odstrasza :-D
no nie ktore to masakra ten smrodek zostaje w ustach fuuu ale ten co wzielam jest z tych pleśniowych więc śmierdzi tylko troche :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2009, 16:53

rozumiem, mam nadzieje że się wszystko jakoś pouklada :ico_sorki: :ico_sorki:
nie wiem,oby oby........

Losie drogi, jakie te moje dziecie jest wredne, nie mam do niego juz sily dzisiaj :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-09-11, 16:57 ]
adia, kochana ide, bo wyje maly, jest taki wredny, jak mu czegos nie dam, nie pozwole to od razu beczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2009, 17:29

adia, kochana ide, bo wyje maly, jest taki wredny, jak mu czegos nie dam, nie pozwole to od razu beczy :ico_olaboga:
takie juz są te bestie kochane oni są najważniejsi i już :-D :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 wrz 2009, 20:33

witajcie witajcie!\
ja podobnie jak Pati czytałam was ale nic nie pisałam jakoś nie mam ochoty siły!
u nas ok,w poniedziałek podpisujemy wkońcu tą umowe kupna domu i całe szczęście bo chyba od tego ze trzeba czekać nic mi sie nie chce,już bym chciała żeby ten dom na papierze był nasz!

Nicuś już się ma dobrze,na szczęście nie ma tych kup!!! :ico_brawa_01: twuu,twuu!
robi po kilka kroczków i siada więc narazie żadnych postępów nie ma,znowu zaczął ładnie mi jeść twu twu! już wole nie zapeszać! :-) i ostatnio zrobił się taki mój synuś,podchodzi do mnie kładzie mi główke na kolana i sie przytula robi ładnie aaaaa! kładzie sobie podusie na podłodze i mówi aaaaaa! jak ogląda książeczki to mówi baja,no i jak tata wraca z pracy to jest tak-"tata brummmm,brrrryyyy" on jak Natala tylko by jeździła :-D
aaaa i cały czas chodzi i mówi mama mama,albo mniam jak chce jeść i jęzorek jak kociak na wierzchu :-D :ico_brawa_01:

no i Pati tak jak u ciebie dosłownie jak czegoś nie pozwalam lub zabiore bo nie wolno,to odrazu jest płacz :ico_placzek: ale ogólnie spoko,mam prawie wszystkie szafki które może otworzyć pozaklejane taśmą :-D bo nie rozumie że nie WOLNO :-D
ach te nasze słodziaki!
u nas ROCZEK jest 22 czyli za 11 DNI!!!! :ico_brawa_01:

Pati mam nadzieję że wszystko się poukłada i dojdziecie do porozumienia! powiem ci że my kiedyś kiedyś jakieś 5lat temu już mieliśmy Natalke,mieliśmy też ostry konflikt między sobą to strasznie kiedy dwójka ludzi która się kocha i w dodatku mają dziecko nie potrafią się porozumieć,ale tak już to bywa w tym naszym życiu,że są i gorsze i lepsze dni! co by to było gdyby wszyscy ze wszystkimi się zgadzali ,kochali i w ogóle! czasem musi być źle żeby potem mogło być lepiej! wiem kochana że to żadne pocieszenie! dziś po tylu latach jestem szczęśliwa! i gdyby wtedy ktoś powiedział mi że będę jeszcze szczęśliwa z moim mężem powiedziałabym że to żart! a jednak jestem z nim i jestem bardzo sczęśliwa!!! tego i Tobie życzę z całego serca! :-) :-) na pewno się ułoży!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2009, 20:43

Pati mam nadzieję że wszystko się poukłada i dojdziecie do porozumienia!
tego i Tobie życzę z całego serca! :-) :-) na pewno się ułoży!
dziekuje kochana, najgorsze jest to, ze dla niego to nic sie nie stalo, juz trzy dni z nim nie rozmawiam tylko tak sluzbowo i oczywiscie jak zaczne mu mowic o co mi chodzi to znow powie, ze przeasadzam tzn. bedzie darl ta swoja "morde" bo inaczej nie moge tego nazwac :ico_placzek:
u nas ROCZEK jest 22 czyli za 11 DNI!!!! :ico_brawa_01:
a u nas 19, w nastepna sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-11, 20:45 ]
Agusia1982, kochana nie wiem czy gratulowalam Tobie wiec robie to teraz, oby Wam sie wszystko powiodlo i gratuluje dostania kredytu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 wrz 2009, 21:09

Agusia1982, super ze juz wam kupki mineły i jest lepiej :-D

Moj Filipek tez własnie sie tak przytula ostatnio i ja mu mowie ze ma zrobic Tuli Tuli a on odrazu sie przytula, albo maskotke tam tuli, taki słodki jest wtedy :-D
Ale oczywiscie pokazuje pazurki, naszczescie pulek mi nie otwiera w pokojach, tylko sobie upatrzył jedna na holu z butami :-D
A i nienawidzi sie przebierac, wtedy do niego diabeł wstepuje i drze sie jak wsciekły.

Pati85, nie chce tu nic specjalnego wam doradzac, bo nie wiem o co chodzi, ale wierze ze bedzie dobrze, a faceci to sa takie prosiaki, jak nie maja argumentow to obracaja wszystko na nas i twierdza ze przesadzamy :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość