Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

13 paź 2009, 19:41

ojejciu! Chyba musze zaczac na siebie uwarzac bo czesto sobie podbieguje tu i tam a kondycja juz nie ta... dobrze ze dzidzi jest ok!!!! Dbaj o siebie!
uważaj!! ja też myślałam ze przeciez jak nie nosze ciężarów i ogólnie sie nie przemęczam to jest ok. ale to i tak za mało - nie ma biegania ani gwałtownych ruchów w ciąży. teraz tylko poleguję i chodzę jak w zwolnionym tempie... :-)

[ Dodano: 2009-10-13, 19:44 ]
różnie to może być. w szpitalu byłam w pokoju z koleżanką, która leży już od 1,5 miesiąca z nogami do góry i zakazem chodzenia, a do konca ciąży zostało jej jeszcze ponad 3 miesiące. i ona raczej była ostrożna - uważała na siebie, tylko taki los.

[ Dodano: 2009-10-13, 21:33 ]
nie ma żadnej z Was to ja zmykam..
do jutra. :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 paź 2009, 10:38

Dziewczyny, no jesteście niemozliwe. 2 strony żebym musiała nadrabiać?

Ja dopiero na pierwsze badania (krew, mocz itp.) ide pod koniec przyszłego tygodnia. W Polsce nie od razu wypisują skierowanie na takie rzeczy. Wszystko zależy od lekarza. Ale dowiedziałam się, że od momentu stwierdzenia ciąży mają na to całe trzy miesiące, więc się z reguły u nas nie spieszą. Polska służba zdrowia... :ico_olaboga:

Mamcia, nie przejmuj się nudnościami. Ja jestem prawie w połowie 4 miesiąca a jeszcze dziś mi było słabo i niedobrze przez chwilę. Na szczęście kiedy sobie zjadłam śniadanie jakoś mi przeszło. :ico_sorki:

Wypieki na zdjęciu tak zachęcające, że z chęcią bym się skusiła. :-D

Miłego dnia! :ico_kawa:

[ Dodano: 2009-10-14, 10:40 ]
Alkasbir, cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku.
chyba rzeczywiście przekonałaś mnie, że czas na oszczędzanie się. ja też tam sobie czasem podbiegnę gdzieś czy coś... Nie chcę wylądować w szpitalu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2009, 11:01

kobietki Normalnie musze to napisac, bo mi sie pierwszy raz zdarzylo i strasznie to przezywam :ico_wstydzioch: Nad ranem spac nie moglam, obudzilam sie bo elektryk przyszedl, A. do niego poszedl i potem wrocil, a ja w koncu zasnelam, byla to juz 8.30 no i tak zaczelo mi sie snic ze mam seksik z A. :ico_szoking: ale taki naprawde, czulam ze to jego cialo, dokladnie widzialam jego twarz ( bo czasem i bez twarzy mi sie ludziska snia ) i jego ruchy. No i sie w koncu obudzilam, jak trzymalam sobie reke na kroczu i wlasnie przezylam orgazm !!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Bosze ja niewiem co ze mna jest nie tak, ze lezy facet obok mnie a ja tu przez sen sobie sie zadowalam, nic nie wiedzialam dopoki sie nie obudzilam :ico_wstydzioch: Orgazm byl potezny, ale taka senna bylam ze zaraz znow zasnelam. I potem A. opowiadalam, on mowi ze mu sie nigdy ncizego takiego nie zdarzylo, ale moze jak byl malym chlopcem hmmm ja niewiem co ze mnie za dziwolog, watpie ze jako spiaca osoba jakos tam sie natrudzilam wiele ta raka, no bo jak czlowiek spi to chyba bardziej dretwy? Wiec niewiem skad ten orgazm sie pojawil. Potem sie okazalo jak wstalam ze baaaardzo chcialo mi sie siusiu, jeszcze sie nie budze w nocy wiec rano czesto mam tak straszne bole i musze biec na toalete, ostatnio dostaalm skurczu od tych boli wrrrr tak mi sie zbiera w pecherzu, caly brzuch sie napina wrrr mam nadzieje ze w koncu zaczne sie budzic w nocy :ico_puknij: to bedzie mi lzej z rana. Moze wlasnie od tego calego parcia tak sie wszystko potoczylo.... :ico_wstydzioch:


Alkasbir, juz bede na siebie uwarzac, no bo masz i racje, rozne rzeczy moga sie zdarzyc, w sumie nie chce panikowac, bo wciaz chce byc aktywna w ciazy ( chcialam na przyklad isc na joge ktora uwielbiam ) no i plywam od czasu do czasu, w zeszlej ciazy co tydzien bylam na basenie. Teraz mam troche dalej, no i ta kondycja sie pogorszyla przez ostatnie poltora miesiaca bo wiekszosc to siedze w domciu i szydelkuje sobie :ico_szoking: :ico_oczko: wiec glupio siebie narazac i skakac :ico_nienie:
tibby, och tak, trzymam sobie samej kciuki zeby odeszly mdlosci w dal, dzis juz lepiej sie czuje, wiec jest w sumie mniej tych dni ale i tak strasznie mnie wkurzaja! Ja jestem jedna z tych hipohonrykow, ktorzy lubia narzekac jakie to chorobska maja i przechodzily hihihi i sie nad nimi rozczulac, wciaz wieze ( choc moj lekarz tego nie popeira ) ze mam jakas wade serca, no bo serio mi czasem tak sciska jakby ktos mnie od srodka dusil :ico_noniewiem: ale wiek no wskazuje raczej na to ze cos z moja glowa predzej nie tak niz z sercem :ico_puknij: No i tak ciagle sie doszukuje roznych chorbstw, a jak sie pojawiaja to NIENAWIDZE ICH i udaje ze nic sie nie dzieje, wciaz chodze do pracy, robie co mi niewolno itd. :ico_puknij: dziwny ze mnie czlowiek. Faza rozczulania w sumie pojawia sie bardziej wtedy kiedy doszukuje sie chorobstw, lub kiedy czuje ze one nadchodza. A potem jak juz nadejda to sie zapieram....hmmm :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 paź 2009, 11:05

zaczelo mi sie snic ze mam seksik z A. ale taki naprawde, czulam ze to jego cialo, dokladnie widzialam jego twarz ( bo czasem i bez twarzy mi sie ludziska snia ) i jego ruchy. No i sie w koncu obudzilam, jak trzymalam sobie reke na kroczu i wlasnie przezylam orgazm !!!
mamcia, ja miałam ostatnio to samo! SERIO! tylko o tym nie pisałam, bo mi wstyd było. to chyba to, że ponoć przez chormony chce się więcej seksu... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2009, 11:09

tibby, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_wstydzioch: och mam nadzieje ze to przez hormony hihihiihi bo w sumie wolalbym zblizenie w realu jesli mialoby byc tak super jak we snie hihihihihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 paź 2009, 11:11

MamciaKochana, no ja też bym wolała w realu :ico_wstydzioch: miałam nadzieję na coś wczoraj, wyszykowałam się a mój M. po prostu poszedł spać. :ico_olaboga: faceci! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2009, 11:15

tibby, ja w sumie mam straszna blokade jesli chodzi o seksik podczas ciazy, bo jakos mi dziwnie i w brzuchu i psychicznie jakby A. mialam mnie penetrowac a ja z dzidzia jestem w brzuszku wiec teraz zadowalamy sie tylko *powierzchownie* hihihihi ale tesknie za naszym starym seksikiem, tylko jakos nie moge sie przemoc, jak probowalismy to zawsze przerywalam. Wiec pewnie bede musiala czekac az do czasu po porodzie na prawdziwy seksik.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 paź 2009, 11:37

hej kobitki och mi tez sie snia takie sny czsem nawet nie w ciazy :ico_szoking: nie czesto ale jednak a czasem poprostu na spani sie kochamy :-D heh , jesli chodzi o sexik to ja z Kuba strasznie mialam ochote a L nie bal sie chyba wiec zaledwie kilka razy moze 4 przez cala ciaze , a teraz czesciej :D i jest bardzo fajnie tylko ja tez mysle o dzidzi w brzuszku dlatego wiem ze juz niebawem niebedziemy sie sexic :ico_noniewiem: ja sie dzis czuje fatalnie ble wymiotowalam juz o 6 rano teraz zjadlam sniadanie ale dalej mi niedobrze :ico_olaboga:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

14 paź 2009, 12:51

jeśli chodzi o nas, to my raczej nie będziemy uprawiać sexu, poniewaz ryzyko poronienia, stwierdzenie lekarza po ostatnich przejściach. sami też się obawiamy o maleństwo, nie powiem tęskno nam, ale poczekamy. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-10-14, 13:02 ]
dzisiaj mam wrażenie że święta Bożego Narodzenia już niedługo, taka mamy pogode :ico_szoking:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 paź 2009, 13:08

Alkasbir, ja juz od dawna mam takie wrazenie czuje juz swiateczny klimat :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość