doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 14:02

marnotrawna majówka Gosia sie pojawiła! Gośka dawaj jakies wasze foty bo zapomnimy jak wyglądacie. nie mówią juz ze Hanka zapomni jak wyglądy narzeczony i jeszcze pomyli go z innym :P

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 14:03

oczywiscie że chodzi o prace ale wiecej wam ie powiem bo nie chce zapeszyc

dzieki za zachwyty moją malutką

a te okulary dostała od cioci z ameryki :) ale zbyt dlugo nie chciala ich nosic

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 14:05

jagodka24, ale fota w okularach jest i to najwazniejsze - chyba zadne dziecko dlugo by nie mialo ich na nosie

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 14:05

ja mysle ze hania juz sie dawno obraziła
dlatego tez zle spi w nocy bo jest załamana ze porzucił ją narzeczony
karolina ja myśle ze w ramach kary wysyłasz hanute do ciotki gośki i ona nie prześpi kilku nocek :-D

[ Dodano: 2008-10-15, 14:06 ]
nasza maya

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

15 paź 2008, 14:48

hyhyhyhyyhyhhy - bardzo smieszne !!!! :-D pojawiam sie co jakis czas !!! no!!!! :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 paź 2008, 15:38

Gosia A, my to obie tak się pojawiamy i znikamy :-D witaj!!

a ja dziś mam lenia i zamiast się zająć domem i dzieckiem wpadłam tu do Was... taaaaa :ico_haha_01:

Jagodka będę trzymać kciuki z całych sił a córcię masz śliczną i ma piękne włoski :ico_brawa_01:

glizdunia kurcze to jak ty wytrzymasz tyle czasu?? mam nadzieję że Ci tam za to skutecznie pomogą

nasze wyniki miały być jeszcze tego samego dnia po 16 ale nie miał kto po nie pojechać :ico_noniewiem: więc sobie troch tam poleżą...

aaaa Zbora wiesz co moja tez się tak budzi w nocy; my śpimy z nią w jednym pokoju, ale ona budzi się z płaczem chyba przez zęby :ico_noniewiem: i też jest taka akcja że biorę ją na ręce żeby się uspokoiła bo jest ryk straszny a potem jak mnie się wydaje że już usnęła to ją odkładam i ona znowu w ryk i tak do momentu aż zaśnie na dobre... :ico_zly: ale dzisiaj w nocy też już miałam dość bo ona lekka nie jest i weź ją tak co chwila na ręce i do łóżka, na ręce i do łóżka.... i nosić bujać bo inaczej krzyk na całą kamienicę... no ale ja mam wrażenie że to przez ząbkowanie bo są długie okresy że śpi normalnie :ico_noniewiem:

no to się wypisałam :-D

[ Dodano: 2008-10-15, 15:49 ]
acha i ja to bym czasami chciała żeby Iga zasnęła u nas w łóżku bo jak czasami mam dość to bym ją wzięła i luz ale niestety jak ją tylko położe u nas to ona natychmiast się wybudza - bo jej się nasze łóżko kojarzy z zabawą i chce wstać i chodzić po domu :ico_olaboga: w środku nocy :ico_puknij:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 paź 2008, 16:18

hello
u nas dzien jak co dzien, z pracy zrobic obiad, po obiedzie pomysc i teraz mamy czas dla siebie..Mila biega po całym mieszkaniu wcina paluszki :ico_szoking: dopiero drugi raz w zyciu jej dałam, bo A otworzył nowa paczke no to jak widziala to od razu chciała i wcina, a bałam sie jej dawac ze nie ma jeszcze tyle zebow zeby pogryzc, ale swietnie sobie radzi :ico_haha_01: bawi sie w krecenie i wywracanie i ma z tego wielka radoche :ico_haha_01:
a ja dzis dostalam do zrozumienia ze tescie jednak nie bardzo beda przy Milenie i juz sie na dzien dobry wkur.. :ico_zly: wrociłam z pracy to juz mi tesciowa wyjechała ze ona potrzebuje przynajmniej 2 dni wolnego od Milci bo ona nic nie umi przy niej zrobic, a musi groby isc pomysc i drzewka na dzialce poprzycinac :ico_noniewiem: a z Mila sie nie da :ico_noniewiem: a potem mi powiedziała ze ona myslała ze to tylko praca na sobote i niedz :ico_haha_01: co ku..se pomyslałam, przeciez w sob i niedz A jest w domu to jej nie potrzebuje, nie..mowiłam od razu ze na cały tydz :ico_puknij: :ico_zly: i mowie jej ale jak ja pojde do normalnej roboty to nie bedzie mi mogła powiedziec ze potrzebuje jednego dnia bo ona cos musi zrobic :ico_zly: juz nie wspominam o tym ze ja wracam miedzy 12-13 to normalnie mogłaby se wszystko porobic :ico_noniewiem: normalnie mam nerwa i jeszcze wpadli na pomysł zeby A se zamienil zmiane i wtedy ja bym mogła se chodzic do roboty i bysmy sie wymieniali :ico_zly: dziadki od 7 bolesci :ico_zly: ale coz cos musimy wymyslic bo ja nie mam zamiaru siedziec w domu :ico_wstydzioch:

jagodka ja tez trzymam kciuki!! :ico_oczko: a ja myslałam ze moze jakis tescik chcesz w pt zrobic, wiesz :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
glizdunia za ciebie tez trzymam kciuki zeby wszystko przestało dokuczac :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 16:30

ladybird23, no to tesciówka ma tupet! Najpierw się deklaruje, a potem takie teksty :ico_puknij:
ale jak Ty wracasz ok 12-13 to nie ma tak dużo roboty...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 paź 2008, 17:10

ona nie ma prawie zadnej przy niej roboty, bo Mila jest grzeczna, raczej sama sie bawi, tylko trzeba ja czyms zainteresowac no i patrzec za nia, bo jest zywa i biega to tu to tam, wiadomo jak dziecko no i tyle zeby ja przebrac i nakarmic, no ale to chyba zadna filozofia..ja sobie mysle ze raczej to uwizanie ich meczy ze jednak musza sie co dzien nia zajmowac te pare godz, ze nie maja za bardzo ze tak powiem "swobody ruchu", tesciowa zawsze wszedzie z tesciem, nierozłaczni a tu nagle jak on chce gdzies isc to ona by nie mogła itp :ico_noniewiem: szkoda gadac..cos wymyslimy.. :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 paź 2008, 17:12

ladybird23, no właśnie , przecież ona krótko w sumie jest z Milą... ja rozumiem jakby miała co dzień od 8 do 18 siedzieć ale tak... :ico_noniewiem: ano dziadki różne sie trafiają, mnie się babcie nie udały :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość