NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 cze 2012, 08:24

hej dziewczynki
stawiam :ico_tort: za wczorajsze 14 mies. Marcyski :ico_brawa_01:
mala zrobila nam wczoraj prezencik i poszla sama 15 kroczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trenowala caly wieczor, ale pozniej udawalo jej sie jeszcze z 9 kroczkow przejsc, wiecej nie dala rady i padala na tylek..

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 cze 2012, 16:53

poszla sama 15 kroczkow
gratulacje dla Marcysi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 cze 2012, 11:09

za wczorajsze 14 mies
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i za kroczki !!!!super . napewno mamusia peka z dumy.... :ico_oczko:

ja nie bardzo moge teraz pisac bo jestem w pracy.... :ico_nienie: niestety w sobote tez bylam (raz na 6 tygodnii)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 cze 2012, 12:05

tabogucka, a jak tam Szymus z nianka? Dobrze im sie wspolpracuje?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

11 cze 2012, 12:11

hej;)

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 14 miesięcy i kroczki :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas ok,Maja pierwszy raz nam sie przewróciła ostatnio na podwórko akurat tam gdzie kamyki :ico_sorki: no i z buzi krew ja przestraszona ale sobie tylko rozcięla cos delikatnie w srodku buzi i miałą całe usta spuchniete na drugi dzien wszystko zeszlo naszczescie :ico_sorki:

Wczoraj bylismy na festynie z okazji dnia dziecka i małą wsyzstkie dzieci zaczepiala i gadała do nich po swojemu :-D no i nalatała sie jak szalona mnie nogi bolały bo chodzilam za nia ciagle :-D

Ogólnie to taka jest łobuzica z niej,wszedzie wszystko dojrzy i weżmie :ico_sorki: no i zaczyna sie mamusiowanie pilnuje mnie bardzoooo teraz he he :-D chociaz pojechala wczoraj z siostra męza do ciotki i byla beze mnie i meza i nie plakala i sie bawila uff a ja mialam takiego stresa ale blisko byla wiec w razie co bym nawet po nia poszla :-D
Ale żem sie rozpisałą ,dopoki mala spi to mam chwile :-)

[ Dodano: 11-06-2012, 12:13 ]
no i czekam na sobote dowiem sie czy bedzie Maja miała braciszka czy siostrzyczkę :-D :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

11 cze 2012, 22:14

no i czekam na sobote dowiem sie czy bedzie Maja miała braciszka czy siostrzyczkę :-D :-D
no to my też czekamy na wieści:)
dobrze, że Maji nic się nie stało od upadku :ico_sorki:

NowaSejana, brawa za postępy i miesiączki kolejne na karczku :D zaraz będzie mała biegać , że jej nie dościgniesz;)

Blanka Wituś ma zaczerwienioną skórę, najbardziej na nóżkach w zgięciach i na rączkach, na buźce np nic mu nie wychodzi. Teraz po tych kremach i kropelkach mu zeszło z ciałka (prócz nadgarstków, tam ciągle ma..) ale po 2 dniach jak mu nie smaruje to znów mu się zaognia od nowa. Ale teraz ma taką kaszeczkę, to jest na pewno od jakiegoś jedzenia, dałam mu ostatnio miód, i jadł truskawki.
Ja na pewno mu zrobię testy, ale chce poczekać do kolejnej wizyty u lekarza

dziewczyny, wasi faceci też to EURO tak oglądają? :-)
Wiecie, mnie tam mecze nudzą, ale naszych trzeba oglądać ;) szkoda tylko, że nie mają za dużych szans..:P

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 cze 2012, 07:54

Dobrusia, to u Witusia tak samo jak u nas... Ledwo co zejdzie to za kilka dni znowu ma i dermatolog nam wlasnie mowil, ze tak to wyglada. No i co do truskawek to u nas mala wlasnie po nich wysypalo, bo one tez uczulajace... A co do EURO to sama siedze i wszystkie mecze ogladam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak moj P. w pracy

Trzymajcie kciuki, bo ide dzisiaj do lekarza na badania okresowe i sie wygadac, moze cos lekarka zaradzi. Moja mama choruje na nadczynnosc tarczycy, a ona jest dziedziczna i ja mam prawie wszystkie objawy :ico_placzek: mam nadzieje, ze jednak powie mi, ze to cos innego...
No i wczoraj przy myciu zauwazylam, ze na szyi wyszlo mi takie cos strasznie twardego, nie boli, nie krwawi... Najpierw myslalam, ze moze kleszcz mi wszedl, a teraz juz sama nie wiem co to

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 cze 2012, 08:43

witam ja nachwilke wpadłam
ostatnio cisza cos tu jest :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 13-06-2012, 21:23 ]
jeju dziewczyny gdzie jestescie?????????????????????????????????????????????????????????

[ Dodano: 14-06-2012, 11:22 ]
o matko znowu nikogo nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 cze 2012, 12:09

hej dziewczyny
a co tu tak pusto
u nas leje dosłownie,cały dzien w domu siedzimy
u nas wszystko ok,mała szaleje na całego,ostatno się bardzo rozgadała,umie już mama,baba,tata,lala,daj,amam,ma(niema)pesss(pies)ałaa,kwakwa,brmmmm(autko),no i posadziłam ją już parę razy na nocniczku i siku zrobiła,nie wiem na ile to świadome,ale zrobiła,wogóle jest bardzo ruchliwa i kontaktowa,do każdego zagada.....to się pochwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Piotruś za to miał występ taneczny i super mu poszło do tego zaczoł na piłkę chodzic,wczoraj byliśmy za wcześnie na treningu to i ja z nim pokopałam ,ale super było....
NowaSejana, i co z tą tarczycą?brava za kroczki Marcelinki...
Dobrusia, ja oglądam wszystkie mecze......uwielbiam,a jak jest Polska to wszyscy łącznie z Paulinką mamy flagi pomalowane...
aneta11, ale leci ci ta ciąża już 20 tc :ico_olaboga:
tabogucka, co u was jak Szymuś/?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

15 cze 2012, 15:36

Dobrusia, mo D. to tam meczy nie lubi bardziej ja to oglądam niz on chodz jak ja włącze to tez z zaciekawieniem ogląda :-D :-D

NowaSejana, jak z tymi badaniami??? pisz szybciutko :ico_sorki:

aga216, moja mała tez juz tyle mowi ale najfajniejsze jest to że bierze moj tel do ucha gada po swojemu i mowi tata ze do taty mowi hehe :-D
No własnie co do tego czy jest kontaktowa to tez pisałam wczesniej jak gadała na festynie do ludzi i tańczyła tam przy wszystkich takie te nasze pociechy teraz śmieszne sie robią :)
Ja też mam zaczac ja sadzać na nocniku juz powoli to robie ale jeszcze nie siusiała :-D


Nauczyła sie mówic jak gdzies chce isc słowo 'tu' i pokazuje paluszkiem jeszcze :-D
U nas dzis pogoda taka sobie nie za cieplo,mi przechodzi przeziebienie zostal mały kaszel i chrypa chodz gardło juz nie boli :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość