Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 paź 2008, 10:04

Anuszka pisze:asiab, a wyszedl juz zab jakis?
nie nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 10:07

no to pewnie lada moment wyjdzie dlatego tak płakał

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 paź 2008, 10:10

witaj LALUNIU :)

Co u Ciebie??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 10:22

lalunia pisze:no to pewnie lada moment wyjdzie dlatego tak płakał
dokladnie, moj mial straszne chwile, jak sie przebijaly zabki...

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 10:30

Gie pisze:witaj LALUNIU :)

Co u Ciebie??


a cześć Gie wsio oki, niedawno pisałam do Ciebie na gg chciałam pogadać ale nikt się nie odezwał ;p

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

17 paź 2008, 10:37

Witam u nas nocka tez nieciekawa. mal budziła się o 23, 1,3,4,6 i o 7 pobudka. Ale wzięłam ją do siebie na cyca dopiero o 4 i tak do tej godziny spalam i musialam małą trzymać za raczkę :ico_olaboga: bo herbatka gardzi. Mam nadzieje, że juz niedługo się przyzwyczai że w nocy sie cyca nie jada :ico_sorki:

A teraz moja historia.
Do szkoły sredniej jeździlam pociagami i jeździł też nimi moj Piotrek. Podobał mi się od pczątku. Przez pierwszy rok jeźdzenia go nie znalam. Poznaliśmy się dopiero w drugiej klasie i tak jeździliśmy sobie razem. spotykaliśmy sie na dworcach ale nic z tego nie wynikało. Ja glupia czasami specjalnie się na lekcje spoźnałam zeby z nim jechac :ico_puknij: Aż pewnego wieczoru ktos puka do drzwi :ico_noniewiem: otwieram i co widzę? Piotrek stoi :ico_szoking: i tak to się zaczelo. Przyjeżdżal do mnie, spotykaliśmy sie na mieście. Oczywiscie byly też wzolty i upadki i zrywaliśmy tez z sobą. Ale w końcu miłość nie wybiera :ico_oczko: i skazani jesteśmy na siebie. W sumie znamy się 14 lat a jesteśmy ze sobą 11 lat ( w tym już 5 lat małżeństwa) i mamy dwójke slicznych dzieciaczkow.

[ Dodano: 2008-10-17, 10:41 ]
Moja już raczkuje z jakieś 2 tyg i sie cieszę że raczkuje. Może sama się przemieszczac i nie muszę ją już tyle nosić na rączkach a teraz ulubionym zajęćiem julki jest stanie przy meblach. Lubi tez ogladać te plyty edukacyjne o ktorych wcześniej pisalam. Basia ni emasz się co bać. Ciesz sie ze lada moment bedzie raczkowała. To bardzo wzmacnia kregoslup.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 10:56

MOj tez juz raczkuje po calym domu i cieszy sie tym bardzo. Wszedzie wchodzi, wszystko rusza... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 10:58

moja biega w chodziku i jej ulubione zajecie to stac w przedpokoju przed lustrem, mamy takie duze na szafie a na przeciw tej szafy polki z butani, uwielbia je zrzucac na podloge :ico_haha_01: albo do lazienki poklepac w deske sedesowa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 11:01

MOja historia jest taka:

Wprowadzilam sie do Opol w pazdzierniku, zeby studiowac. W szkole czasem po zajeciahc siedzialam chwile na internecie, bo na stancji nie mialam :-) No i jakos tak wyszlo, ze weszlam na czat na interie i on zagadal. Pogadalismy 30 minut i poprosil o spotkanie. NIe wiem, czmeu sie zgodizlam, nigyd wczesniej mi sie to nie zdarzalo, bo przeciez nie wiedzialam, kto to jest... Umowilismy sie dwa dni pozniej w centrum pod brytyjska budka telefoniczna. :-) BYl ubrany na czarno a ja na bezowo, tak sie poznalismy :-) Poslzismy do milej knajpki, potem odprowadzil mnie do domu przez cale miasto kilka kilometrow, no i sie zaczelo... To bylo prawie 7 lat temu. Kilka dni pozniej spotkalismy sie drugi raz, byl pierwsyz pocalunke i od tamtej pory jestemy razem a od 4 lat malzenstwem :-)

Czyli polaczyl nas net :-) :-D

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

17 paź 2008, 11:01

Anuszka, asiab, no faceci czasem pokazują, że są podgatunkiem...
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zgadzam sie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość