Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 kwie 2008, 15:33

Moja.maja ja to myślę, że za trochę więcej niż miesiąc urodzę, w sumie już jutro zaczynam 33 tydzień :-) A Ty Majkę jak rodziłaś w terminie?

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

07 kwie 2008, 15:35

tak-miałam termin na 6 marca a z usg na 5, a urodziła się 8 marca-więc można powiedzieć ze tak
teraz mam przeczucie że urodzę wcześniej :)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2008, 16:10

Zapraszam was serdecznie na moje Allegro, wystawiam dużo ubranek na dobry początek dla bobasów Cały czas uzupełniam o nowe aukcje, bo sporo tego
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... r_id=11763

teraz działa, jeżeli coś by się psuło to sprawdźcie użytkownika da-s
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2008, 16:31 przez Janiolek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 kwie 2008, 16:25

Janiołku chętnie zerknę, ale musisz link poprawić, bo coś z nim jest nie tak.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 kwie 2008, 16:26

hej dziewuszki, postanowiłam do Was zajrzeć i sie zrelaksować, zartaz czeka mnie palenie w piecu, herbatka i nauka do wieczora, ble...
rano wstałam ok. 8-mej, śniadanko z m. , potem on poszedł przycuiąc wisnie bo zaczynała wadzić o kabel telefoniczny sasiadów no a ja w tym czasie piłam kawke, jadłam lody - kolejny litr algidy :ico_olaboga: i robiłam zadanie z gramatyki bo nam tyle przywaliła że :ico_szoking:
potem godzinke na ogrodzie spedziliśmy z m. przycinajac nasze młode drzewka ,mi jak zwykle było szkoda je tak torturowac no ale nie chcemy żeby rosły do góry tylko na boki wiec musimy przycinać :ico_noniewiem:
potem szybki obiad, m. do pracy a ja w notatki, miałam dwie lekcje i dalej nauka no a teraz przerwa, doczytałam Was i tak:
spinka co do listu to oddany a ona poprawi na przyszły tydz. ,no i znów trzeba kolejny napisac na inny temat i inny styl :ico_puknij:
co do sesji egz. to ja cała przenosze na wrzesien bo u nas trwa przez 2 ostatnie tyg. czerwca. musze tylko złożyć w dziekanacie stosowne podanie żeby wtrzesniowa sesja była moim I -szym terminem a nie poprawkowym.
mojamaja.corcia, staraj sie ograniczyć słodycze i cukier bo wynik trochę za wysoki, dla dzidzi bezpieczenstwa powinnaś powtórzyć chyba, pociesze Cie że moja kolezanka miała 143, piła ta wieksza dawke i juz jej wyszło OK. Wiec sie nie martw ale sprawdzić nie zaszkodzi
ale dajecie czadu z zakupami i pakowaniem torby itp :ico_olaboga: ja nie mam nic z kosmetyków, ani butelek, smoczków, nozyczek ,termometrów itp, itd, musicie mnie zmobilizować do zakupów :ico_oczko:
siunia, moja dzidzia tez siedzi nisko od poczatku w zasadziem, a czasem jak osiadzie na pecherzu to :ico_olaboga: ale ja sie nie nastawiam na wczesniejczy poród ani nic. mam tylko zamiar po 37 tc latac dużo po schodach i sie seksić- celem unikniecia przeterminowania :ico_oczko:
lece podczytać inne moje wątki, jest tu która żeby poklikać trochę?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 kwie 2008, 16:31

Hej jestem ja. Moja siostra zerwała z chłopakiem po 3 latach i załamana więc ją pocieszam, ach jak ja nie lubię takiego smęcenia :ico_olaboga:
No to sporo już dzisiaj zrobiłaś, a ja się lenię i ciepię :-|

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 kwie 2008, 16:34

spinka, ona zerwała? to pewnie miała konkretny powód? Biedna, wierze że ma doła :ico_olaboga:
a mi się coraz mniej chce uczyć, jeszcze godzinę temu mialam zapał do nauki a teraz mi przechodzi, ale wiem że dnia nie zmarnowałam wiec OK.
tylko musze sie z jedzeniem ograniczyć bo ostatnio ciagle buzią ruszam i zauwazyłam że tłuszczyk mi sie pojawia gdzieniegdzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 kwie 2008, 16:37

Ja dzisiaj też nienajedzona jakaś jestem :ico_oczko: Normalnie nie wiem co jest :ico_olaboga:

Im się chrzaniło od jakiś 2 miesięcy, współczuję jej, ale sama mi mówiła, że ostatnio się z nim męczy, więc tak chyba będzie lepiej.
A jak Twoje maleństwo grzeczne??

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 kwie 2008, 16:41

spinka, przez weekend mi sie maluch wyszalał i teraz spokojniejszy. zawsze kopie na lekcjach z dzieciakami, ciekawe czy lubi te głosy czy go wkurzają. albo czuje jak ja sie irytuje na tych nieuków, bo w poniedziałek mam zawsze dwóch nienauczonych matołków :ico_oczko:
ale ostatnio coraz cześciej czuję kuksance dośc wysoko to pewnie jednak nóżki szkraba a głową gra moim pecherzem jak piłką :ico_oczko: czasem się chyba całkiem na bok przekręci i brzuch taki plaskaty sie robi :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 kwie 2008, 16:51

Ja też się zastanawiam jak mała na coś kopniaczkiem reaguje, czy jej się podoba, czy nie :ico_noniewiem:

A ja dzisiaj tylko na plecach leżeć mogę, inne pozycje są nie do przyjęcia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość