Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 wrz 2008, 08:41

Czesc my tez juz na nogach

wczoraj jak ja przebieralam dalam jej stary telefon komorkowy i powiem ze bylo przewijanie bez gonienia po lozku tylko pozniej byl problem bo majka telefonu nie chciala oddac :-D
No przecież telefon i pilot to najlepsze zabawki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2008, 08:42

No przecież telefon i pilot to najlepsze zabawki
z pilotami jeszcze nie probowalismy

a ostatnio Majka jest na etapie ze zabawki sa fajne ale od deisi (naszego pieska) wiec jej zabiera nawet z buzi

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 wrz 2008, 08:43

gratuluję przespanej nocki :ico_brawa_01: dla Nadusi, oby tak co noc już było :-)
Nie nie, źle napisałam. Nadia przespała całą nockę w łóżeczku, tzn. nie wzięłam jej w nocy do siebie. Ale budzic to sie budziła jak zawsze 2 razy :ico_haha_01:
Na calutką nockę bez pobudki to my sobie pewnie jeszcze troszkę poczekamy. Przy Pawle nie przespałam całej nocy dopóki nie skończył 1,5 roku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2008, 08:52

JA dzisiaj wczesniej do pracy ide nie chce mi sie juz tam chodzic jak wiem ze tylko dwa tygodnie mi zostaly szukam teraz czegos nowego ale ciezko jest

maz chce mi zarezerwowac bilet na samolot do polski ale troche sie boje bo wczoraj sluchalam w faktach ze firmy beda bankrutowac a juz raz nam sie zdarzylo ze maz mial przyleciec na swieta a firma zbankrutowala i przepadly pieniadze na dodatek nie byo go na swieta

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 wrz 2008, 09:01

Ja tez witam! i dzieki za :ico_kawa: u mnie ranek bez kawy nie moze byc!!

Moj Pawelek dzisiaj dal mi pospac, wstal ok. 6.30 czyli prawie rowno z moim budzikiem... :-D Wczoraj przyszly butki wreszcie, ile ma radochy jak mu zalozylam i "biegal" po podlodze :ico_oczko:
Jak spiacy to tez trze oczy, nosek i ciagnie sie za ucho... :ico_haha_01: u nas dzienne drzemki wygladaja bardzo roznie, ale 2 godzin non stop to w zyciu nie przespi... wieczorem przewaznie idzie spac ok. 20.30 i tak juz spi do rana!
U nas pilot jest na pierwszym miejscu!!! Dobrze ze mamy 2 bo jeden jest juz taki pogryziony.... :ico_szoking:

Kasiu, no to gratuluje wspolnej nocy z mezem...... :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Marcia, no na Twoim miejscu tez bym sie wnerwila :ico_zly: tym bardziej ze nie ma czasu na pisanie ....a tu masz klops
Ja dzisiaj w pracy tylko do 12.30 potem popoludnie z malym, super!! Szkoda tlyko ze pogoda paskudna!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 wrz 2008, 09:04

cześć dziewczyny...

My metodę z pilotem, telefonem itp mamy juz znudzone, jakiś czas się baw.ił husteczkami do pupy, albo kremem, dzisiaj już Go nie miałam czym zabawić. A telefon mam cały porysowany od ząbków :ico_haha_01:

Gabriel jka zwykle spał z nami-tylko, że teraz śpi od ściany, a Kuba może się do mnie przytulać :ico_oczko: strasznie się rano rozczulał, że mu tego brakowało... mi też z resztą...

A zimno dzisiaj strasznie, napaliliśmy w picu i grzeją kaloryfery-jesień dziewczyny po prostu...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2008, 09:10

Ja jeszcze nie mysle o zimie choc tez sie u nas chlodniej zrobilo ale tylko w nocy w dzien jeszcze temperatura dochodzi do 30 ale tez musze pomyslec o jakies kurtce na zime i butach

rozlozylam dzisiaj majce mate prawie na caly pokoj to ona tak i tak mi z tego schodzi a jak widzi ze ide po nia to tak sie zabiera jakby chciala uciekac smiesznie to wyglada

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 wrz 2008, 09:56

Ale z rańca się rozpisałyście. U nas noc ok. Norbi jak poszedł spać o 20 tak spał do rana.. Nad ranem coś się zaczął wiercić to wzięłam go do siebie i spał do 6.30. Rafał jak wrócił z pracy to zamiast mu szybciutko po cichu zrobić mleczko to ten zaczął go zagadywać i rozbudził go. Mleczko zaraz zjadł ale spać już nie chciał (a pospalibyśmy jeszcze pewnie z godzinkę)... i zostawił mi małego a sam poszedł kukać sobie w necie :ico_zly: A potem jak sam się położył spać to "weź go bo mi się chce spać". I mówi do mnie "W Polsce się wyśpisz". Akurat w to to nie wierzę bo nie będzie miał kto zająć się rano Norbertem - mama i siostra do pracy będą gonić. A jak będę w Polsce to jedyną osobą, która się będzie wysypiać to będzie właśnie Rafał. Bosheee.. Ci faceci to tylko z równowagi potrafią wyprowadzić.

Szkoda, że Marcie posta wcięło. Też nie mało razy zdarzyło mi się to po uprzednim rozpisaniu się :ico_zly:

Jeśli chodzi o zabawy pilotem to Norbert chwilowo tylko zaciekawiony.. ale telefon..
mam cały porysowany od ząbków
.. mój nie tyle co porysowany bo niby czym, a obśliniony.

A dzienne drzemki to Norbert ma różnie.. zazwyczaj pierwsza jest koło 10-11 rano i śpi koło godzinki, potem "chwilkę" śpi na spacerze i jeszcze jedna drzemka koło 16-17 trwa godz czasem 2.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2008, 10:19

Mamy juz dwa zabki na dole i dwa na gorze a moze nawet cztery na gorze ba sa takie grubie wiec nie wiem czy to tylko jedynki wyszly czy razem z dwojkami

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 wrz 2008, 10:26

u nas tez dalje 4 zabki, po rowno na dole i u gory... :-)
Iwona, to u Ciebie lato w pelni, ja tez nie wiem czy dzisiaj grzania nie wlacze.... brrrrr

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości