malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 lut 2011, 09:47

Maz jak zwykle zapracowany i ciagle jestesmy sami, ale jakos juz sie ogarnelam i musze przyznac, ze dumna jestem z siebie, ze tak dobrze sobie radze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no to super, najwazniejsze to być z siebie zadowolonym
a po drugie ja mam pierdzielca na punkcie smokow, Mati pieknie ssal i bylam zawiedziona, ze Maja nie chce. No, ale juz zalapala i mamusia przeszcesliwa
Monia jeśli moge zapytać ale po co dzieciakowi smok jeśli nie chce
później tylko wady zgryzu i kolejna rzecz którą trzeba dziecko oduczyć
no nie wiem
moze ja przez specjalnosc męża mam wypaczone patrzenie na niektóre rzezczy ale my i przy Krzysiu i Kasi nie używamy i można żyć

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lut 2011, 09:56

monia super ze widac efekty:)
ja jutro do fryzjera i z majak na usg brzuszka....'
co do smokow ja uzywalam przy sarce i przy majce tez teraz , sarke oduczylam smoka jak miala 18 miesiecy i majek tez bede wtedy oduczala....mysle ze jak dziecko nie chodzi non stop ze smokiem to nie jest to az takie szkodliwe , ja dzieciaki moje ucze do spania w sumie smoka a w dzien staram sie raczej nie....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 lut 2011, 10:42

co do smoka to u nas Igor jak zaciągnął w szpitalu podczas wyjscia to ciągnął do półtora roku. było ciezko go odstawic ale sie udało wiadomo.

szymon nie chce w ogóle zaciagnac, krztusi sie, pluje, nie chce i tyle
nie wiem czy cieszyc sie czy płakac, niby dobrze ale wiem ze by mi spał dłuzej a tak w ciagu dnia to sobie drzemki po 20 min urządza :ico_noniewiem: a w nocy to luuzz bo jak mi zasnioe to spi nawet po 4-5 godz :ico_sorki:
np wczoraj jak zasnał o 21.30 to obudził sie na cyca o 2.30 :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w sobote chrzciny mamy
przeraza mnie tylko ten mróz bo u nas dzisiaj było -16 :ico_noniewiem: :ico_zly:
ale podobno zimą ksiadz karze siedziec w nagrzanej zachrystii wiec mysle, że źle nie bedzie
wczoraj porobiłam wieksze zakupy, w sumie dużo pracy nie mam, bo tesciowa i moja mama mi duzo pomogą :ico_sorki:
ostatnio sie smiałam, że ja daję lokal i wódke a reszta to pomoc :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
żałuje tylko, że nie bede niosła szymka recach tylko w poduszce. ta poducha to wcale mi sie nie podoba ale musi byc bo zimno :ico_noniewiem:
igo był niesiony na recach i tak fajnie wyglądał. no ale igo był chrzczony w maju, pamiętam upał był :-)

Monia super, że z Mają lepiej i,że ty super mama sobie super radzisz
my tez ciagle sami :ico_noniewiem:
zreszta my wszystkie to super mamy jesteśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak ja też ostatnio byłam u fryzjera, tzn fryzjer był u mnie w domu i od razu mi jakoś lżej na głowie, tzn sercu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-24, 09:42 ]
o kurde ale posta walnęłam :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 lut 2011, 11:38

Małgosiu po co smok, do spania.
Maja usypiala tylko bujana na rtekach i jak ja odkladalam to czesto sie budziala i znow trzeba bylo bujac, teraz daje smoka przytula pielusie i zasypia, i spi o wiele lepiej.
Ja smoka daje glownie do spania i jak dziecko bardzo marudzi.
Dla mnie to wybawienie, Mati ssal do 18 miesiaca, potem mu zabralam bo juz gadal jak najety i glupio tak ze smokiem juz wygladal.
Nasz znajomy stomatolog krytykowal nas za smoka, straszyl zgryzem, ze gorsza mowa.
Mati mowil bardzo szybko i pieknie, zgryz tez ma cudny takze jemu smok nie zaszkodzil, mam nadzieje, ze i maji nie zaszkodzi. A dla mnie smok to taki najladniejszy gazdzet dla dziecka ;)
uwielbiam widok dziecka ze smokiem, nie wiem tak mam, takie moje zboczenie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 lut 2011, 14:12

ja sie zgadzam z monia, amelka miala smoka bardzo dlugo i pieknie spala, przy niej to ja nei wiedzialam co to nieprzespane noce :-D jak byla wieksza to sama odkladala na miejsce i czekal na nia smoczek na noc lub na drzemke, dosc pozno odstawilismy ale ja nie zaluje, zeby ma piekne a gada jak najeta wiec nic jej sie nie stalo i tez miala pelno kolorowych i roznych ktore rosly razem z nia :ico_oczko: za to wiktorek wypluwa i placze, jak zasypia to musi miec smoka ale :ico_oczko: ja mu przykladam pieluszke zeby nie wypluwal wiec latwiej zasypia a potem wypluwa jak juz jest w glebokim snie :ico_oczko:

wczoraj bylismy u znajomych maly spac w nosidelku, wrocilismy do domu byl glodny ze szok, potem zjadl o 20 i zasnal juz takim snem nocnym, obudzilismy go o 23 na jedzonko ale nie chcial i byl nie przytomny i dopiero wstal o 4:50 :ico_szoking: tak pieknie spal, potem wsunal 180 butli :ico_szoking: i go polozylam, a on gadal sobie z misiami na ochranniaczu w lozeczku az w koncy znowu zasnal :ico_oczko:

ja wam mowilam ze maly byl na mleku dla glodnych dzieci ale odlad skonczyl 3 meisiace wzielam go na normalne mleko od urodzenia i daje mu troche kleiku, zrobilam troszke wieksze dziur :ico_oczko: i zaczal sie wreszcie najadac bo melczo gesciejsze wiec sie nie udlawi, lepiej leci bo dziurka wieksza i wreszcie po jedzeniu widac ze jest spokojny i czasem nawet senny a nie wkurzony :ico_oczko:

juz niedlugo sie zancza kaszki i pierwsze jedzonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-24, 13:15 ]
kleik znaczy ta kaszka ryzowa bezsmakowa

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 lut 2011, 14:40

ja sie troche zdrzemnęłam z szymkiem :ico_wstydzioch:
mam troche luzu bo tesciowa po przedszkolu mi bierze igora do siebie i dopiero mam go koło 15-16 w domu
on jest cwaniak, jak sie z nim położe, on cyca sobie dobre z pół godz to wtedy mi tak przyśnie nawet na 2-3 godz
i teraz mi własnie chyba tak przysnął

nie pisałam wam co mi sie wczoraj przydarzyło :ico_wstydzioch:
szymon mi spadł z tapczanu :ico_placzek: nie wiem jak to sie stało
położyłam go na brzuszku i chciałam iść dołożyć sobie do pieca
ale małemu sie nie podobała ta pozycja i marudził
nagle słyszę,że mały płacze ale tak inaczej niż zwykle
wchodze do pokoju a on leży na dywanie
ale dziwne to że tez leżał na tym dywanie na brzuszku, wiec nie wiem jak on spadł :ico_noniewiem:
wystraszyłam sie, płakałam razem z nim :ico_placzek: :ico_placzek:
byłam zła na siebie
mam do dziś wyrzuty sumienia
krzysiu jest zły na mnie, zresztą ja też jestem zła na siebie :ico_puknij:
od jakiegoś czasu szymkowi płyną łzy jak płacze i miał tak upłakane oczka :ico_placzek:
od razu mu dałam cycusia i zasnął :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
potem co chwile do niego chodziłam i słuchałam czy śpi, wiecie jak sie wystraszyłam... :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-24, 13:41 ]
karolina-ch, ale masz małego żarłoczka :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 lut 2011, 16:50

Aniu, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale nic sie nie stalo???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Byliscie u lekarza albo na pogotowiu czy co???
z wysoka spadł???
Mi Mati takiego orła wywinał z łózka naszego, ale mial wtedy 7 miesiecy, i tez lezal na brzuchu i sie przefirtnol na bok i upadl na brzuch.
Nie wiem co napisac by Cie pocieszyc, bo wiem, ze jak cos takiego sie wydarzy to kobieta zawsze rozmysla i sobie wyrzuca, ze to sie stalo. Jeju to przezylas kochana wczoraj :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
juz niedlugo sie zancza kaszki i pierwsze jedzonka
juz sie tego doczekac nie moge :-D juz szafke dokupilismy do kuchni na zapasy sloikowe i kaszowe Maji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bo ja lubie zrobic zapasy na miesiac zakupowe dla dziecka. Tak samo pieluch, chusteczek, mleka mam zawsze na zas :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lut 2011, 16:54

aniaj84 no to strachu sie najadlas....moja majka jak lezy na brzuchu to tez czasem sie juz gibnie na plecy ...teraz z tygodnia na tydzien bąble beda sie juz pomalu przewracac na boki i juz nie mozna bedzie ich zostawiac na przyslowiowa chwilke....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 lut 2011, 20:40

Byliscie u lekarza albo na pogotowiu czy co???
z wysoka spadł???
nie byliśmy ani u lekarza ani na pogotowiu
wg mnie nie było takej potrzeby
wiem ze on malutki jest i moze powinnam
ale jak go do cycusia przytuliłam od razu zasnał bidulek
całego go rozebrałam i ogladałam i nic mu sie nie stało dzięki bogu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 lut 2011, 21:07

najwazniejsze, ze nic mu sie nie stalo, ale jak on to zrobil spryciula jeden :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość