Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 23:36

MADZIU JA TEZ NIEWIEM CO BYM ZROBILA,JULI zacheta ze ho ho

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 23:40

Dobra lece spac rano wstaje i jade do mojej chrzesnicy bo ma swiecenie lancuszkow przed komunia a P zostaje z Marcinkiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-07, 22:42 ]
[size=200]Wszystkie dzieci juz zasnelyW kolorowych snu poduszkachA Ty, czemu jeszcze nie spisz?Prosze, kladz juz sie do lozka.[/size] Papapapa kochane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 23:44

PA PA MADZIU ja tez zmykam :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 gru 2007, 00:00

Ja z moją teściową ani się nie zobaczę, ani nie usłyszę, ani nic. Przykra sprawa.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 gru 2007, 02:33

witajcie mamuski nocna pora hihi

przykre te rodzinne relacje... coz takie zycie. niestety rodziny sie nie wybiera...
u nas tez roznie bywa.. najblizsi sa kochani.. ale ciotki wujki i takie tam kuzynostwo to roznie..
taty rodzenstwo rozjechalo sie po polsce i tylko telefonuja do siebie.
za zycia dziadkow spotykali sie w ich rodzinnym domu
a teraz jedynie na weselach pogrzebach..
ja sama odnawiam kontakty z kuzynostwem.. tym ktore jest normalne jak dla mnie hehe
odnalazlam jedna na naszej klasie hihi
druga odezwala sie sama ... takze probuje ...

a adam ma swietna rodzinke.. w wiekszosci..
pochodza z gor (frydza zna te okolice) mozna z znimi posmiac, wypic, poszalec..
ale sa tez i wyjatki
znacie historie z kuzynka adama ktorej juz obecny maz okazal sie wobec adama chujem i szmata... a przyjechali tu do nas.. pomoglismy i zostalismy za to zgnojeni
przez niego.. ale ona zerwala kontakt i mimo ze niby nic do nas nie miala...
wybrala pieniadze i swa milosc.. ktorej nie zna do konca.kiedys sama ssie sparzy. ale bedzie juz za pozno...

:ico_tort: madziu ja mysle jak juli.. nie ma sensu godzic sie na chwile i tylko z racji swiat...
a jak bozo narodzeniowa dekoracja opadnie.. swieczki zgasna na choince..i co?? znow powroca wasze negatywne relacje.. i bedziecie czekac do kolejnej gwiazdki by na 2 dni zmusic sie do zgody?? :ico_noniewiem:
a z oplatkiem.. ciezka sprawa...
ja bym sie chyba polamala oplatkiem i zlozyla zyczenia. szczere od serca...
nie musisz sie im rzucac na szyje jesli tego nie czujesz..

kamila przykro ze nie masz kontaktu z tesciowa.. a z jarkiem ona tez znie gada?? tzn on z nia?

julie madziu wasze chlopaki sa rewelacyjne hehe

juli tomus rwie sie do pisania postoww hehe jeszcze chwile i bedziemy mialy pierwszego faceta naa czerwcowkach hehe super

kamila swietne fotki w podpisie hehe

my dopiero ok 23 wrocilismy z shoppingu. bylismy na starych smieciach jasnie pani hehe czyli tam gdzie pracowala mieszkajac w uk hihi
adas wreszcie poszalal hihi i kupil sobie porzadny dres jakiego szukal od lat hihi i buty do garnituru hehe
poza tym ja kupilam mu na imieniny szlafrok i teraz siedzi jak gosc.. popijajac sherry hihi i sie cieszy hihi :ico_puknij:
a leon do polnocy wariowal w lozeczku hihi

ja szukalam sobie butow, ale kicha na maxa
chcialam cos na sylwka hihi
a kupilam jedynie brazowo zlote getry
hihi

dobra spadam
musze sie szybko wykapac bo zaraz sie porzygam
uzylam dzis starej perfumy.. ktora mi sie nie podobala ale po roku chcialam sprobowac czy czasem mi sie gusta nie odmienily
i myslalam ze rzygne w aucie
ja nie dosc ze nie znosze jazdy autem to jeszzce zapachy w nim przyprawiaja mnie o mdlosci
bleeeeeeeeeeeeeeeeee

dobranoc

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 gru 2007, 09:47

Witam,
podczytuję Was , ale bardzo pobieżnie bo brak mi czasu poprostu.
Macie śliczne świątecznę zdjątka w podpisach, brawa za nowe fotki i filmiki.
U nas wszystko w porządku.W przyszłym tyg podpisujemy akt notarialny i mam nadzieję ,że między świetami będzie można kłaść kafelki w łazience a na początku stycznia - przeprowadzka.

Ściskam Was mocno


papapapapa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 gru 2007, 10:58

Czesc :-D ACIU gratuluje mieszkanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,musze ssprzatac a mi sie nie chce jak zwykle :ico_noniewiem: juto idziemy na urodzinki do prababci :-D a co u ALINKI????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 gru 2007, 11:58

Jestem :ico_oczko: nie bylo mnie dzien i juz wszystkiego nie nadrobie :ico_oczko:
wczoraj bylam na malej bibce u znajomej, wiec dzis glowa troche ciezka, ale i tak powinno byc gorzej :ico_oczko:
po poludniu idziemy do kuzynki, ktora ma dwoch synkow (3 i 5 lat). Jak Lucha takie dwa szybkie UFA zobaczy to zwariuje :ico_oczko: . Moze wkleje wieczor jakies zdjecia

Juli super misiek na kompie :ico_brawa_01: ale ma powazna mine :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
wspolczuje rodzinki :ico_noniewiem: z taka to rzeczywiscie najlepiej tylko na zdjeciu :ico_noniewiem:
nauczylas sie w koncu czegos??? :ico_oczko:
Co do chusty to chyba za krotak na wiazana... tutaj masz wykroje i opisy uszycia roznych chust http://oppamama.fm.interia.pl/uszyj.html. Z tym, ze nie z kazdego materialu mozna chuste uszyc, bo po zlej samorobce mozesz sie na zawsze do chust zrazic :ico_noniewiem:
Wiele osób ze względu na koszty lub niepewność, czy noszenie się sprawdzi, decyduje się na uszycie wiązanki. Nie jest to najlepszy pomysł, bo kilka metrów materiału też kosztuje wcale niemało, a firmowe chusty nie są szyte z materiałów dostępnych do kupienia i użycie flaneli czy bawełny nie da komfortu noszenia i wiązania prawdziwej chusty. Chusty są tkane specjalnym splotem, który zapewnia im odpowiednią elastyczność, także na skosach. Może to być splot skośnokrzyżowy, diamentowy, różne firmy mają swoje techniki. Zaletą tych tkanin jest także wytrzymałość na upływ czasu, chusty nie przecierają się, nie zużywają. Najstarsze chusty wciąż będące w obiegu mają ponad 30 lat i są nie tylko zdatne do użytku, ale miękkością biją na głowę nowe produkcje. Barwniki są nietoksyczne, więc zasysanie się malucha na brzegu chusty i kontakt materiału z ciałem są zupełnie bezpieczne. Wysiłek wkładany w to, by chusta była bezpieczna, wygodna, ładna jest niemały i cena 200-300 pln nie jest bynajmniej wygórowana.

Niemal każda chustomama kupuje w końcu firmową chustę, więc może zamiast wydawać kasę na samoróbkę poszukaj spotkań chustomam i pooglądaj różne chusty, wypróbuj jedną z krążących po Polsce (importerzy puszczają w obieg chusty w ramach reklamy), poszukaj używanej, pożycz na trochę firmówkę (chustomamy to zazwyczaj osoby bardzo życzliwe). Ale jeśli już musisz, poszukaj w grzebalni flanelowej koldry szytej z jednego kawałka, po przekątnej spokojnie wytniesz pas o szerokości 70 cm i długości ponad 4 metry.

to z bloga jednej z najwiekszych chustomaniaczek http://chuscianyzakatek.blogspot.com/20 ... wybra.html

zglosilas sie do aviska po moja chuste? bo jak do niedzieli nikt sie do niej nie zglosi to ona odesle do mnie, a mi sie juz nie bedzie chcialo wysylac tym, co sie w pore nie umieja opamietac :ico_noniewiem:

Magda
widze, ze dla Marcinka tez najlepsze sa "zabawki-wcale nie zabawki", czyli pilot i lusterko hehe
Frydza pisze:SWIETA SWIETA i bedzie po swietach i watpie czy wybaczanie ma sens!! jak ktos i tak sie nie zmieni bo wredni ludzie juz tacy zostana :ico_zly:

:

tez tak mysle :ico_noniewiem:
Juli pisze: Michajl Csikszentnihalyi

wyglada na to, ze to Wegier :ico_oczko: studiowalam pol roku wegierski, ale rzeczywiscie polamac sobie jezyk szlo :ico_oczko:
acia, szkoda, ze na Swieta nie mozecie sie wprowadzic na nowe mieszkanki, fajnie by bylo :ico_oczko: ale i tak super, z juz za chwile na swoim bedziecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a nas przez dwa lata nie bylo na swieta w PL, a teraz nie wiemy do kogo pojsc na Wigile :ico_noniewiem: do moich, czy do Danela rodzicow i wyglada na to, ze dwie zaliczymy :ico_oczko: nikt by sie oczywiscie nie obrazil, ale przykro by im bylo zwazajac, ze moze to byc dla nas juz ostatnia Wigilia w PL :ico_noniewiem:



a my mamy w pon isc na szczepienie a caly szpital u nas strajkuje :ico_szoking: i nie przyjmuja pacjentow :ico_noniewiem:

ale mnie te reklamy wkurzaja :ico_zly: :ico_zly: nawet nie widac, gdzie jest X do wylaczenia :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 gru 2007, 12:21

witam was
zostawić was na chwile i pare stron do nadrobienia

wszystkie zdjęcia chwalę hurtowo, są przecudowne te wasze dzieciaczki

Juli cieszę się że wypad się udał, zdjęcia super. A co do rodzinki, to na swoją nie mogę narzekać, a jeśli chodzi o rodzinę męzą, to nie utrzymujemy kontaktów z rodziną ze strony jego taty, tak wyszło.

Avisku bardzo mi przykro z powodu tego zapalenia oskrzeli, ale teraz jak Laurka ma lekarstwa to mam nadzieję że szybciutko jej przejdzie

Madziu26 bratulacje dla Marcinka za babababa. Emi uwielbia mówić nie nie nie. A co do godzenia się, to ja może ze względu na męża, jeśli on oczywiście chce spędziś świtęa ze swoją rodziną, zawiesiłabym broń. Tzn. nie udawałbym że wszystko jest ładne piękne i cukierkowe i jest ok. tylko byłabym uprzejma i zachowywała się normalnie, opłatkiem bym się przełamała ale bez wylewności. A jerśli oni się nie postarają to zgody między wami i tak nie będzie bo sama nie jest w stanie tego sprawić/

MAdziorka ja tak jak Juli wstrzymałabym się jeszcze z tym ziemniaczkiem i nowe rzeczy wprowadzałym tak w tygodniowych odstępach.

Aciu gratuluję własnego kąta

A ja wczoraj upiekłam ciasteczka, dziś muszę zrobić masę i polewę. posprzątałam , aczego nie zdążyłam dokończyłam dzisiaj, a wieczorkiem poszłam z siostrą na babskie pogaduchy do knajpki, A Emi zostawiłam z tatusiem :-D
Także dzień byl pracowity ale z miłym zakończeniem

[ Dodano: 2007-12-08, 11:23 ]
Jaśnie Pani ja napisałam Aviskowi że jeśli nikt się jeszcze nie zgłosił po chustę to ja ją chętnie wypróbuję

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 gru 2007, 12:39

Siemandero Chusto maniaczki hihi :-D posprzatalam jeszcze tylko musze zmyc podlogi :ico_oczko: przyszla paczka z ciuszkami dla Wiki pamietacie te bluzeczki 3 co zamowilam za 7 zl i sa super ekstra ale paczka szla 2 tygodnie :ico_olaboga: masakra ta nasza poczta :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość