bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

21 sie 2008, 14:31

W grudniu skończyłam30lat,jestem już ponad9lat po ślubie a razem jesteśmy 15lat minie w grudniu,ogólnie siedzę w domu i leniuchuję. :-) :-)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 sie 2008, 14:46

frydza udanego spotkania!!!

alinko cieszę się że w końcu jesteś :ico_brawa_01:

kamilko echhh te małżeńskie kryzysy... u nas już znacznie lepiej, jakoś tak chyba samo się ułożyło, ale zdje sobie sprawę że nic nie trwa wiecznie hehe, wiem na 100% że lada dzień poprawicie stosunki miedzy wami, tak to już jest... proza życia, nie zawsze będzie miło i romantyczni, ale może to i lepiej bo przynajmniej docenimy te miłe chwile heheh

bcian gratuluję stażu związku!

a własnie, ciekawe gdzie jest madziorka, ale znając życie to buszuje gdzieś po sklepach i spotyka się ze znajomymi, przecież wróciła do kraju nad wisłą hehe

a tak w ogóle to ten ostatnio panujący marazm na naszym wątku to właśnie tłumaczę sobie tym że większość z nas woli korzystać z pogody i spędzać czas z maluchzmi na świeżym powietrzu niż przed kompem w domu, ja niestty nie mam tej możliwości, bo do 15tej musze siedzieć w pracy i chętnie poczytałabym sobie co u was słychać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sie 2008, 18:54

WITAM my juz po spotkanku :-D :-D bylo fajnie,BABE BOOM fajna kobitka i dzieciaczki ma przeslodkie :ico_oczko: kochaniutkie!!!tylko podroz 2 autobusami to dla Wiki strasznie meczace plakusiala bidulka :ico_noniewiem:

Teraz pare fotek

Wiki i Majusia
Obrazek


Obrazek


Obrazek


K@tk@ z dzieciaczkami
Obrazek


i JA
Obrazek


Wiki z Michalkiem
Obrazek


Obrazek


Niemam wiecej fotek bo mi pateria padla,mam nadzieje ze Baby Boom cos dorzuci :-D

[ Dodano: 2008-08-21, 18:58 ]
bcian, fajnie ze napisalas cos wiecej o sobie :-D


BeWu pisze:a tak w ogóle to ten ostatnio panujący marazm na naszym wątku to właśnie tłumaczę sobie tym że większość z nas woli korzystać z pogody i spędzać czas z maluchzmi na świeżym powietrzu niż przed kompem w domu, ja niestty nie mam tej możliwości, bo do 15tej musze siedzieć w pracy i chętnie poczytałabym sobie co u was słychać
tez tak sobie tlumacze ze dziewczynki kozystaja z pogody tak jak ja,ja zazwyczaj zagladam jak Wikunia spi :ico_oczko:


KAMILKO oby stosunki miedzy Wami sie polepszyly trzymam kciuki!!

[ Dodano: 2008-08-21, 18:58 ]
MADZIORKA to pewnie shoping hihihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sie 2008, 20:23

czesc jestem ale juz wychodze
nie shoppingi frydza :ico_nienie:
za ladna pogoda hihi

spadam na jakis ogrodek piwny na spotkanie z kumpela z liceum :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

moze jutro cos skrobne z rana

papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2008, 21:43

madziorka hihi pisze:czesc jestem ale juz wychodze

Phi!
Rozczarowałas mnie niestety.
No ale rozumiem i wybaczam.

U nas taka pogoda w sumie bez sensu. jak słońce zachodziło to zimno a jak wychodziło to upał. I tak chodziłam i w kółko sie ubierałam i rozbierałam.
No bo bylismy rodzinnie na spacerze w parku i na lodach. Jarek stawiał hehe. Było miło. Chyba oboje chcemy, zeby było dobrze tylko nie zawsze nam wychodzi.
Matko jak ja lubię nte nasze Jasne Błonia (Madzia wiesz o czym mówię). Tyle ludzi, tyle dzieci, pieski i pełno smiechu i zabawy. Tomek oczywiście zaczepiał wszystkich, ale tam to normalne bo takich maluchów jak on to tam na pęczki. same słodziaki hihi.
Tomek biegał jak mały wariat. Wszyscy sie dziwili, ze on dopiero ma 14 miesięcy bo tak zasuwa. A mamusia dumna hehe.
No cóż jak nie gada to niech chociaż zapiernicza nie?
I oczywiście co?
PO krawężnikach najlepiej się chodzi. Nie po równym, nudy, bleee. Wszelkie doły, pagórki, kamienie, krawężniki to ulubione przeszkody do pokonania dla mojego dziecka. No ale radzo sobie super musze przyznac. Chociaz kilka gleb tez zaliczył, ale malutkich i co lepsze na prostej hihi.
No i tak byśmy sobie chodzili dłużej, ale dobiegł nas znajomy zapach Tominego kupska. Przebrałam go w bagazniku auta i znów latal. Ale co? No co? Piętnascie minut później powtórka z rozrywki hehe. Juz wtedy sie zawinęliśmy do domu.
No ale ja się nie dziwię, ze on tak sra skoro tyle je.
Dziś na kolację wciąglął dwie kromki chleba z szynką i ogórkiem. Poprawił owockiem, popił piciem. A godzine później wypił flachę mleka. :ico_szoking: Oczywiście przed snem walną kolejnego kupala bo gdzie to wszytko pomieścić nie?

Frydza a w jakim ta Majeczka jest wieku bo przy wiki jak kruszynka wygląda?
Fajne spotkanko.

Sorry, ze tak pisze o bzdurach, ale to specjalnie dla naszej Basieńki, zeby jutro w pracy miała co czytać hehe.
Jak jeszcze coś mi wpadnie do głowy to poprawię:)

A gdzie ta nasza Ala? Coś długo się rozpakowuje.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sie 2008, 22:01

-indigo-, to mieliscie super dzionek rodzinny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Tomus niezle zje ,duzy chlopczyk urosnie :-D i kupale hihihi


-indigo- pisze:Frydza a w jakim ta Majeczka jest wieku bo przy wiki jak kruszynka wygląda?
Fajne spotkanko.
Majusia w grudniu bedzie miec 2 latka,Wikunia faktycznie wieksza i pulchniejsza !!Wiki to wszystko zje i moze dlatego,a Majusia ma swoje upodobania co do jedzenia,ale Maja wszystko super mowi i wola na nocnik :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-21, 22:02 ]
A teraz to znowoz mam dola bo we wtorek przymiarka szyn i poprostu juz mam schizy i becze echhhhhhhh :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2008, 22:10

A to jeszcze kilka fotek mojego skarbulka.
Mój skarb szykuje sie do wyjścia:
Obrazek
Mój skarb pakowany do autka:
Obrazek
Mój skarb na zielonej trawce:
Obrazek
Mój skarb wsuwa lodzika mniam:
Obrazek
A tutaj pewnie nic nie widać, ale ta mała kropka biegająca po zielonej krainie to właśnie mój kochany skarbek hihi:
Obrazek
Ja tak moge siedzieć i w kółko się gapic na niego. Ale jestem powalona.
Pewnie też tak macie więc się tak bardzo nie martwię hihi.

[ Dodano: 2008-08-21, 22:18 ]
Frydza trzymaj się dzielnie kobitko. Zobaczysz szybko miną te trzy miesiące. Na Mikołajki będziecie mieć piekny prezent w postaci Wiki super seksi laseczki:)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sie 2008, 22:29

-indigo- pisze:Frydza trzymaj się dzielnie kobitko. Zobaczysz szybko miną te trzy miesiące. Na Mikołajki będziecie mieć piekny prezent w postaci Wiki super seksi laseczki:)
hihi az sie usmialam Dziekuje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Tomus na zdjeciach juz taki duzy poprostu rosnie ze hoho łamacz kobiecych serc :-D
kropka na trawie rewelka :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-21, 22:29 ]
BEWU teraz to moze cos poczytasz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2008, 22:31

Frydza pisze:hihi az sie usmialam

O to chodziło :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

21 sie 2008, 23:17

czesc kobietki!!!!


przed chwilą wsunęłam prince polo i zaraz chyba po jeszcze jedno sięgnę :ico_olaboga: :ico_puknij: ja sie ostatnio okropna zrobiłam, jak mam stresa czy cos w tym stylu to jem jem jem i jem:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:eh zaraz chyba jednak sobie bagietke wsunę :ico_puknij: :ico_puknij:

no więc ----- jeszcze siedzimy w poznaniu :ico_szoking: i fajnie i niefajnie :ico_noniewiem:

nie wyrobilismy sie z czasem, za mało dnia, za duzo roboty z tym wszystkim, i za mało rak do pomocy...... :ico_olaboga: nie ma cudów na tym swiecie :ico_oczko: ....choc ja i tak wierze w cuda :ico_haha_01:

ale najzwyczajniej w swiecie sie nie wyrobilismy, przeliczylismy sie co do naszych mozliwosci transportwoych, nasza asterka kochana az tylu pudeł na raz czy dwa nie pomieści :-D a dzien krótki jak ma sie człowiek zajmowac codziennoscia, Alusiem i jeszcze wyprowadzką :ico_haha_01:
no ale juz juz naprawde jestesmy na finiszu, zreszta jutro oddajemy klucze......jakby co - tesciowie jutro przyjezdzaja i w drugi samochód pakujemy gdyby cos jeszcze sie nie zmiesciło....ale przynudzam, no nic taka proza życia :ico_oczko: no to jeszcze wam napisze, co jutro po kolei bedziemy robić, co wynosic, co nam jeszcze zostało, gdzie układać, itd itd żartowałam :ico_haha_01: juz mi odbija powolutku :ico_oczko:

wiec jutro juz do tesciów, w tygodniu mam nadzieje zaliczyc fryzjera, w srode albo w czwartek do moich rodziców jedziemy, tez na dwa auta, ciekawe czy sie pomiescimy :ico_noniewiem: w każdym razie R mój kochany wyjezdza w przyszła sobotę :ico_placzek: juz za nim tesknie i jak pomysle ze i Alkowi bedzie go brakowac to jeszcze bardziej tesknie..... :ico_placzek: na szczescie to tylko?dwa miesiace i w listopadzie znów wszystko bedzie jak dawniej.....mam nadzieje :ico_haha_01:

jutro mam wizyte u gin, chyba sie zdecyduje na wypalanie nadżerki, czytałam różne opinie, w sumie nie jest to najlepsza czy najnowoczesniejsza metoda, ale ja juz chce miec to za sobą, nie chce czekac kilku miesiecy kolejnych, a leczyc sie poza poznaniem u sprawdzonych ginekologów nie mam ochoty, wiec jutro jeszcze pogadam z ta babką i do dzieła :ico_olaboga: troche załuje ze nie skonsultowałam tego z moim gin który prowadził moja ciąże, ale on ma zawsze tak napiety grafik ze pewnie czekałabym kupe czasu...

BeWu - ja tez naskrobałam troszkę?? :-D czego sie nie robi dla kobiet w ciazy :ico_oczko: a tak nawiasem czy nie nawiasem - jak sie czujecie????

Indigo - no no no tatuazyk, no kobitko chcesz byc jeszcze bardziej sexi niz jesteś :ico_haha_01: napewno bedzie Ci pasował!!!!!ja gdybym miała robic tatuaż tez pewnie bym wybrała takie miejsce, hm a moze jednak pokusiłabym sie na cos bardziej intymnego????chyba w te strone bym pomaszerowała..Tomek rewelacja!!!!!!!normalnie słodki mały męzczyzna, a z tym wpatrywaniem ----zupełna normalnie, ja tez tak mam :-D

Frydza - no to super wypadzik zaliczyliście!!!!!fajnie tak sie spotkac w gronie tiktakowiczek!!!! :ico_brawa_01: czy ja kiedys zalicze taki wypad????no nie wiem skoro teraz na takim zapierdziu wyladuje :ico_noniewiem:

Madziorka - korzystaj z polskiego powietrza :ico_haha_01:

Magda - chyba miałas do nas zagladnąć?????gdziesz Ty sie podziewasz???no wiem wiem...pacujesz :ico_oczko:

bcian - witaj!!!!troche juz dałas nam siebie poznać... no tajemnicza z Ciebie kobieta....

Alineczka - super ze juz jesteś!!!!!!opowiadaj co i jak!!!! :ico_brawa_01:

hm, na teraz tyle, mam nadzieje ze nie przysnęłyście :ico_noniewiem:

buziaki

[ Dodano: 2008-08-21, 23:19 ]
wiecie, ze cały czas myślę o tej bagietce :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_puknij:

aaa Frydza - trzymam kciuki za te szyne!!!!!myśl pozytywnie i sie nie dołuj!!!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość