Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

06 wrz 2013, 07:56

Dzień dobry :ico_kawa:
Ktoś się dosiada ?

W biedronce są ajne buciczki przejściowe dla maluchów. Wprawdzie od rozmiaru 24, ale wychodzą ciut mniejsze. No i cena rewelacyjna 34,99 :-) My już mamy cudeńka !

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

06 wrz 2013, 10:08

hejo i ja przysiądę na moment bo juz nie mam siły Kuba przez 4 dni miał biegunkę wczoraj był spokój i juz myślałam że mamy to za sobą a dziś znowu od rana nic nie robię tylko pampki zmieniam :ico_placzek: :ico_placzek:

butki sa faktycznie super ja czekam na wypłatę i chyba mu wezmę bo cena naprawdę super tylko muszę mu przymierzyć bo jak mówisz że numeracja zaniżona to nie wiem czy te 25 co odłozyłam to nie będą małe :ico_noniewiem:

chciałąm mu też płaszczyk przeciwdeszczowy kupić ale kurcze od 98/104 tylko były i takie wielkie mi się wydają

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

06 wrz 2013, 10:23

No jak dla nas te płaszczyki dużo za duże. Za to kapciuchy fajowe :) z Myszką Minnie :P

Ojjj biegunka, ciekawe czemu tak. Będziesz szła do lekarza z nim ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

06 wrz 2013, 14:47

hejka
aż ciekawa jestem co to za butki skoro tak chwalicie. a tak się składa że u mnie "w wiosce" właśnie biedrona powstaje, niedługo otwarcie :ico_haha_01: fajnie, bo to największy sklep dostępny na miejscu będzie i nie trzeba będzie jechać nigdzie dalej, ale z drugiej strony żal mi tych wszystkich małych sklepików, które działają od lat - jak oni sobie teraz poradzą? nie zazdroszczę :ico_noniewiem:

my dziś od rana kursowaliśmy - byliśmy w Częstochowie szukać bramy :ico_noniewiem: będziemy wymieniać ogrodzenie przed domem, bo już prawie na ziemi leży (płot), więc wyobraźcie sobie, w jakim jest stanie :-D iii jeszcze byliśmy w galerii zawieźć mój ukochany ekspres do kawy do serwisu, bo mi skurczybyk nawalił :ico_placzek: na szczęście gwarancja jest długa, więc zrobią go za darmo, a wielce pocieszające i pozytywne w tym wszystkim jest to, że dostałam na ten czas ekspres zastępczy :ico_brawa_01: tchibo solidna firma :-D
jeszcze z ciekawostek to mamy nowych lokatorów w domku - mój mąż postanowił powrócić do swego dawnego hobby i zafundował nam wszystkim akwarium z rybkami :-) na razie jest stopniowo zapełniane roślinami, rybami itd, ale fajne toto :-) miło się patrzy i można się zrelaxować :ico_haha_01:
a teraz znowu sama siedzę bo M w pracy, Filip właśnie zasnął, i zgadnijcie co - znowu myślę czy by coś nie upiec, bo mnie nosi :-D dziś się moja siostra zapowiedziała z wizytą, a mam koszyczek malin akurat.... hmmmm...
w ostatni weekend września jadę na pierwsze zajęcia do szkoły policealnej, sem 2, kosmetyka. nie mogę się doczekać - może w końcu jakaś praktyka będzie, bo do tej pory tylko siedziałyśmy i pisałyśmy :ico_noniewiem: teraz mają się jakieś zabiegi zacząć :ico_brawa_01: ktoś chętny? bo pewnie będę potrzebować ochotniczki, coby trenować poza zajęciami :ico_oczko: moja mama już się ze mną umawia "na hennę" :ico_oczko: chociaż to akurat najmniejsza filozofia jest...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

06 wrz 2013, 19:42

http://img9.imageshack.us/img9/6907/wnju.png
takie te buty. Dla dziewczynej fioletowe albo różowe a potem jeszcze żółte i niebieskie :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

11 wrz 2013, 21:43

dobry na wieczór
napiszę cosik, może ktoś przeczyta :ico_noniewiem:
byliśmy dziś z Filipem na szczepieniu, był bardzo grzeczny :-) i przez resztę dnia taki troszkę senny, po południu i teraz wieczorem zasnął bez najmniejszego problemu, a tak to zawsze problem jest. w ogóle dziś był taki grzeczny, że nie mogę się go nachwalić normalnie :ico_wstydzioch: jest taki kochany, jak to moja mama mówi, do schrupania :ico_oczko: coraz fajniej i łatwiej się z nim można porozumieć, czasem mnie zadziwia, ile już rozumie, codziennie zaskakuje nowymi rzeczami :-) no takie chwile cieszą naprawdę :-)
a co u was? napisz coś ktoś :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 wrz 2013, 12:18

Hej!
a co tu takie pustki???
HOP HOP Mamuśki gdzie jesteście????
U nas chorobowo, wszyscy poleglismy na jakimś wirusie: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 wrz 2013, 16:37

hej agasio,
no nie wiem właśnie co się ze wszystkimi stało, ale wygląda na to, że się wątek chyli ku zamknięciu... :ico_noniewiem:
oj to zdrowia życzę, my też właśnie wychodzimy z pierwszego przeziębienia, F. miał katar, trochę kaszlu, ale obyło się bez lekarza na szczęście. wkurza mnie, że trzeba się już tak grubo ubierać, żeby na dwór wyjść, z drugiej strony - pogoda raczej odstrasza niż zachęca... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 wrz 2013, 17:26

Witajcie
to i my dziś zaliczyliśmy szczepienie Kuba normalnie taki był grzeczny że aż pielęgniarka się zdziwiła że nic nie reagował na kłucia :ico_szoking: a teraz siedzi przy stole i futruje pierogi z serem :ico_haha_01: ja normalnie najchętniej zaszyłabym się pod kocem z jakąś ksiazką i nie wychodziłabym ani na chwilę, niecierpię takiej pogody, może być zimno ale jak deszcz pada i jest zimno to jestem po prostu chora

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 wrz 2013, 19:16

nie pozwolimy, żeby watek upadł. Już powoli zaczyna się zimka więcej czasu będziemy siedzieć w domciu to i na forum chętniej zaczniemy wpadać.
U mnie w pracy to normalnie epidemia, każdy kaszle, zasmarkany.... jak tu nie zachorować. Mnie wzięło tydzień temu, skończyło się na zapaleniu oskrzeli i antybiotyku. Olę wzięło w czwartek- katar, kaszel, na szczęście inhalacje i cebion pomogły, teraz od niedzieli mój mąż i dzeciaki starszaki wzięło, koszmar!!!!!
W piątek idę do gina, bo coś dziwnego się ze mną dzieje, cykle 50 dniowe, wahania nastroju itp. czyżby wczesna menopauza????
Szczepiłyście dzieci na mmr??? ja zaszczepiłam, a wczoraj przeczytałam, zę dzieci z skazą białkowa, szczególnie uczulone na białko jaja kurzego ( jak Ola) są w największej grupie zagrozenia powikłań poszczepiennych.wrrrrr

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość