Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 16:20

Także nam tylko zostały obie górne piątki :-)
Dzisiaj bez problemu pokazał mi paszczę i nic tam się nie dzieje, nic nie widać.
Ale próbuje już bić, z tym że on daje z otwartej ręki po głowie. Ja wtedy krzyczę "ała, boli" i łapię go za rękę. On robi skruszoną minę i przytula się. teraz sporadycznie próbuje jeszcze.
A u nas jak tak zrobię to oberwę jeszcze raz.
Nie mogę sobie porazić z tym biciem jego. A mnie na dodatek, ale tylko mnie ciągnie za włosy :ico_placzek:
Wiecie co to się dzieje już- zima :ico_sorki:
U mnie było przed 7 dzisiaj -3. Na spacer wyszliśmy dopiero o 11 a i tak przemarzłam. Właśnie niby słoneczko ale zimny strasznie wiatr.
U nas tak samo- M budowlaniec, kończy jedną budowę i koniec roboty.
Za to u mojego K. właśnie zaczął się sezon, pracuje po 10-12 h.
Niech pracuje, bo na weselicho do Warszawy jedziemy to i wydatek większy, opony trzeba nowe kupić, ubezpieczenie za jego auto zapłacić a i właśnie okupić się na zimę trzeba, a to uwierzcie nie ma znaczenia jaki kobieta ma rozmiar, zawsze jest największy problem. Ja np. przymierzałam super kozaki ale 37 były mi za duże a 36 nie produkują :ico_noniewiem:
Upolowałam i kurtkę i kozaki w lidlu dla młodej. Także na zimę ubrana już jest :)
I jak fajne są? U Was też tak ciężko dostać coś w lidlu z tych gazetek? Mam na myśli ciuchy..., ja kiedyś czaiłam się na kurtkę taką z membraną ale pojechałam po 8 to już nie było ani jednej sztuki.
A może wrzucicie aktualne fotki Waszych maluszków ? :)
Jak znajdę chwilę dorobię 1 stronkę :)
Ja wrzucę jak tylko wrócę do domku i młodego położę spać, bo jak on na chodzie to komputer musi być głęboko schowany.

Mad Martynka miała kiedyś problemy z odparzeniami na pupce i Wy nawet u lekarza byłyście, co wtedy Wam polecił? Pamiętam, że to nie była maść typowo na odparzenia a podziałała. Z góry dzięki za info.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 16:35

biniu, clotrimazol i fiolet na wodzie. Kazała smarować 3x dziennie naprzemiennie.

Też ciężko dostać ciuchy, buty a fajne je mają. Dzisiaj byłam przed 8 już. A zwykle mama mi łowi ubranka.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 16:38

biniu - moja tesciowa jak mnie nie bylo ( bylam z Zucha w szpitalu) wyleczyla mlodego w 3 dni maka ziemniaczana,taka spozywcza - tylek mial odparzony az do krwi,bo mu kupila inne chustki i sie uczulil - zepsula mu pupe i sama naprawila,wiec polecam :)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 16:45

ryba niestety żadne mąki, pudry, zasypki nie działają, bepantheny i inne alantany też. Przez noc się pogoiło mustelą jedynie, ale za dnia nadal częste żrące kupki.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 20:04

wow, ale czytania!!!
widzę, ze temat zimowych zakupów na tapecie. ja jutro też lecę rozejrzeć się za czapeczką lub jakiś komplecikiem dla Oli:)
zima się zaczyna, brrrr a w sobotę mamy wesele, aż iść się nie chce:(

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 20:05

aaa, wczoraj Ola zaliczyła pierwszą wizytę u fryzjera, o dziwo dała sobie obciąć włoski. trochę mi teraz żal loczków, ale miała takie pierze jak wstawała, ze już nie mogłam na to patrzeć.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 21:00

ja Szymcia już dwa razy maszynką jechałam :)

Biniu - to nie wiem co jeszcze,my mieliśmy też taka fajną maść ale to na receptę była i na drugi dzień pupa,jak nowa. No ale od kiedy wiem,że mąka działa,to wolę mąkę :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 23:00

biniu- u nas hitem jest jakaś maść robiona z przepisu lekarza. Starcza na bardzo długo, ale jest na receptę. Doraźnie pomaga Sudocrem. Raz też puściłam Piotrka bez pampka i posypałam tyłek kartoflanką, ale to latem.
Piotrek też był już 2 razy u fryzjera, pierwszym razem płakał niesamowicie, ale drugi raz już ok było. Babka dała jemu szczoteczkę, miśka jakiegoś i gadała jemu w kółko nad uchem a ten siedział i nie wiedział o co chodzi;)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 paź 2013, 23:16

Martyna była już 3 razy u fryzjera z mamą i tatą ale tylko oglądać i zaprzyjaźnić się z fryzjerkami ;-)
Oglądały jej włoski i powiedziały by jeszcze zapuścić, by po zrównaniu dalej szło spiąć w kucyk. Bo jakbyśmy tera ścięli to o spięciu mowy by nie było, a ja ją tak lubie w kucyku :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

04 paź 2013, 12:40

a w sobotę mamy wesele, aż iść się nie chce:(
A my za 2 tygodnie i zastanawiam się, czy by już płaszcza nie odkurzyć i za kozakami konkretnie się nie rozejrzeć bo jak tak dalej pójdzie to umarznę w szpilkach.
My już 3 razy byliśmy u fryzjera i luz..., tylko nie maszynką a nożyczkami tniemy :-)
Pupkę leczymy tym co mamy, bo te maści się dwoją i troją w szafce a zaraz termin przydatności minie i będę musiała powyrzucać. Powoli się goi, odstawiłam chusteczki, co zmiana pieluszki myjemy nonono, jest na tyle dobrze, że już nie krzyczy jak dotykam mu pupki, ale do wygojenia daleko. Mam nadzieję, że to właśnie zęby, bo dzisiaj pobudka o 5 :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość