ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 mar 2008, 12:14

Witajcie !!!

A nam już dwie córeczki wystarczą i nie planujemy więcej :-D no chyba że wpadniemy :-D

Dziewczyny, ja nawet przy tej drugiej córce nie mam czasu czytać forum, a co dopiero coś napisać, cały czas ją noszę lub zabawiam bo płacze, jak uśnie to na 20 min. a ja nie wiem co wtedy robić, czy coś zjeść, czy prać, czy może posprzątać.

kilolek napisz proszę coś więcej o tej grzybicy układu moczowego u Kubusia, rozmawiałam z położną i mi powiedziała ze jak dziecko takie niespokojne to mam jej zbadać mocz, może u nas też coś się dzieje.

Buziaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 mar 2008, 12:54

No a my wróciliśmy od lekarza i na szczęście jest już poprawa. Mam dokończyć antybiotyk i nadal robić inhalacje, które mu faktycznie pomagają. nie pozbył się kataru całego ale znacznie lepiej mu się oddycha. No i muszę jak najszybciej wybrać się do alergologa bo dziś zauważyłam białe przebarwienia na jego nóżkach. Lekarz mówi że to zniknie ale wolę się upewnić

No ja dzieci więcej nie planuję przynajmniej na razie. nie do końca radzę sobie sama ze sobą jako matka więc muszę odczekać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 13:06

Evik.kp, cieszę sie ze z Tymkiem lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania25 pisze:Dziewczyny, ja nawet przy tej drugiej córce nie mam czasu czytać forum, a co dopiero coś napisać, cały czas ją noszę lub zabawiam bo płacze, jak uśnie to na 20 min. a ja nie wiem co wtedy robić, czy coś zjeść, czy prać, czy może posprzątać.
mi sie jakoś udaje wszystko zorganizować i mam nadzieję że jeszcze troszkę i ty też będziesz miała więcej czasu dla siebie :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 mar 2008, 13:40

Ika202 pisze: mi sie jakoś udaje wszystko zorganizować i mam nadzieję że jeszcze troszkę i ty też będziesz miała więcej czasu dla siebie :ico_oczko:


ika kochana jesteś :ico_buziaczki_big: ja tez mam taką nadzieję, a Ciebie to podziwiam ze tak świetnie sobie z trójeczką radzisz.
Buziaczki.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 mar 2008, 14:26

Ika202, no szalenstwo :) Chociaz moja kolezanka ma osmioro rodzenstwa. ona ma 20 lat i jest najmlodsza. Najstarfszy z calej ekipy brat ma 45 lat :) masakra - nie spiieszac sief za bafrdzo moglby byc jej ojcem. Zeby nie bylo w tej rodzinie nie bylo zadnej ciazy mnogiej :)
A Lenka lubi jablszka z marchewka. Dalam jej do podstawowego papu jeszcze 2 lyzki marchewki i zjadla ze smakiem. Potem bede mieszac czyste jablka z marchewka az przelknie ta marchewke, bez niej ani rusz niestety

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

04 mar 2008, 14:27

Jak Adaś nie śpi to też niewiele mogę zrobić. Sam pobawi się góra 10min. potem domaga się towarzystwa. A niedawno wróciliśmy ze spacerku i Adaś teraz dosypia na balkoniku :-D Tylko to dźwiganie wózka na drugie piętro :586:

A jeśli chodzi o dzieciaczki, to my planowaliśmy trójeczkę. Ale mi plany trochę się odmieniły, ostatni poród mnie wystraszył. Ale kto wie? Może za 5 lat jak zapomnę o porodzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 13:40 ]
Och... dlaczego wcześniej na to nie wpadłam :583: W tym parowarze można też wyparzać buteleczki i smoczki dla maluszka. Chciałam kupić sterylizator do mikroweli, ale już nie muszę :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 14:47

Agnieś81, to teraz koniecznie córcie :ico_oczko: chcesz to przyślę ci książkę w pliku pdf "chłopiec czy dziewczynka-jak zaplanować płeć dziecka" :ico_oczko:
Janiolek pisze:ona ma 20 lat i jest najmlodsza. Najstarfszy z calej ekipy brat ma 45 lat :)
to za duża różnica :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

04 mar 2008, 15:46

Ika202, poproszę, może się kiedyś przyda :-D

Wiecie niedawno jak spacerowałam z chłopakami, któraś sąsiadka podeszła do mnie i zapytała się co urodziłam. Jak powiedziałam, że synek, to powiedziała cytuję:"OJEJ" A powiedziała to takim tonem, jakbym mleko upuściła i się rozlało :ico_puknij:
Ja się cieszę, że zdrowe dziecko urodziłam, a tu kobieta mi mówi, że to straszne że drugi chłopak :ico_puknij:
Głupia baba :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 15:50

Agnieś81 pisze:Głupia baba :ico_zly:
dokładnie ja też sie bardzo ciesze że mam dwóch synków :ico_oczko: zobacz jaka podpora na starość :ico_haha_02: ok tylko maila podaj

[ Dodano: 2008-03-04, 14:55 ]
dobra nie trzeba poszło wzięłam ci dodałam dwa jedno zapakowane a drugie rozpakowane ;)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 mar 2008, 16:20

Janilek, to jeszcze nic! Nasza sąsiadka ma 13 dzieci! Najstarsze ma 25 lat, a najmłodsze 2. Mieszkają w 2 pokojach z kuchnią w bloku. A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że od 24 lat jest z mężem po rozwodzie, ale wszystkie dzieci mają jednego ojca :-D

Agnieś, ja już nie pamiętam, że było cięzko :-D mogę rodzić następne.

Ania ta grzybica to po antybiotkach ponoć występuje. Kubuś ma wszystkie wyniki w normie nawet posiewm z moczu i kału. Marudny jest i płacze ciągle i pcha łapki do buzi - caluteńką dłoń aż mu się zwraca. A w pyszczku ma taki biały leciutki nalocik na podniebieniu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość