Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 paź 2008, 11:29

Doris,swietnie ze chociaz buty udalo sie kupic!!nastepnym razem moze spotkasz jakies fajne spodnie i bedzie znow radocha.No ale Kinia znow bogatsza,ja tak samo niby mialam dla siebie kupowac ale jak w h&mie zobaczylam te ceny na promocjach to az zal bylo nie kupowac jak cos kosztowalo 1f albo 2f :-D ....fakt ze wszystko w bladym rozu no ale za te cene to juz nie wybrzydzalam :ico_haha_01: a Maya jeszcze w sklepie Disneya wybrala sobie taki fajny kubeczek ze slomka no i tatus kupil oczywiscie :ico_haha_01: kase rozwalilismy a pozytek maly w sumie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 paź 2008, 11:54

Hej!
no Jagódka bo ja z tymi kciukami to nie dam rady włosów umyć!!!
Patrycja cholera co się dzieje? a w pracy zawsze miałaś takie układy, czy o coś teraz poszło? trzymam kciuki za mamę!! i za pracę dla męża! na prawdę coś wisi nad nami nie? ciągle u którejś te problemy...oby nam przeszło razem z pogodą...
Sikorka Ty też smutnista??? głowa do góry...i wiecie co...tak nas straszą bezrobociem, że ludzie wracać będą...a mi się nie wydaje...bo wszędzie i tak lepiej zarobią niż tu!!! jak już ktoś raz wyjechał po to, żeby żyć lepiej, to nie sądzę że wróci...ja bym nie wróciła!
Glizdunia sama powiedz...u Was ciężko, ale takiego standardu byście tu w życiu nie mieli!!! prawda?
Doris :ico_brawa_01: za zakupki!!!

a u nas uwaga...chyba przełamałam lody ! :ico_brawa_01: to znaczy...było ostro... :-D ech, mówię Wam...warto było, warto...dzięki za motywację!!! :ico_sorki: i nawet Hania tylko ok. północy popłakała...miala kupę, przewinęłam...zostawiłam uchylone drzwi...poszeptałam na uszko, że ją kocham, raz drugi i cisza!!! wstała o 8!!! bez mleka w nocy! :ico_brawa_01:
teraz też już śpi...a ja muszę przyspieszyć, bo cała w proszku a za dobre 40minut do pracy!!! :ico_olaboga:
ale za to mam dobry humor od rana..heheheheeh...i nikt mi go nie zabierze! i mam siłę walczyć i w ogóle życie od razu jest przyjemniejsze...i nie będę mówić "ciekawe jak długo" bo to do niczego nie prowadzi...

miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 paź 2008, 12:00

zborra, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ostrość :D Super że się przełamałaś. Widzisz od razu świat ma jaśniejsze kolory :) Powodzenia w pracy.
GLIZDUNIA, no to super że zakupy się udały :)
Doris za butki :D :ico_brawa_01:
Mężo właśnie jest na łowach pracy. Wkurza mnie to że tak z dnia na dzień. Wcześniej nie było ani słowa o tym a tak od razu zwolnili 50 osób bo pracy przez zimę nie będzie. Mam nadzieję że coś znajdzie bo w prasie ogłoszeń dla fizycznych pełno więc trzymam kciuki.
Jagódka mów nam i to już co z Tobą?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 paź 2008, 12:54

Patrycja.le, myślę, że znajdzie mężuś pracę, a daj Bóg jeszcze lepszą!!!!

zborra, odrazu mi lepiej jak Ty masz dobry humor, ja to myślę, że tak od jednego przełamania do drugiego przełamania z chwilami zwątpienia i jakoś przeleci ten trudny okres, a potem to będziecie już tylko ćwierkać jak sikorki :-D I mam nadzieję, że ten martwy okres w usługach ( u nas też jakoś kiszkowato ostatnio) szybko minie i klientki zaczną do Ciebie walić drzwiami i oknami :-D

Ja wpadłam w wir kuchenny, to może mi lepiej będzie, obiad, ciasto w piecu, jabłka suszę i smażyć jeszcze będę :-D jak człowiek pracuje to nie ma czasu na myślenie o jakiś dołkach i handrach :-D
Buziaki dla Was słodkie.

A z tym wracaniem z zagranicy to wiadomo, że wszyscy wracać odrazu nie będą, bo wszystkich przecież nie pozwalniają, ale może tak być, że jak kogoś zwolnią i innej pracy nie znajdzie, bo już będzie trudniej, to pewnie wyjścia nie bedzie. No ale nie zapeszajmy, miejmy nadzieję, że gospodarka się podniesie z dołka tak jak my się podnosimy :-D

[ Dodano: 2008-10-17, 16:02 ]
Ojojoj...... a co to się dzieje????? Gdzie Wy wszystkie jesteście????

Ja juz po obiadku, smażyłam jeszcze placki ziemniaczane :-D

Teraz chwila relaksu i musze złapać się za odkurzacz :-D Dziś siostra pewnie wieczorkiem wpadnie więc zrobię już dziś małe sprzątanko, jutro będzie już z głowy.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 paź 2008, 17:32

Zbora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się cieszę że jakaś odwilż nastała :-D super ufff :-)

Doris fajnie że jakiś zakup się udał, ja też chcę!!! buuuuu

Patrycja.le, no kurcze nieciekawie w takim klimacie pracować... :/

ja muszę lecieć do kuchni pogotować troszkę... na ile mi Iga pozwoli bo szaleniec jeden
:ico_zly:

właśnie mi dywan mazakiem porysowała :ico_zly: wszędzie marze gdzie się da

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 paź 2008, 18:10

zbora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z ciebie dumna za przelamanie sie!! trzymaj tak dalehj :ico_brawa_01:

jagodka czemu nic nie piszesz??

sikorko ty to szalejesz w tej kuchni!!! :ico_brawa_01:

bylam w lumkach dzisiaj :-D i co?? 3 pary spodni, 1 sweterk za cale 55zł i jeszcze kini sukienke kupilam z nexta za 10zł :-D wiec dzionek udany!!!
na zakupkach bylam bez kingi :ico_haha_01: wiec troche wolnosci mialam

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 paź 2008, 18:12

doris, :ico_brawa_01: ale Ci dobrze mmmm jak mi się marzą jakieś zakupy bez Igi :ico_wstydzioch:

co ta Jagodka nas tak w niepewności trzyma?? :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 paź 2008, 19:47

hello
jakos tak dzis mi ten dzien zleciał..fajnie by było jakby kazdy był tak zaplanowany to by nam sie nie nudziło..rano byłam w robocie i zbora sie nie przejmuj w handlu tez kiepsko idzie, tylko wiadomo ze na targu tyle radochy, ze sa tzn dni targowe i przynajmniej wtedy jest duuuuzo klientow :-)
potem obiadek i tez dzis sikorko robiłam placki ziemniaczane, ale z sosem pieczarkowym :-)
jutro mam egz testowy z prawa jazdy, musze teraz troche se jeszcze powtorzyc te testy, juz rano w robocie wiekszosc zrobiłam, a teraz reszta, trzymajcie kciuki, bo sie chyba pochlastam jak tego nie zdam :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
jutro tez moja mama odprawia urodziny i jeszcze zaplanowałam umycie okien wiec nie wiem jak bedzie z czasem zeby do was zajrzec..

zbora kochana swietnie ze nas posłuchałas i J. pewnie wniebowziety tak jak ty dzis chodzi, co?? :ico_oczko:
doris ale miałas szczescie z tymi zakupami, ja tez tak chce..

wogole zazdroszcze tych lumpikow w ktorych fajne ciuchy umicie dziewczyny upolowac..a ja dzis podejrzałam w łazience u tesciowej ze sie suszył płaszczyk jesienny z Nexta,ładny, czerwony :ico_szoking: chyba tez była w lumpie..juz kiedys kupiła Mili kamizelke jesienna prawie jak nowa :ico_szoking: :-) ja nie mam szczescia :ico_noniewiem:

glizdunia i tobie kolejne zakupy sie udały, super :ico_brawa_01:

patrycja le oby twojej mamie te alimenty przyznali, z reszta sady chyba sa za kobietami w takich sprawach, nie?a co twoj tata wymyslił, jakies lewe zwolnienie z pracy? :ico_szoking: :ico_noniewiem: no i tobie wspołczuje tej atmosfery w robocie, moze zapytaj prosto z mostu o co im chodzi i oczyscisz atmosfere i nie bedziesz sie krepowac..bez sensu..no a M, zycze zeby szybko znalazł prace :ico_sorki:

byłam tez dzis z A u denstysty i dostałam darmowa konsultacje dla Milki no i mam pilnowac mycia zebow szczegolnie po mleczku, z pasta (poleca elmex dla dzieci) bo u dzieci bardzo czesto pojawia sie ponoc prochnica smoczkowa, czy jakos tak i ponoc problem to wytepic, a nawet wiecej tego sie nie da wytepic tylko ewentualnie podleczac, ale jak podleczysz zeby dziecka ktore na fotelu ani minuty nie wysiedzi?no nie wiem jak kupie w koncu ta paste to moze zaczne bardziej rygorystycznie do tego mycia zebow u niej podchodzic :ico_noniewiem:
i wiecie co sobie pomyslałam zeby zrezygnowac z podawnia mleka i herbatki z butelki ze smoczkiem, podajecie jeszcze ze smoczkiem czy juz w jakichs kubkach, jak tak to jaki bylby najlepszy do mleczka..tak sie zdecydowałam bo zauwazylam ze Mila sobie wygryzła, przegryzła czy jak to nazwac dziure i w smoczku do herbaty i do mleka i nie wiem czy jej za słabo juz leciało i czy byłby sens w kupowaniu tak duzemu dziecku jeszcze smoczek?? :ico_noniewiem: co myslicie..

dobra teraz ide cos przekasic, potem te testy a potem jeszcze kukne do was.. :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 paź 2008, 20:32

lady my pijemy jeszcze z butleki ze smoczkiem, ale chce zrezygnowac ze smoczka i dawac mlodej mleko w niekapku. tylko musze kupic takie wiekszy, bo mam tylko maly.
dzieci ponoc kolo 2 latek nie powinny juz uzywac smoczkow (ani butelkowych ani tylko do ciumkania), a nawet nie powinny pic z niekapokw tylko juz z normalnego kubka

a ja dzisiaj zle sie czuje... chyba jakies chorbsko mnie lapie...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 paź 2008, 20:50

a ja oczywiscie poklocona z M jak cholera
wypilam 3/4 wina i ciezko mi sie pisze bo ledwo widze
dziseicko juz prawie spi tzn sysze jak jeszcze ael zaraz zasnie
chyba

[ Dodano: 2008-10-17, 20:51 ]
moja tez piej ze smocKiem i mam to w dupeir
ja pialm do zerówki i mam rowniotkie zabki i nie mam zjakiejs strasnzej próchnicy

[ Dodano: 2008-10-17, 20:52 ]
laski ja jestem pijana jak cholera

pracy nei dostane bo M tez byl na tej rozmowie wiec wiadomo ze jego doswiadczenie wygra

ale facet ktory prowadzil rozmowy powiedzial ze baaaardzo dobrze sobie poradzilam i byl w szoku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość