Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 mar 2008, 09:41

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

19 mar 2008, 17:58

witajcie
a tutaj znowu pustki :ico_olaboga: :ico_placzek:
ciekawe co tam u Madzi jak sobei wpracy radzi,pewnie swietnie i ma pelne rece roboty przed swietami zapewne :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a ja ide zrobic obiadek,mam piersi z kurczaka i zrobie tylko suroweczke dla wiki z marchweki i obiadek gotowy
bylam dzisiaj odebrac moj pierscionek ktory dostalam od meza na 5 rocznice slubu ktora mamy w piatek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
byl za maly i musialm sobie powiekszyc a mezus dostal odemnie orginalna zaplaniczke Zippo jest bardzo szczesliwy zawsze chcial taka miec a ja chcialm mu kupic jakis łancuszek lae niechcial wolał ta zaplaniczke
grunt zeby sie cieszył hihi
buziaczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 mar 2008, 23:46

witam was
dopiero teraz sie moglam zalogowac :ico_zly:
No ciekawe Mikusia co tam u Madzi
mikusia1 pisze:bylam dzisiaj odebrac moj pierscionek ktory dostalam od meza na 5 rocznice slubu ktora mamy w piatek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-no to juz dzis moje szczere gratulacje i wszystkiego Naj kochana
Obrazek

a co u mnie hm... nie najlepiej niestety
moje hemoroidy dzis zaczely mi krwawic a o pracy z nimi to juz nie wspomne,przy kazdym ruchu,schyleniu itd niesamowity bol :ico_placzek:


jutro ide do lekarza rodzinnego i tak sobie mysle,ze chyba wezme tydz zwolnienia,musze odpoczac a w pracy nie mam jak,ciagle cos do zrobienia,w koncu praca w hotelu nie nalezy do latwych ja codziennie wprawidze przy pomocy dziewczyny,ale robie z 30 lozek i poleruje wszystkie szafki w kolo plus myje lustra,po takim dniu mam dosc a wczesniej robilam lazienki,ale mycie podlog mi juz nie sluzy-oj oby do konca kawietnia

co do mojego maluszka to dzis zrobil sie jakis niemozliwy-wierci sie kreci,wypina,napina,normalnie szok hehehe :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 mar 2008, 00:15

Witajcie kochane!!!
Przepraszam ze was ostatnio zaniedbuje ale tylko poniedzialek mialam wolny i od wtorku do piatku wlacznie pracuje od 9-18 i nie mam na nic czasu musze sie jakos zorganizowac bo to nowa sytuacja dla mnie :ico_noniewiem: duzo wiecej mam obowiazkow no i jak wracam to z dziecmi tez chce troche czasu spedzic a potem naszykowac ubrania i przygotowac cos na obiad dla dzieci na nastepny dzien :ico_olaboga: bo nie chce zeby tesciowa wszystko mi w domu robila.
w pracy moze byc ale jest troche biegania stopy mnie strasznie bola az tak pieka w srodku miesnie i jak tylko wchodze do domu to od razu skarpetki zdejmuje i na boso mi dobrze :-) Weekend mam wolny ale nie wiem co z poniedzialkiem bo w niedziele sklep otwarty :ico_puknij: wiec w poniedzialek pewnie tez bedzie :ico_puknij: czybki nawet w swieta nie odpoczywaja :ico_olaboga:
emalia30, oj biedna ty jestes wspolczuje ja nie wiem co to hemoroidy ale slyszalam ze boli :ico_noniewiem: dasz rade badz twarda dla dzidzi no i wez to zwolnienie wogole to nalezy ci sie odpoczynek juz do rozwiazania :ico_nienie: musisz wypoczac troche zanim malenstwo sie urodzi :ico_zly:
mikusia1, gratulacje z okazji 5 rocznicy slubu :ico_brawa_01: my bedziemy w pazdzierniku swietowac 5 :-)
ivkaJ, nie martw sie jeszcze poznasz jakies matki Polki :-) czasem sie okazuje ze mieszkaja prawie ze za sciana :-)
dobranoc mamuski :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

20 mar 2008, 11:54

dziendoberek!!! :ico_haha_01:
Magda Sz. pisze:nie martw sie jeszcze poznasz jakies matki Polki :-) czasem sie okazuje ze mieszkaja prawie ze za sciana
Magda skąd wiedzialas?wczoraj poznalam sąsiadke z zasciany i to PoLKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mIKUSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Emalia ja na Twoim miejscu wzięlabym juz zwolnienie lekarskie, musi byc Ci juz strasznie cięzko :ico_olaboga:

Ja teraz staram sie poznawac ludzi w realu, bo chyba bede musiala zrezygnowac z neta :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i skonczą sie dla mnie pogaduszki z wami :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiadomo czy nie juz po swietach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Milego dnia papa

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 mar 2008, 19:51

witajcie
emalia30 pisze:no to juz dzis moje szczere gratulacje i wszystkiego Naj kochana

Magda Sz. pisze:gratulacje z okazji 5 rocznicy slubu

ivkaJ pisze:mIKUSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

dziekuje bardzo dziewczyny :-D :-D :-D :-D

Magda Sz., masz wybaczone rozumiem cie w 100%
nio widzisz to i tobie spelni sie marzenie i szybciej pojedziecie do Pl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fakt troszke sie nameczysz ale cel uswieca srodki :-D

emalia30, szkoda mi ciebie kochana tak sie meczysz bidulko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

emalia30 pisze:moje hemoroidy dzis zaczely mi krwawic a o pracy z nimi to juz nie wspomne,przy kazdym ruchu,schyleniu itd niesamowity bol

oj biedulko wiem jak to jest tylko ze ty jestes dodatkowo obciazona bo jestes w ciazy :ico_placzek:
kurka moze idz na to zwolnienie by ci sie przydalo tam naprawde jest ciezko wime o czym mowisz bo ja tez tutaj pracowalam jako Housekeeper(niewiem czy dobrze nazwe napisalam :ico_wstydzioch: )
i rozumiem jak jest ci ciezko
mnie bylo ciezko atobie jest jeszcze bardzije
ja sadze ze tak jak dziewczyny pisza idz na to zwolnienie i sobie chociaz troche odpocznij szkoda twojego malenstwa nieprzemeczaj sie tak :-D :-D

bedzie dobrze trzymam mocno kciukaski :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ivkaJ pisze:Magda Sz. napisał/a:
nie martw sie jeszcze poznasz jakies matki Polki czasem sie okazuje ze mieszkaja prawie ze za sciana
Magda skąd wiedzialas?wczoraj poznalam sąsiadke z zasciany i to PoLKA

to super wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ivkaJ pisze:Ja teraz staram sie poznawac ludzi w realu, bo chyba bede musiala zrezygnowac z neta i skonczą sie dla mnie pogaduszki z wami

ojejku kochana szkoad moze bedziesz miala chociaz chwilke zeby tutaja do nas zagladnac zawsze przyjmiemy cie z otwartymi rekoma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a przy okazji chce wam zlozyc zyczonka Wielkanocne bo bedzie przerwa swiateczna :ico_placzek:
Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy Monika z Wiktoria"


"

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 mar 2008, 21:51

witam was
u mnie dzis nic niestety lepiej,masc z Polski juz w drodze a tymczasem jestem na zwolnieniu od dzis do przyszlej srody-powrot w czwartek,mam nadzieje,ze jakos podlecze moja dolegliwosc :ico_zly:

A teraz z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę dołączyć serdeczne życzonka:


Aby
Zmartwychwstały Chrystus
obudził w nas to,
co jeszcze uśpione,
ożywił to,
co już martwe.
Niech światło Jego słowa
prowadzi nas przez życie
do wieczności...

Obrazek

Poświęcę jutro w kościele
Pisankę, chleb i sól
Tak mało, a tak wiele
W koszyku jest życie i ból

Chrystus z martwych powstanie
Odkupił i wstąpi do nieba
Ale na ziemi zostanie
Kromka gorzkiego chleba

Dzielimy się dzisiaj nią Panie
Z nadzieją na lepszy świat
Wszak odwaliłeś kamień
Na sto miliardów lat

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 20:58 ]
Magda Sz. pisze:czybki nawet w swieta nie odpoczywaja
-Madziu wiem co to znaczy w Polsce przez 6 lat pracowałam w handlu w Modzie Polskiej we Wrocławskim Rynku i pracowalam od poniedzialku do soboty wlacznie a niedziele byly tylko wolne a w grudniu ciagnelo sie 4 tyg non stop do swiat :ico_zly:
Ale wazne,ze masz prace i sprawi to tez ,iz szybciej zrealizujecie plan i bedziecie mogli wrocic do siebie:)

Ja teraz staram sie poznawac ludzi w realu, bo chyba bede musiala zrezygnowac z neta
-kurcze a to dlaczego ?? :ico_olaboga:
moze jednak stanie sie cos,ze nie bedziesz musiala rezygnowac z neta,albo twoja czestotliwosc zmaleje,ale nie ustanie mam taka nadzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 mar 2008, 22:15

ivkaJ pisze:Magda skąd wiedzialas?wczoraj poznalam sąsiadke z zasciany i to PoLKA

:ico_smiechbig: ale numer wrozka jestem normalnie :-D
ivkaJ pisze:nie wiadomo czy nie juz po swietach

no co ty czemu??? :ico_szoking: :ico_placzek: nie rob nam tego i tak jest nas malo :ico_placzek:
emalia30, mam nadzieje ze masc szybko dojdzie i pomoze :-) odpocznij sobie tym czasem :-)
Jeszcze jutro do pracy i 3 dni wolne :ico_brawa_01: dopiero we wtorek ide ciesze sie bo swieta spedze z rodzinka :ico_brawa_01:
A teraz moje kochane wkleje wam fotke z moja nowa fryzurka :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 21:52 ]
Obrazek
no i kochane tez Wam zycze zdrowych spokojnych i spedzonych w milej i cieplej atmosferze swiat i tradycyjnie chociaz odrobinke mokrego dyngusa :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 mar 2008, 14:41

witam was kochane
u mnie hm... wciaz mam te hemoroidy,w srode ide na kontrole do szpitala i mam nadzieje,ze cos mi dadza innego,bo te mascie i czopki od lekarza rodzinnego nic nie pomagaja mi :ico_zly:

Tak po za tym jak wam kochane swieta mijaja??
Dzis lany poniedzialek,ale tutaj nie ma takich tradycji,wiec skonczylo sie na wspolnym ochlapaniu sie wzajemnie syna i meza jak i mnie hehe

Madziu fryzurka super :ico_brawa_01:

Jak kazda z was sie czuje??
Jak maluszki i wasze zdrowko??

buziaki i moc usciskow
milusiego dnia kochane

Obrazek

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

24 mar 2008, 23:41

Witajcie po swiętach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość