Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 wrz 2008, 10:46

Kurcze.. chyba wszystkie maluchy już mają jakieś ząbki oprócz mojego Norberta, co? :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 wrz 2008, 11:47

No i ja się witam, Arturek śpi a ja poczytałam 4 strony, normalnie się rozpisałyście :-)
Dzienne nocki mamy dwie o 11 i koło 16,a ile śpi to niewiem od czego jst zależe bo bardzo różnie.
No wiedziałam co mam pisć ale podczas cztania oczywiście zapomniałam :ico_puknij:
Miałam pisać że u nas to już od piątku się w centralnym pali bo jest tak zimno.
Jak sobie przypomnę co jeszcze chciałam to napiszę bo naprawdę skleroza ...

[ Dodano: 2008-09-16, 11:48 ]
Ach i Tagar tak ja mięsko miksowałam zawsze ze wszystkimi warzywkami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 wrz 2008, 12:00

Klaudia, nic sie nie martw przyjdzie czas i na Norberta i jemu tez zebiska wyjda... :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 wrz 2008, 13:48

No witam u nas drzemki w dzien to ze 3 są najpierw rano bo nie dospany tak koło10 na 1h potem po kaszce tak koło 12-13 wtedy to na 2h i koło 16-17 trzecia drzemak też tak na 1h . Nocki raczej przesypiamy całe tak koło 7-8 budzi sę na mleczko wtedy boirę go do siebie i jeszcze z godzinkę a czasem zdarzy się i dłużej pośpimy. W nocy pobudka tak koło 3 wtedy soczek i śpimy dalej. Ale dzis nocke miałam kiepską źle spałam o ile można powiedzeć że spałam na czówaniu byłm i Kamil jakoś niespokojnie spał dziwnie kręcił się i marudził coś przez sen Tak w ogóle to się przeziębiłam kicham smarkam i tak boli mnie głowa masakra :ico_chory: tylko aby mi się Kamil nie zaraził. Staram się nie całować . Ok spadam bo włąśnie mój synuś wylała na siebie całą miske wody psa. ale zdziwiony :ico_szoking: ale nie płacze ok pa pa może potem zajrze.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

16 wrz 2008, 14:01

hey!


no to ja spróbuje jeszcze raz, ale zapewne nie napisze tego wszystkiego co wczoraj bo pewnie nie zdaże bo mały spi ale juz dosc troche wiec niedługo sie zbudzi,a potem jedziemy do lekarza.

właśnie jade z nim bo ostatnio spadł coś na wadze i lekarz kazał nam powtórzyc morfologie i niestety hemoglobina jest dalej zanizona, zobaczymy co nam lekarz dzisiaj na to powie.

Krzysiek biega NA CZWORAKA JUŻ SPRAWNIE CZASEM MI ZNIKA Z OCZU NORMALNIE W KILKA SEKUND.

Boje sie o niego bo skubaniec mały wstaje przy wszystkim co sie da i puszcza sie i chce isc - robi jeden kroczek albo dwa i łup na ziemie.
i nie było by nic strasznego gdyby upadał na pupe, a on jakos tak robi ze jak juz leci to cały sztywnieje, tak sie wyprości i leci prosto na głowe. :ico_olaboga:

Pisałyscie cos o dietach, ale mamy zgrane mysli hi hi, ja postanowiłam od poniedziałku zacząc diete kopenhadzką! słyszałyście o niej?
troche sie boje bo ja lubie jesc, ale chce schudnąć - musze i musze to zrobić teraz bo 11 października ide na wesele kuzynki i mam zamiar dobrze wyglądać a nie jak spasiona świnia. mam nadzieje ze to prawda co pisza dziewczyny na necie o tej diecie, ze dużo schudły.

aha a jak któras zna ta diete to powiedzcie czy wolno jak sie karmi jeszcze! boje sie ze braknie pokarmy! ale w sumie najwyżej go juz zaczne oduczac, Krzys wypije besz problemy mleko modyfikowane i w sumie duży juz jest i je ładnie normalne rzeczy to może sie tego karmienia pozbedziemy.


Byłam dzis na cicholandach. fajnie trafiłam - kupiłam Krzysiowi chyba z 10 koszulek z długim rekawkiem - takich ładnych jakby mało co były uzywane a dwie to jak nowe sa i zapłaciłam za nie po 1zł po 3zł i jakies dwie po 5zł - taniocha nie?
aha i w normalnym sklepie dopadłam zarąbiste buciki - zobaczyłam je i mówie do tesciowej ze na pewno beda drogie - patrzymy na spód bucika a tam pisze 8,99 euro i zadnej metki z polska cena. podchodze do babki i byłam pewna ze powie ze z 30zł conajmniej a tu szok. pani mówi że 6zł ha ha ha - smieszne. wziełam bez wachania.
fajne bo na rzepki sie zapina i cieplutkie.


heh dzwoniłl wczoraj wieczór mężus mój i sie wygadał troche. hi hi przyjedzie na wesele to co pisałam 11 października. on przyjedzie 8 -go a 6-go mamy naszą pierwszą rocznicę slubu i sie wygadał ze chyba pojedziemy do hotelu ze SPA na dwa dni - ale bedzie wypas! uhhh, zeby tylko sie udało.


Krzys nadal ma tylko dwa ząbki ale zaczął sie ostatnio znów tak strasznie ślinic i cały czas grzebie w buzi ze chyba chca wyjsc na górze.



sorki ze tak skacze raz o krzysiu raz o czym tam ale kurcze co mi sie przypomni to pisze.



jestem przerażona co ze mna bedzie bo tesc chce zlikwidowac tel stacjonarny a co za tym idzie internet. umowa sie nam konczy juz teraz niedługo i zostane bez neta - zeświruje tu.
nie moge sobie wziąć zadnego bezprzewodowego bo w tej dziurze nie mam zasiegu. masakra.


no i popisałam Krzys sie obudził i krzyczy na mnie z łóżeczka. jedziemy do lekarza pa pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 wrz 2008, 15:13

jak Gabriel się zmęczy raczkowaniem to się tak relaksuje :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 wrz 2008, 15:33

Fintifluszka, no nieźle ja dziś zauważyłamże mój właśnie tak robi :ico_oczko: oj te nasze bąble :ico_haha_01:
marcia_pod, no też się rozpisałaś pewnie ten co ci zjadła post był jeszcze dluższy co??
Mamy nadzieje że z Krzysiem bedzie wszystko ok , No i miejmy nadzieje że jednak teść się rozmyśli z tym telefonem i nie stacisz z nami kontaktu :ico_placzek: hoć widze że i Ty też nie masz tyle czasu co nasze fumfele bo piszesz mniej i żadziej tak jak ja :ico_puknij: ok uciekam Kamilek śpi już 1,5h a ja gotuje mu zupke taką kalafiorek groszek zielony marchewka kurczaczek z odrobiną masełka na koniec dodam troszke kleiku ryżowego i zmiksuje, Takie jakieś cudo z głowy mam nadzieje ze bedzie mu smakowałao na jutro planuje rosołek też z warzywkami i kurczaczkiem.
Ok uciekam pa pa

[ Dodano: 2008-09-16, 15:35 ]
marcia_pod, zapomniałam co do tej diety to myśle ze jerzeli karmisz jeszcze piersią to chyba nie bardzo można :ico_puknij: ona jest taka uboga :ico_nienie: :ico_oczko: no chyba ze chcesz przestać już karmić cycusiem

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

16 wrz 2008, 16:21

hoć widze że i Ty też nie masz tyle czasu co nasze fumfele bo piszesz mniej i żadziej tak jak ja
a to róznie bywa. czasem jestem czesciej ale poczytam wszystko a zaraz sie zbudzi Krzys i nie mam kiedy napisać. oprócz tego prowadze ta liste dzieci z 2008 roku. tez mi troche schodzi czasu a jak juz zaczełam to skoncze. jeszcze tylko 3 miesiące.


Fintifluszka, fajnie Gabcioch wyglada. he he mój Krzys tez tak robi ale tylko na moment sie tak kładzie a zaraz potem wstaje i biega dalej

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 wrz 2008, 16:24

czesc dziewczyny
witam was po kolejnej nieobecności.w piatek ten ból zeba zrobił sie tak nieznośny ze musialam isc prywatnie do dentysty bo normalnie nigdzie nie bylo miejsc :ico_puknij: ...Dzis jestem po drugiej wizycie-leczenie kanałowe :ico_olaboga: ...Dzieci juz zdrowe Mirek jeszcze tylko zmaga sie z katarem,ale ogolnie jest ok...Wiecie podziwiam was,ze myslicie nad tą kopenhaska bo ja naprawde nie dalabym rady-sprubujcie SB-dieta Plaż Południa jest lżejsza a tez mozna ladnie schudnac,Poczytajcie o niej na necie.
Klaudia Tobie to akurat dieta nie jest potrzebna bo wygladasz zajebiscie-naprawde chcialabym wygladac tak jak ty-zwlaszcza jesli chodzi o ten twoj znienawidzony brzuch-bo zaufaj,ze gdybys zobaczyla moj to tragedia.A brakiem zebow u Norberta sie nie łam bo Mirek tez nie ma jeszcze ani jednego

Pisałyscie o kapielach pociech-ja kapie Mirka w normalnej wannie juz,zazwyczaj kapie sie z Julcia,ale nie zawsze.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 wrz 2008, 16:25

marcia_pod, no tak teraz jasne to naprawde czas kradnie ta lista !! pozdrawiam a mój cały czas śpi szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to już 2,5h no no a co w nocy bedzie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość