Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

11 lut 2009, 12:18

olala, i ja przyłączam się do życzeń :ico_buziaczki_big: g:D Tweety123, robisz z kiwi dokładnie to samo co moja siostra zawsze śmialiśmy sie że kiwi zjada jak jabłko :-) Tagar, zazdroszcze tego babcinego rosołku -od babci jest najlepszy ah ja pracowałam kilka lat jako kelnerka i była tam taka starsza pani Renia jej rosół był najlepszy jaki na świecie jadłam ah nadal jest tylko juz od dawna tam nie pracuje a lokal zamkniety jest tylko na imprezy wiec nici z rosolku :ico_placzek: i przede wszystkim ciesze sie ze z dzidziusiem wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rybcia82, wy mi smaki robicie a ja moge sie tylko tym obejsc nie oplaca mi sie dla 1 osoby zupki gotowac bo szczerze powiedziawszy nie wiem jak moj szanowny zolądek zareaguje i wszystko bede musiala wywalić a nie lubie marnowac jedzenia -dlatego doczekac sie nie umie az zamieszkam z moim i zaczne gotować obiadki-uwielbiam to :ico_brawa_01: na razie ratuje sie innymi smakami strasznie lubie gotowane warzywa na parze lub zupki wielowarzywne (z mrozonek na 2 razy :ico_oczko: )izuś_85, a pochwaliłam sie psiurami nie byłabym soba gdybym nie gadała o psach :ico_oczko:

wczoraj jeszcze 2 razy wymiotywałam :ico_szoking: ah ta tesciowa :ico_olaboga: :ico_haha_01: dzis czuje sie dobrze jestem strasznie podekscytowana jutrzejszym dniem -usg 3d mam juz bym chciala miec to za soba bo ostatnimi czasy rozne glupie mysli do glowy przychodza i uspokoje sie gdy tylko serduszko dzidziusia uslysze :ico_ciezarowka:

zaraz ide z piesiurami na poranny spacer i do sklepu ochote na bulke mleczna mam i kakao (pijam je litrami) milego dzionka odezwe sie jeszcz :-) e

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

11 lut 2009, 14:44

Dzien dobry.

Olala również przyłaczam się do życzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


A ja dziewczyny czuje sie okropnie. Glowa mnie w nocy tak bardzo bolala, ze nie moglam zasnac a jak mi sie juz udalo, to budzilam sie z jeszcze wiekszym bolem. Koszmar. I na dodatek od wczoraj znow mi jest niedobrze :ico_zly:
zaraz wracam do łóżeczka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

11 lut 2009, 15:18

megi5566, biedactwo
mam nadzieje,ze niedlugo ci te bole przejda i zamulka tez....ja tez na poczatku mialam takie bole glowy ze szok
ale przeszly i pojawiaja sie sporadycznie np;wczoraj :ico_olaboga: ale wszystko d sie wytrzymac
izuś_85dobrze ze nadrobias zaleglosci w podczytywaniu:)
ja moja sunie kocham za mordke a nie za uszy:)
betina, ie dziwie ci sie ze nie gotujesz duzo,bo faktycznie-po co wyewac:)
ale jak tylko zamieszkacie razem ,to sama zobaczysz ze gotowac bedziesz sporo,jesli to taki zarlacz jak moj M :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

11 lut 2009, 16:17

nie zjadlam na sniadanko bulki mlecznej wykupili wiec zrobilam sobie platki potem wypilam kubusia polozylam sie bo glowa zaczela mnie bolec no i niestety obudzily mnie mdlosci i od razu do toalety biegiem :513: ah
musze koniecznie posprzatac w mieszkanku i przede wszystkim naczynia pomyc bo nie mam juz zadnego kubka czystego :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: a nie najlepiej sie czuje oj te hustawki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

11 lut 2009, 16:45

witam
a mnie dzis boli z lewej strony brzycha i pachwina tak dziwnie promieniuje :ico_noniewiem:
od rana w pracy jak zaczęło boleć to idac do domu to juz prawie kulałam....jakis czas temu tez tak miałam ale nie mam pojęcia od czego to :ico_olaboga:
chyba zacznę sie bardziej oszczędzać :-)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

11 lut 2009, 16:57

widze, ze dzisiaj wszystkie cierpimy... pewnei przekazujemy sobie fluidy :-D

Ja leze od rana w lozeczku, teraz ide sie przejsc po ogrodku, moze cos sie mi lepiej zrobi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 lut 2009, 17:28

ech... ja poczułam sie lepiej po spacerze z psem, ale jak wróciłam do mieszkania to znów mnie zmuliło spanie i ten okropny ból głowy, dziś taka pogoda ze wychodzic sie nie chce...

zaraz wróci Przemcio i zrobimy sobie kawe, bo jak nie podniose sobie ciśnienia to chyba zwariuje
do tego sikam co godzine, nie zaziębiłam sie ale mam poprostu pełny pęcherz, w nocy wstaje przynajmniej dwa razy... moze ja za dużo pije?

nie potrafię sie dzis uczyć, jutro bede musiala przysiaść się pożądnie

ide zrobić te placki :-D :-D :-D zupka była pyszna ale dzidzia znów głodna

trzymajcie sie dziewczynki, wspólnie przeżyjemy tą zimową chandrę

mariquita, też tak kiedys miałam, spytalam przy okazji zwykłego lekarza i powiedział że to moze być od kręgosłupa np. jak stoisz w kościele opierając cięzar ciała na jednej nodze, podobno cos tam sie wykrzywia i jakieś sciegno tak "naciąga"
nie wiem, ja tak mam czasami ale nic z tym nie robie narazie

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

11 lut 2009, 17:53

Izuś_85 to Ty mozesz pic kawke??? Rany jak ja Ci zazdroszcze :ico_szoking:
mnie od samego poczatku doslownie odrzucilo od kawuni mojej ukochanej :ico_olaboga:

Byłam na spacerku i powiem wam, ze wieje jak w kieleckim :ico_oczko: ale pospacerowalam chwileczke z moim kotem, bo moj Tosiek to taki kot to chodzi ze mna przy nodze :ico_brawa_01: przylepa moja kochana.

Zaraz jeszcze musze na zakupy a cos mnie mdli, moze moj M sam pojedzie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

11 lut 2009, 20:27

wchodze do was bo bynajmniej przez chwile sie uspokajam ciagle wymiotuje czuje sie jak miesiac temu-dzis juz 8 raz bylam :513: trzese sie z zimna bo organizm oslabiony pic mi sie chce a gdy sie napije to wymiotuje od razu :ico_placzek: zoladek boli mnie strasznie przelyk cala klatka od ruchow wymiotnych oh nie wiem co sie dzieje na szczescie jutro lekarz-wlasnie moze to z nerwow bo tak strasznie czekam na ta wizyte ktoz to wie i znow leci mi krew z zoladka mowilam lekarzowi o tym kiedys to powiedzial ze to z wycienczenia organizm pusty ciagle z zoladka cos szarpie wiec mam cokolwiek jesc -no ale jak tu jesc skoro nawet sie napic lyczka wody nie umie bo od razu :513: :ico_olaboga: polozyc sie ide biore miske ze soba -byle wytrzymac do jutra

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

11 lut 2009, 21:13

oj Betina :ico_pocieszyciel:
kurcze krew z zoladka to troche dziwnie brzmi... moze powinnas sie przejsc do rodzinnego z tymi objawami zeby Cie skierowal do jakiegos specjalisty...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość