Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 sie 2011, 18:20

witam!!! w sobote pojechalismy z niunia do szpitala dostala strasznej wysypki myslalam ze to od antybiotyku siedzialam tam chyba ze 3 godziny porobili jej wszystkie badania i co???okazalo sie ze jest zdrowiutka :ico_szoking: i ze to trzydnowwka :ico_sorki: dzis maz odebral wyniki z posiewu i nie ma zadnej bakterii :ico_sorki: takze wszystko super no poza tym ze Nadia tak sie naplakala w szpitalu ze teraz boi sie obcych ludzi jak ktos do niej sie odezwie to zaraz placze mam nadzieje ze to szybko minie no ale nic nawazniejsze ze jest zdrowa :ico_sorki


Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy zabek u Nadii jest gorzej meczy sie juz 2 miesiac i dalej nic :ico_olaboga:

buzok super ze wkacje sie udaly zreszta widac po zdjeciach jacy szczesliwi :ico_brawa_01: ach noi :ico_brawa_01: dla Adrianka za postepy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 sie 2011, 23:01

no ale nic nawazniejsze ze jest zdrowa
pewnie, że to jest najważniejsze :ico_sorki: , biedna niunia mam nadzieje, że minie jej ten strach, choć pewnie, przez jakiś czas taka zlękniona będzie :ico_noniewiem: , takim maluchom zostają złe przeżycia w główce :ico_sorki:
zreszta widac po zdjeciach jacy szczesliwi ach noi dla Adrianka za postepy
dzięki :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 sie 2011, 12:49

witam dziewczyny my tez mamy pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz wiem dlaczego Nadunia byla nocami taka niespokojna :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 sie 2011, 15:43

witam dziewczyny my tez mamy pierwszy zabek juz wiem dlaczego Nadunia byla nocami taka niespokojna
ogromne gratulacje :ico_brawa_01: , ale Wam fajnie, teraz to reszta już poleci :ico_sorki:

A ja właśnie chciałam się pożalić, mały ma właśnie 38 stopni gorączki, i od rana wypił mi tylko 130 mleczka i troszkę mojego :ico_noniewiem: , nawet ulubionego jabłuszka nie chciał :ico_placzek: . Ale ja tak zaglądam i czytam to mam taką nadzieję, że to na tego wyczekanego ząbka, i obym to ja była kolejna, która się nim pochwali :ico_sorki: .

Tak na niego patrze, jak sobie śpi i tak mi go szkoda, bo widze, ze się męczy.
juz wiem dlaczego Nadunia byla nocami taka niespokojna
właśnie ja zganiam na wyjazd, i na to, ze mu się poprzestawiało, że nie śpi mi nocami, a tu może będzie ten sam powód co u Nadii :ico_noniewiem: :ico_sorki:

A do tego wszystkiego dziś mieliśmy termin na szczepienie na WZW i rano zadzwoniłam do przychodni i spytałam o której można przyjść, to dostałam odp, ze tak między 11-13, więc poszliśmy, a tam mi mówią, ze pediatry nie ma, jest tylko rodzinny, taki stary facet, więc powiedziałam że przyjede w poniedziałe, i teraz tak myślę, że dobrze się stalo, ze mały nie został zaszczepiony :ico_sorki:

Halo!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziewacie?????

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 sie 2011, 18:37

buzok wiesz Nadia tez ma mniejszy apetyt wiec moze to zabek :ico_noniewiem: tylko z ta goraczka no nie wiem :ico_noniewiem: chyba za wysoka :ico_noniewiem:
napisz jak Adrianek trmperatura spadla?????????

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 sie 2011, 21:52

napisz jak Adrianek trmperatura spadla???
Spadła do 37.5, to w sumie taki stan podgorączkowy, obserwuję go, jak narazie się nic innego nie dzieje :ico_sorki: . Doktorka nie kazała niczym zbijać gorączki jeśli jest temp mniejsza niż 38.2, bo organizm musi się sam nauczyć zawalczać temp, no chyba, że jest powyżej 38.2 to trzeba wtedy pomóc dziecku :ico_sorki: , póki co nie przekroczył .

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

03 sie 2011, 10:44

Witam z :ico_kawa: u nas dzis piekna pogoda :ico_haha_01: jak Nadunia wstanie to idziemy na caly dzien na dzaleczke pogrilowac :ico_haha_01: takze zajrze wieczorkiem

buzok i jak noc Adrianek nie porzekroczyl 38,2?????? Mam nadzieje ze wszystko dobrze czekam na wiesci :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 sie 2011, 21:19

Mam nadzieje ze wszystko dobrze czekam na wiesci
no niestety nie za dobrze, bo dziś wezwalam doktorkę i to nie gorączka na ząbka :ico_placzek: , tylko ma już czerwone dość mocno czerwone gardełko, złapał infekcje :ico_placzek: . Pewnie to przez ten basen :ico_placzek: . Dostał leki i kazała dzwonić, jakby gorączka nie ustępowała :ico_sorki: . Dobrze, że nie zaszczepiliśmy go wczoraj :ico_sorki: .

A jak tam grilowanie? U nas też dziś ładnie na dworku, ale mały marudny i jakoś tak nawet nie miałam siły nacieszyć się tą pogodą :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

03 sie 2011, 22:02

buzok biedny Adrianek ale napewno szybciutko z tego wyjdzie zycze duzo zdrowka dla niego :ico_sorki:

A dziekuje pogoda nam dopisala no i jedzonko palce lizac :-D

szkoda ze dziewczyny maja lenia i nie pisza z nami :ico_placzek: halo gdzie wy sie podziewacie?????????????????????????????????????????????????

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

04 sie 2011, 16:16

Hej dziewczynki

Przepraszam że nie było mnie tak długo ale jakoś chwili nie miałam, co dzień coś a wieczorem jak już mała idzie spać to mój T. podłącza filmy i nie mam jak kompa używać a potem zaraz idziemy spać i tak jakoś wyszło!

Stawiam ogromnego :ico_tort: za pół roczku mojej Klaudzi!
Jak te masze skarby szybko rosną czas płynie masakrycznie szybko dopiero co pamiętam jak do domu wróciłyśmy ze szpitala a to już pół roku minęło od tamtego dnia!

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisałam wam że chciałbym nauczyć Klaudie aby sama zasypiała bez lulania? No to nie mam już tego problemu bo moja kochana córcia sama się tego nauczyła. Odkładam ją do wózka przykrywam kocykiem a ona zamyka oczka i odpływa. Cieszę się że tak gładko nam to poszło i że nie musiałam na siłę i przez płacz zmuszać jej do spania samemu! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W ogóle ostatnio zrobiła się tak bardzo przytulańska jak ją biorę na ręce to wklei się we mnie i tak by siedziała cały czas nie wyrywa się nie wierci tak jak ją przytulę to leży! Czasem tylko jak jej za długo to się odwróci ale cały czas się przytula!

Nie wiem czy wy też tak macie ale ja normalnie co dzień zakochuję się w niej od nowa i coraz bardziej! I jak sobie pomyślę że mogło by jej nie być to aż same łzy do oczu płyną, nie wiem czemu dziś mam taki nostalgiczny nastrój, i tak jak ją dziś przytulałam i się wygłupiałyśmy jak zawsze to tak sobie pomyślałam jakie to ogromne szczęście mieć dziecko i jaka spełniona teraz się czuję i jak mi przykro że kilka moich koleżanek nie może mieć dzieci i nigdy prawdopodobnie tego nie poczują, i jakie to musi być straszne wiedzieć że nigdy nie przytuli się swojego dziecka! :ico_placzek: :ico_placzek: Mam tylko nadzieję że Bozia kiedyś sprawi że im się uda i doczekają się własnej kruszynki!

Jej ale się znów rozpisałam!

Aniulka gratulacje dla Nadusi za pierwszy ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch dziewczynka! Teraz tylko czekać na kolejne! A tak a'propo który to zębuś bo Klauduni wyszedł na dole po lewej stronie! A jak tam

Buzoczku Fajnie że mieliście takie super wakacje, zdjęcia bajeczne a Aduś przesłodki a to zdjęcie w oksach po prostu boskie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A powiedz jak tam sytuacja z mężulkiem przeszło mu już? Po rozpieszczałaś go na wakacjach?

Buziaczki i sorki za to moje wywody ale musiałam się wygadać bo mi to na duszy dziś leżało!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości