Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 paź 2007, 10:13

hej hej hej
może zacznę od spóźnionych ale szczerych życzeń dla Kajuni i Anileve

Obrazek

Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 paź 2007, 10:14

witajcie kochane Lutóweczki!!

Ja teraz tylko z doskoku bo szykujemy sie do przychodni na szczepienie
cale szczescie to juz ostatnie dwa i spokoj do ukonczenia roczku :)))

jestem ciekawa jak przybral na wadze moj urwisek maly

poczytam was jak wrocimy i jesli Dominis da mamusi chwilke wolnego hihihi
pozdrawiamy Was bardzo gorąco!!!!!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 paź 2007, 10:17

poza tym w szkole tak sobie, tzn wiarę w grupie mam bardzo wporzątku ale dowalili nam tyle zajeć że szok... w sobotę i niedzielę od 8:00 - 20:10 :ico_olaboga:
Do domu wracałam wykończona....Agatka przez weekend malutko mnie widziała, ale dziś nadrabiamy straty :-)
karolas Biedna Melcia, na katarek to ja też dawałam tylko wit.C i smarowałam pod noskiem kremem majerankowym.... no i kąpiel w soku z cytryny, pomogła
Siper foty wkleiłaś, super to jak Melcia ma w ręku listek :ico_brawa_01:
Ale Twoje siostry są do Ciebie podobne :-)

[ Dodano: 2007-10-08, 10:23 ]
Mamciu dobrze że napisałaś, przynajmniej się komus wygadałaś, ja też tak czasami mam, że musze sie komuś wygadac, to trochę pomaga....
Heh rzeczywiście teściową to masz kawał babki :ico_haha_01:
Nie martw się, każda będzie bronić swojego synka, moja na szczęście sie nie wpierdziela w nas, ale może dlatego że rzadko ją widujemy (ufff całe szczęście hihi).
Ale pewnie tez bym się nasłuchała jak on to się męczy w pracy (dla nas) a my to w domu siedzimy tylko....pewnie co to jest, same by musiały teraz z takim dzieckiem zostać (najlepiej jak ząbkują) pewnie zmieniłyby zdanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-08, 10:35 ]
kajunia piękne zdjęcia

któraś z was wkleiła niedawno podobne zdjęcie- jak moja Agatka - TELETUBIŚ

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 paź 2007, 10:53

Witam Lutóweczki

Wróczylam, ale niewiem czy ktos zauwazyl ze mnie nie bylo :-D , zartuje

Kajunia25, wszystkiehgo najlepszego, jakie piekne zdjecie, przesliczne

U nas wsz. dobrze, Fillipek jeszcze nie rac zkuje, nie stoi, ząbków brak,
tylko tyle napisze z wiadomych powodów wole za duzo nie pisac o sobie, bo wiecie jestem osobą taką niby bardzo uczuciową, hihi, i jedne slowo do mnie jakies "krzywe" i sie przyjmuje bardzo, wiem ze to glupie, przyjmowac sie takimi bzdurami, nic nie moge porobic
ale lubie was czytac i mi to wystarcza, buzka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 paź 2007, 10:58

MamciaKochana, nie, no ty jesteś obłędna... Przepraszam, wiem że nie powinnam, bo przecież się wkurzyłaś i MIAŁAŚ ŚWIĘTĄ RACJĘ! ale sposób w jaki to opisalaś, normalnie popłakałam się... ze śmiechu
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Raz jeszcze przepraszam... Mam nadzieję że cie nie uraziłam :ico_sorki: :-D
Całkowicie się z Tobą zgadzam, nie ma nic gorszego jak teściowa (uważam, że również mama) wtrąca się do związku dorosłych przecież ludzi. Zgadzam się również z tym, że jak piszesz facet nigdy nie wie o co jesteśmy wściekłe... i też moge to tłumaczyć jak przysłowiowej krowie na rowie, a on powie że przesadzam! I kochaj tu takiego .... ignoranta! :ico_zly:
Popieram cię! Napisz co wyszło z rozmowy...

[ Dodano: 2007-10-08, 11:00 ]
lulu81, kobieto, gdzieś się podziewała? Gdzie byłaś jak Cię nie było? Ktoś ci zrobił przykrość? :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-10-08, 11:01 ]
I właśnie co z Małgosią????

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 paź 2007, 11:19

KAJUNIA25 ale sliczna z was parka i twoj maż ma fryzurke podobna do mojego hi hi hi tylko ze moj ma któtszą grzywke :ico_wstydzioch: podobają mi sie faceci tak scieci ale cichooooooooooo ;)
Fajnie ze wszystko ładnie sie udało to najwazniejsze
MAMCIA KOCHANA tak myslałam ze jak nic nie piszesz przez weekend to u tesciowki jestescie hi hi hi. Ale sie wyzaliłas i dobrze bardzo dobrze ze napisałas co ci na sercu lezało a powiem ci ze jestem identyczna pod tym wzgledem. Akurat mam o tyle lepiej ze moja tesciowa nie broni nigdy dosłownie nigdy mojego meza,ona zawsze mi powtarzała i mowi to nadal ze on ma bardzo trudny charakter po swoim dziadku chyba i ze to jest taki gatun ze krotko trzeba z nim. Wiec jak mi cos nie pasi to tak samo wykładam kawe na ławe i krotka piłka, jak za długo cos mi nie pasuje w nim albo usłysze tylko raz jakis tekst typu ze no ni wiem np. znowu to na obiad albo ze czegos zapomniałam kupic to od razu bys musiała mnie widziec jak sie drę hahahahahahahahhha
Od razu mowie: ze co ci gosciu znow w nonono nie gra??? moj standardowy tekst. wszystko jest,jest czysto w domku,posprzątane,ugotowane wyprane dzieci oki to to ze czegos zapomniałm kupic to trzeba robic ambarans? wiec od razu zaczynam swoja spiewke typu-ze jak mu sie cos nie widzi to mozemy sie zamienic ale daję mu tydzien nawet tego tygodnia by nie wysiedział z dwojka dzieci w domu i jeszcze reszta domu na głowie. Ze ja moge isc do pracy jak chce tak jak on na 8godzin i reszte miec w dupce to zobaczymy kto bedzie bardziej zmeczony ja czy on hhahahahahaaah bo ja niestety jestem na chodzie praktycznie 24 godz. na dobe taka prawda, w nocy nie spimy tylko czuwamy,wstac ja wstaje jak trzeba, ja karmię małą ja przeiwjam bawię i wszystko ja. On poawi sie kilka godzinke po pracy i wielkie mi halo.
A w ogóle to dobrze ze sie wyzalilas bo mi sie zbiera i tez niedługo wybuchnę jak słowo daję juz sie zbiera hi hi hi bo od czasu do czsu trzeba nim wstrząsnac zeby przypomniec to i owo hahhhahaha
DOROTA.M. ale fajny teletubiś hi hi hi hi :)
No Amelcia ma katarek mega a musze własnie zrobic jej dzis kapiel w soku z cytrynki a powiedz Agatce nic od tego soku nie wyszło na skorze? I tak normalnie w tym soku ja kapałaś?ile tego soku mam dac?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 paź 2007, 11:26

Ania co do witaminek Vigantol, kiedy mi pediatra przepisywala to mówila do mleczka dodawac, to nie miej kochana wyrzutów,
ale Fillipek czesto nie zjadal do konca mleczko, to teraz mu daje bezposrednio do buzi,
Dorota hihi, przesliczne zdjecie Agatki - teletubusia

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

08 paź 2007, 11:31

karolas - to ja Cię dziewczyno podziwiam . U nas w Opolu tej knajpki nie ma ale hest MC donalds i to chyba podobnie działa. szybkość się liczy i szybko mozna się pomylić - wielka odpowiedzialność.Ty musisz mieć łeb do tego :-) ja nie chcę mieć nic wspolnego z pieniędzmi , no chyba że męża :ico_brawa_01:

ten program był w maju 2 lata temu bo teraz Wrona mieszka w Stanach ..Był to program POD NAPIECIEM nadawany z Opola..

Moja córciA już stoi przy łóżeczku sama. Od 3 tyg zycia pije sztuczne mleczko bo z moim marnie było..dodatkowo daję jej deserki w słoiczkach . Nie gotuje bo nie potrafię zabardzo :ico_brawa_01: pani doktor powiedziala mi że słoiczki w zupełności wystarczą bo mają w sobie wszystko co potrzeba..a ja gotując mogę zapomnieć o najpotrzebniejszych skladnikach

pozatym sadzam ja od soboty na nocnik- chetnie siedzi ale nic nie leci :-)
Bawi się samiutka nawet długo.
Kajunia25, śłiczna suknia - wiecie co - bardzo marzy mi się ślub kościelny :-)
Ja z moim mam tylko cywilny ale jak każda kobieta marze o bialej sukni..
ale ja głupia baba, takie głupoty w głowie - stara , matka prawie rocznego dziecka i o takich rzeczach marzy..no już trudno..

jak byłam na chrzcinach to ksiądz namawial mnie do wzięcia ale teraz to tak głupio ..

Ja celowo kościelnego nie wzięłam bo nie chcialam robić wielkiej imprezy bo nienawidzę teśćiów :ico_zly: Po cywilnym zabrałam nonono i pojechalismy do Włoch na wczasy za pieniądze przeznaczone na wesele- a teraz troszkę zaluję ..Ale nasz Papież mnie dotknął - naprawdę - i to było super.. kurdę jakbym potrafiła wklejać zdj to bym Wam pokazała Papieża bo mam zdjęcie..

MamciaKochana, mi to się wydAJE ze z tymi szpitalami to jest we wszystkich krajach Uni tylko nie w Polsce, niestety.
Z podpaskami tymi wielkimi i majtami siatkowymi też wracałam do domku , do dziś zostało , tyle nabrałam..no co - nie co dzień się rodzi..
No to świetnie z tym szpitalnym hotelem - nasz szpital to był typowy hotel..jedno lub 2 osobowe pokojei wygody ze ho ho - tez chce 2 rodzić w Wiedniu , Powiedziałam mężowi że przy nastepnym dziecku pod koniec ciązy przyjedziemy tu na wakacje żeby tu urodzić;-) bo nastepne jak bedzie - to bedzie za 4, 5 lat a do tego czasu z pewnością będziemy już w Polsce :-)

To praktycznie wybrałas podobne studia .. To super, będziemy w kontakcie bo program będzie pewnie bardzo podobny;-) co ty na to?
zawsze mozna sobie jakoś pomóc;-)
A dziecinstwa nie mialaś tak samo jak ja widze.. :ico_olaboga:

a co do tesciów - moich nie lubię ( choć odkąd urodziłą się JUlka zrobili się troszkę milsi ) ogólnie wpiepszają się w nasz związek , już chyba pogodzili się że synek poddał się żonce :-D
bardzo ich to denerwowało że krzysiek po pracy mi we wszystkim pomaga zajumuje się dzieckiem i wogóle- zawsze załowali synka biedaczka najlepsze jest to że on nie odbierał tego jako poświęcenie czy coś takiego ,kocha dziecko i kocha się nim zajmować i tyle a Ci sobie swoje teorie dopisują.. Wrr, nienawidzę ich :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-08, 11:33 ]
lulu81, z wit. D3 jest tak że jest to tłuste i chociażby dziecko zjadło wszystko do ostatniej kropelki to i tak zostanie to na ściankach i dziecku nic nie idzie do bużki ..

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 paź 2007, 12:29

mamaJulci,
A dziecinstwa nie mialaś tak samo jak ja widze..
ja nic nie wspomnialam o dziecinstwie.... :ico_oczko: ale nie powiem ani slowka hihiihhi bo to moja slodka tajemnica, tyle co powiem to to ze szczesliwe chwile nadeszly dwa lata temu :ico_oczko: kiedy sie tu przeprowadzilam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 paź 2007, 12:37

karolas, u mnie tekst o zamianie nie działa bo mój J. twierdzi że za mnie wszystko
robi mama... Istotnie pomaga mi w sprzątaniu i czasem weźmie Ninusię na spacer . Z tym
ostatnim to teraz też jest kłopot bo Nina się zrobiła cycuś mamusi i nie chce do nikogo a
newet jak wyciąga rączki to jeśli ją ktoś weźmie odrazu się odwraca do mnie i w płacz...
Ja też pracowałam przy kasie ale uwielbiałam swoją prace - w firmie jeździeckiej. tylko teraz niestety są daleko bo firma się przeniosła i mój powrót tam stoi pod znakiem zapytania - nie chce pracować cały dzień (w tym 3 h na dojazdy) i nie widzieć dzieci ...
Dorota.M., Ninusia była przebrana tylko za Tinky Winky a ni za Po :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości