Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 12:35

donatka mam nadzieje, ze dzisiaj juz lepszy dzien bedzie I Szymek szybko wyzdrowieje.
Monika bardzo ladny kocyk ;) a synek przeuroczy. Tez chcialabym sie juz chwalic zdjeciami James'a, ale musze cierpliwie czekac. Chcialabym urodzic w terminie.
misia czekam na wiesci Jakie przynioslas od lekarza.

Ja dzisiaj troszke mam lenia, ale musze sie wziasc za siebie I ugotowac, I upiec i posprzatac. To w weekend bedzie wiekszy luz.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 13:25

witam :)

u nas chłodno i pada, w końcu nie jest tak gorąco,
ja już rano zrobiłam biszkopt, zaraz dokończę resztę, zrobiłam też małemu naleśniki i mężowi pierogi z serem, głowa mnie trochę boli, ok 15 przyjedzie babcia, to ja wyskoczę autem na zakupy,

nocka nieciekawa, Szymek przebudził się ok 23, kręcił się, nie chciał spać, zasnął chyba ok 1,

Monika fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Patryk się drapie, że mu zakładasz te rękawiczki? Ja w ogóle ich Szymkowi nie zakładałam, nie widziałam takiej potrzeby

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 14:18

hej dziewuszki

Wczoraj tak byłam wymordowana tym siedzeniem w szpitalu,ze po powrocie zrobieniu jeszcze zakupów i zrobieniu obiadu padłam jak długa na wyrko i zasnełam :ico_sorki:

A wiec tak dotarłam do szpitala zarejestrowałam się karte mi załozono i poproszono mnie abym przeszła do gabinetu lekarza a tam 20 kobiet w ciązy i czekanie na swoją kolej...Jak juz weszłam do lekarza Pan doktor stwierdził,że za wczesnie przyszłam bo ja mam termin na 19 maja a oni CC robią z 3 dni wcześniej przed terminem czyli tak miedzy 17 a 20 maja wymyslił sobie,ze mi zrobią,Pytał sie czemu mam mieć CC itd potem USG i mówi,ze mała nie bedzie jakimś kolosem więc jeszcze ją przytrzymamy w brzuszku bo za mało waży bo ok 2800gr :ico_szoking: Ale wychodząc od lekarza Pani mi mówiła,że to USG zaniza 200gr zawsze takze Milenka waży te 3kg już a dla nich to za mało...I co kazali znowu przyjść w poniedziałek znowu sie zarejestrować znowu do tego samego lekarza i wtedy da mi dopiero termin CC,ale zbadał mnie na fotelu bo mówi,że jakby mnie teraz wypuscil a ja bym zaczeła rodzić to nie byłoby fajnie,i szyjka już skrócona,że hoho prawie jej nie ma,ale rozwarcia też brak póki co,powiedział,że jakby sie akcja u mnie zaczeła mam natychmiast przyjeżdzać..No wiec czekamy do poniedziałku,a dziś zbudził mnie pierwszy raz w zyciu ból jak na @ leżeć sie nie dało więc wstałam i zaczełam chodzić wziełam no-spe i czekałam,ale ból był juz tak silny,ze myślałam,że sie zaczyna i płakałam...Jednak nie chce rodzić naturalnie ja podziekuje za taki ból,a co by było potem :ico_noniewiem: A stopy mi juz tak puchną jak Monice ehh wieczorem to juz nie widze kostek :ico_sorki:

Monika
Patryk rosnie jak na drożdzach :ico_haha_02:
Donatka oszczedzaj sie kobietko :ico_sorki: i za 32tc :ico_brawa_01:
jenny teraz doczytałam,jednak syncio o jaaa :ico_brawa_01:
tibby Twój synuś spisał sie na medal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 15:19

misia, Nawet jakby mieli cię ciąc jakoś po 17 to już tylko tydzień. Niewiele. Ale z racji właśnie twojej szyjki prawie skróconej i tego, że SN nie wchodzi w grę, to trzymam kciuki by Milenka była na świecie już przed 17.05!!! Przez weekend sobie podtyje Milenka w brzuszku i w poniedziałek mam nadzieję, ze już od ręki dostaniesz termin. Nie martw się, ja szłam też ze skierowaniem na szpital i wywołanie w pt i na weekend mnie wypuścili. Kazali przyjśc aż we wtorek, bo akcji nie było i szyjka długa i zamknięta. Lepiej że nie musiałaś zostawac i czekac. Przynajmniej pobędziesz z mężulkiem, uszykujesz już w 200% wszystko i weekend ucieknie. Ale szkoda, że znów czeka cię to czekanie do gabinetu... Ale mus, to mus.

My byliśmy w sklepie po butki dla każdego z nas. Mam japonki nowe, Bobi sandałki i mąż jakieś trampowate paputy.
I kupiliśmy 6pack chusteczek Pampers.

Pieluchy pampers rozm. 3 za 40zł (39.99zł) - 70szt. Monika, lec, przydadzą się niedługo. Macie real u siebie?

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 17:07

hej dziewczyny wpadlam na chwile. Jestem w szpitalu w nocy odeszly mi wody trafilam tu ze skurczami na rozpend dla mi oksytocyne ktora wstrzymala akcjie porodowa . Siedze teraz i czekam skurczy brak wieczorem mam miec znowu oksytocyne. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 18:56

kaczorek, kochanie, jakie wieści! Może rano zobaczymy dobre wiadomości! Jakby co wysyłam mój nr kom na PW.
POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ucałuj Basie od e-ciotki jak sie pojawi na świecie ! ! ! ! ! ! !

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 19:42

Pisałam do naszej Kasi (kaczorek) i niestety malutka jeszcze wysoko. Czeka dalej.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 20:04

U mnie wszystko oki. Dziś miałam badanie i zaszywana będę rano w pn. Lekarz twierdzi, że nie jest dobrze, ale to jedyna szansa, aby donosić ciąże. Co mnie czeka po zaszyciu to zależy jak organizm zareaguje.

O to czekamy na Basie:)
Misiu to znów czeka Ciebie kolejka w pn, ale przynajmniej weekend z mężem przed Tobą.
Monika widzę, że spacerki spodobały się Patrykowi.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 20:36

Tibby dobrze,ze japonki kupiłas sobie,bo jak ci nie daj Boze zaczną w ten upał stopy puchnąć to najlepsze takie klapeczki
Aaaa dzis bylismy z mężem u brata jego i pytałam się ile jego córeczka miała jak sie urodziłą to ważyła 2880gr czyli po prstu rodzinnie i tyle,ja tam juz z wagi jej jestem zadowolona,ale to czekanie to jest dołujące mój mąż mówi,że to najdłuższe dni od kąd zyje...

Jenny ty juz jesteś w szpitalu kochanie?
kaczorek trzymam kciuki!

A co do pampersów to ja dziś kupiłam pampersy w biedronce za 78szt zapłaciłam 28zł warto moim zdaniem :-)

U nas pada i jest już chłodno,a ja i tak mam stopy spuchniete..
Uciekam bo mamy gości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 maja 2013, 20:48

Tak Misiu ja jestem od wczoraj w szpitalu, ale mam nadzieje, że szybko wypuszczą.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość