Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 23:10

biniu, mój też ma tego typu różne agresywne odchyły - ja wtedy robię tak, że oprócz tego że mu palcem pogrożę i powiem "nie wolno" (i do tego groźna mina jeszcze :-D ), to szybko wstaję i wychodzę, tak, żeby "za karę" został sam w pokoju. to on wtedy odczeka chwilę i przyłazi za mną skruszony - ja się pytam "jesteś już grzeczny Filipku?" on na to "taaak" :-) i wtedy buziak, tulimy i peace :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 23:28

Łohohohoh :D ale tu czytania :)
Ja jutro jadę na polowanie do Lidla za kurtką na zimę i butami. Mam nadzieję, ze nie stocze wojny z babsztylami :P Brat zgodził się zostać z małą więc mam wychodne z rańca :)
Dzisiaj wpadliśmy do H&M i Martyśka porwała Elmo :D w domu razem na sofie zasnęli, bo w łóżeczku nie zasypia (podobno ja w jej wieku też tak robiłam, może to taki wiek) i z elmo przełożyć do jej wyra musiałam. To jej kolejna love tuż po psach wszelakiej masci i pandzie z Ikea :P

A pisałam, że opitoliłam włosy ? Dla mnie rewolucja i lepiej się czuję ot co :P
A tak, z dnia na dzień przekonuję się że mam łobuza w domu ale bardzo mądrego i współpacującego. Naprawde wszystko rozumie co do niej mówię, gadamy sobie po swojemu i jest mega kochaniutka :)
Wczoraj za snia zasnęła na drzemkę na stole :-D jak ktoś nie wierzy zapodam focisza.
Ma tendencję do nietypowych miejsc.

biniu_s, a jak z bobo drugim u Was ? :) kciucze mocno

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 23:37

ooo Mad, zazdroszczę samotnego wypadu :ico_haha_01:
a co to za elmo? domyślam się, że pluszak :ico_oczko: bo Filip też ma, ale bluzeczkę z elmo z h&m, jest cudna :-) jak się go pytam "Filipku, a gdzie jest elmo?", to on pokazuje paluchem na swą klatę i mówi "tu" :-D on z kolei śpi od jakiegoś czasu na pluszowej ośmiornicy :-D śmieszna jest, niebieska (chyba z Ikei), dostał od kuzynek w podarze :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 23:50

Martyśka potrafi usiąć do stołu włączyć laptopa i wołać mama elmooo elmoooo że mam załączy :P A chodzi o bajkę "Elmo swiat" po polsku... odcinków całe multum :) A maskotka nie wielka a tyle radości daje. Jak cieszy niech ma ;)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 paź 2013, 23:56

nostromo20 ja zawsze mówię "ja Ciebie nie biję, Ty też mnie nie bij" ale mam wrażenie, że dla niego to zabawa :ico_placzek:
Ja jutro jadę na polowanie do Lidla za kurtką na zimę i butami.
My kurtkę kupiliśmy używaną, kiedyś upolowałam H&M wygląda jak nowa za grosze. Co do butów z Lidla to też słyszałam dobre opinie.
Co do dzidzi, to już dwa cykle minęły i nic :ico_placzek: Teraz to wogóle odechciało mi się, jak sobie pomyślę, że gdyby się w końcu udało to urodzę latem i będę musiała się w te upały mordować :ico_noniewiem: Ja to strasznie niecierpliwa jestem.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 06:30

witam!!!
buty z lasockiego super my tez kupujemy dziewczyna.
do lidla tez miałam isc ale poprzymierzałam dziewczyna kurtki z zeszłego roku i sa dobre karola ma jeszcze kombinezon na sanki z h&m wiec jest dobrze.
kurde zaczyna sie zima i maz juz powoli nie ma pracy a do mnie nikt sie nie odzywa z propozycjami

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 10:32

Chyba zęby idą, 5, od wczoraj rozwolnienie i dupsko obszczypane na maxa.
My tak z 2 tygodnie temu mieliśmy- zapalenie oskrzeli, biegunka, dopiero niedawno jemu katar przeszedł.. Teraz chrypkę ma, budzi się w nocy z płaczem itp. No i mamy efekt- druga dolna piątka już prawie na wierzchu :-) Także nam tylko zostały obie górne piątki :-)
ale mam wrażenie, że dla niego to zabawa
Piotrek tak robi dla zabawy- lubi rzucać przed siebie zabawki i czasem przypadkowo uderzy kogoś. Ale próbuje już bić, z tym że on daje z otwartej ręki po głowie. Ja wtedy krzyczę "ała, boli" i łapię go za rękę. On robi skruszoną minę i przytula się. teraz sporadycznie próbuje jeszcze.
Ja aż się boję kupować buty na zimę dla Piotrka. Z jego nóżką to chyba 27 numer będzie dobry, a kozaczki wysokie to w ogóle :ico_wstydzioch:
Wiecie co to się dzieje już- zima :ico_sorki: Mi dziś zamarzł płyn do spryskiwaczy w samochodzie :ico_szoking: Coraz zimniej jest..
kurde zaczyna sie zima i maz juz powoli nie ma pracy a do mnie nikt sie nie odzywa z propozycjami
U nas tak samo- M budowlaniec, kończy jedną budowę i koniec roboty. Niby ma jakaś wykończeniówka być, ale nie wiadomo. Ja na kuroniówce, za 2-3 tygodnie ma się okazać co z moją działalnością, bo złożyłam wniosek o jednorazową dotację na otwarcie działalności. Plus jest ten, że M zawiesi swoją firmę i zaoszczędzimy na Zusie. Szukałam pracy, ale w mojej dziurze to masakra..

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 11:03

jejuśku faktycznie coraz zimniej już jest wczoraj wracałam z pracy po 22 to normalnie w łapy i uszy zmarzłam dziś niby słonko świeci ale czuć zimno w powietrzu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja mam na szczęście dwie kurtki na zimę dla Kubola i kombinezon na sanki tylko te buty musimy kupić

a tak o zębach mówicie i faktycznie ja zapomniałąm że jeszcze piątki musza nam wyjśći może przez to tak niespokojnie Kuba śpi ostatnio :ico_noniewiem: najgorsze to to że za nic w świecie nie chce paszczy otworzyć i pokazać co tam się dzeje a jak próbuję palcem pomacać to gryzie łobuz jeden

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 11:46

i u nas zimno,rano jechalam na rehabilitacje i musialam szyby skrobac,plyn do spryskiwaczy tez nie chcial leciec,jak wracalam to staralam sie wypsikac caly i kupie dzis juz zimowy,opony tez juz zmienilam,co by pozniej w kolejkach w warsztacie nie stac.

Szytmcio moj tez jest lobuzem,jak cala reszta - wiec luzik :)

Zimowe ciuszki juz mam dla dzieci,Zuza mimo,ze urosla - wchodzi w swoja zimowa kurteczke i spodnie od kombinezonu,wiec luzik. Andrzejkowi upolowalam na alegro we wrzesniu super kombinezon. Jedynie Szymciowi musze kupic buciki :) No i kurke dla siebie,a to juz problem :P

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 13:01

Upolowałam i kurtkę i kozaki w lidlu dla młodej. Także na zimę ubrana już jest :)
Teraz kolej ubrać siebie, a z tym ciężko. Jakby szło odciąć tu i ówdzie... ehhh

Asienka86, jeny 27 :O szok !
A może wrzucicie aktualne fotki Waszych maluszków ? :)
Jak znajdę chwilę dorobię 1 stronkę :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość