mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 01:43

I AM BACK!! :-D
Wszystko czytalam 2 godzinki a teraz kiedy juz wszystko wiem ;-) oczy mam jak na zapalkach wiec naskrobie jutro :-) ale sie ciesze :-)
spijcie dobrze :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

31 paź 2007, 08:40

mamo zuzi WITAMY
chyba dzisiaj ja jestem pierwsza :-D
Zapomnialam wczoraj wam powiedziec że moje szczęscie skończylo juz 2 m-ce :ico_brawa_01: stawiamy :ico_tort: :ico_kawusia:

Misio wlasnie zjadl buteleczke, a teraz gaworzy w wozeczku. A ja ide zrobic sobie sniadanko.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 paź 2007, 08:55

ja sie witam

mama_zuzi1980, dobrze ze wrocilas

a u nas coraz gorzej, Szymus juz bardzo kaszle i to poważnie :ico_placzek:
zaczne mu podawac ten syrop eurespal, ale juz sie boje bo naczytalam sie skutkow ubocznych w necie :ico_olaboga:
jak mu nie bedzie lepiej to w piatek znow pojde do lekarki
kurde zalamana jestem
non stop kaszle i ksztusi sie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 11:45

jestem i ja po jed*od*iowej przerwie *ie dziala mi klawiatura :ico_zly: i jeszcze Olus :ico_placzek: :ico_placzek: wogole :ico_olaboga:

Dominisiu jeśli chodzi o imie to mój synek to Aleksander a zdrobnienie od tego imienia to Olek (dziewczynka Aleksandra to Ola), choć Alek tez może być i tak wlasnie na początku chcieliśmy do niego mowic ale ze wszyscy wolają Oluś (stwierdzili ze Alek to Aleksy) to my też bo nie będziemy dziecku w główce mieszac.

zaraz wracam :ico_olaboga: i doko*cze

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 11:59

Witajcie kochane, ale sie za Wami stesknilam! plus byl taki ze mialam na wszystko czas bo komp mi go nie kradl i podgonilam z rzeczami ktore czekaly "od zawsze" na zrobienie. :-) tak sie Was wczoraj naczytalam ze w nocy przy pobudkach caly czas myslalam albo o Kocurki oczkach, przeziebieniu Szymonka, butlekach, cyckach, waszych okresach ;-) szal po prostu, a teraz nie wiem od czego zaczac.

Wasze Dzieciaczki SLICZNE!! *Po prostu sie zachwycalam nad kazdym zdjeciem :-)

Chyba najbardziej zesmucila mnie wiadomosc o oczkach Kocurki, mam naprawde wielka nadzieje i bede trzymac kciuki za te zabiegi aby przyniosly efekt i zeby z twoim wzrokiem bylo tylko lepiej. Znam problemy z siatkowka bo w mojej rodzinie tez sa one jakby " w genach", poki co stanelo na mojej babci i w naszym mlodym pokoleniu nie slychac aby sie odezwaly, mam nadzieje z kazdym razie ze mnie omini, bo ja tez nosze okulary juz wiele wiele lat.

Eve, zdrowka dla Szymuska i nie marw sie. Jemu katar scieka do gardelka i stad ten kaszel, to nie oskrzela wiec ok. Zuzia tez przez cos takiego przechodzila jako 3 miesieczne niemowle, wiem jak to wyglada, ale gorzej wyglada niz w rzeczywistosci jest. Glowka do gory!!!

Paulinka, zdjecia suuuper!!! MAjeczka wspaniala, podeslij te swoja kolezanke do Szwecji co? ;-)

Agnieszka , podziwiam cie za relacje z bylym i wiem co czujesz, straszne to jest tym bardziej Ciebie podziwiam. Mnie to czeka juz wkrotce, bo wybieram sie do Pl chyba w styczniu i zuzia na pewno spotka sie z tatem. To bedzie prawie 2 lata jak sie z nim nie widziala i ja tez staram sie nie przelewac swoich osobistych uprzedzen na nia. Wrecz odwrotnie, wiedzac ze ona i tak sie z nim spotka staram sie jego obraz pilegnowac w jej pamieci aby nie miala pozniej problemow z tym aby pojsc z nim na spacer itp i zeby ona nie cierpiala. Choc ja go nienawidze jak psa za przeproszeniem. No i ja ich samych nie puszcze bo nie wiem czy bym kiedykolwiek dziecko zobaczyla ponownie, bede chodzic za nimi jak szpieg ;-) Mam pytanie, czy ona mowi do W. tato? Czy jest to slowo zarezerwowane tylko dla jej biol. ojca?

Ewasiek, gratuluje wynikow na egzaminkach :ico_brawa_01:

Eska, coz to z Toba bylo? Aha, te przeboje z karmieniami i cyckami ;-) Witaj w klubie choc ja tak cierpliwa nie jestem i dalam Nelci butle w 3 dobie zycia. Ona kocha cycusie o tak, ale na przystawke a potem jest danie glowne czyli Nan1. Nie mam wyrzutow bo to ona ma byc szczesliwa, ma miec pelny brzusio itp Jesli chodzi o mnie to zrezygnowalabym z cyckow zaraz tylko trzymaja mnie te przeciwciala, a widomo ja mam w nonono dodatkowo wiec ona przynosi wszelkie swinstwa do domu. A ja sie boje chorobsk.

Justynka, ciesze sie ze juz doszlas do siebie po porodzie :ico_brawa_01: Marcelka fajniutka. Wiem ze cos tam jesczze chcialam ci napisac ale wylecialo mi z glowy niestety..... :ico_noniewiem:

Lalka, nasze cory to prawdziwe rowniesnice a Hanusia taka sliczna :-)

No i Moja Dominisia.... :-) Sliczne fotki, Jasiu prawdziwy facet ;-) Krzys twoj jak zwykle mnie rozwala... ja to w ogole postrzegam go jak prawdziwego Gorala i wiele przez to wybaczam jak sobie Janosika przypominam ;-) Fajnie ze zakupki udane (no te obcasy to przegiecie hehe) i wszystko ok :-)

A co u mnie? Niunia rosnie w oczach, tydzien temu wazyla 4200 a dzis mam kolejne warzenie to potem napisze ile przybrala. Wydaje mi sie ze to ok, skoro np Ewaskowy Michalek wazy 5 kg a jest prawie 5 tygodni od niej starszy a moja 4,2. to calkiem calkiem ta jej waga. Ciuszki odkladam na bok coraz czesciej. Nelcia je butle tak z 3 czasem 4 razy na dobe a w miedzyczasie cycek, ktorego podoi z 15 minut a poten szarpie na wszystkie strony i warczy na mnie :ico_szoking: nie wiem o co jej chodzi, czy za malo jej leci, czy w ogole nie potrafi zassac takiego miekiego cycka? Pojecia nie mam.

Jak mi sie bedzie przypominalo to bede dopisywac w miare mozliwosci.

Milego dnia!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 paź 2007, 12:20

mama_zuzi1980, dzieki za tego posta, miałam co czytać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja kupiłam noseFrida i odciągam ten katar Szymulkowi
i chyba rzeczywiscie tak jest jak Mama_Zuzi napisała ze jemu ten katar spływa do gardełka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-31, 11:21 ]
mama_zuzi1980, mysle że wkleisz nam nowe fotki Nel :ico_oczko: :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 12:26

No jak juz Eve jest na dobre i wrocila mamaZuzi to teraz juz trzeba tu dziennie zaglądać bo jeden dzien przerwy grozi mega zaległosciami :-D
Ja wczoraj jezdzilam za kombinezonem i wyobrazcie sobie ze rozmiar 68 wykupiony :ico_placzek: objezdzilam wszystkie pobliskie miasteczka i nic :ico_szoking: wieczorem nawet do Katowic pojechalismy i tez nie ma :ico_olaboga: tzn jakies tam byly ale mi zalezy na bialym, ecru ewentualnie błękit żeby do chrztu mogło być a to juz w niedziele, no nie wiem co wykombinujemy,
O jeju znowu mały płacze ide zrobic mu butle bo juz ta pora.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 paź 2007, 13:21

to ja wkleje fotki z wczoraj:
Obrazek
Obrazek

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 13:50

Eve śliczna z was rodzinka :ico_brawa_01: i trzeba przyznać ze jak na razie Szymuś to cały tata :-) ale nic sie nie martw :ico_nienie: z czasem dzieci sie zmieniają a chłopcy lubią być podobni do mam, więc pewnie za jakis czas z Szymulka będzie cała mama :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-31, 12:54 ]
A ja Olusiowi dałam butle i wystawiłam na podwórko niech sobie tam troche pospi. Teraz zabieram sie za sprzątanie bo jutro przyjezdza z Niemiec mama chrzestna Olka, wiec musi byc jako tako porządek w domu. Zostanie u nas do 6 listopada wiec w wolnych chwilach trzeba się bedzie jakos nią "zająć" a nie do komputera :ico_nienie: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 paź 2007, 13:55

mama_zuzi1980, ale super,że wróciłaś!!! Dzięki za kciuki za moje oczy... Przy tej mojej siatkówce nie mogę dźwigać, podnosić ciężkich rzeczy. I najgorsze jest to, że za każdym razem jak biorę Zuzę to myślę o tym oku, a ona się robi coraz cięższa i przecież jej nie powiem,że nie mogę jej podnosić. A jak jej nie nosić? Ciężko mi z tym strasznie, bo wiem, że sobie sama szkodzę. A Zuza w piątek zaważyła na naszej kuchennej wadze 4400.

eve81, super fotki! Strasznie młodo na nich wyglądasz, normalnie jak gimnazjalistka!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość