Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 15:09

MK, no przykre to jest, przykre.... żal tego pana.... :wpale: najlepszy tekst "żebyś tak dużo nie myślała".... skąd takie pacany się biorą? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 15:16

Najgorsze jest to że to faktycznie jest świetny pediatra jeden z bardziej szanowanych w krk i zamierzam rezygnować z niego bo się tak zachował chociaż bardzobym chciała....coż na następnej wizycie zacisnę zaby a jak jeszcze raz cos takiego powie to moj małżonek szanowny bedzei do niego chodził

[ Dodano: 2007-04-20, 15:17 ]
zmyka na spcer!!
Papa

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 15:20

hehe, mąż i jego przyjaciel kij do baseball'a ...
Maritta, sory że taka ciekawa jestem, ale wychodzi na to(z moich pół godzinnych kalkulacji) że to Twoi rodzice :-D ta daa... czyli że Ty na przyczepie z tymi misiami, a może Ty tez miałaś swoje show ;-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 kwie 2007, 15:30

Sosenciu - moi rodzice są normalni :-D a tak poważnie to teściowie byli tymi cyrkowymi... Fajne życie mieli, a że artyści to szybko na emerytkę poszli i się nudzą stąd życie naszym życiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 kwie 2007, 15:47

Witam.

Dopiero teraz weszłam na TT bo mi cos wykazywało ze niemogę i tyle.Pisałam do Joli i odpowiedzi nie dostałam czy wy tez tak miałyscie.Jolu :ico_nienie: wlącz GG.

Riterko----Emil był tez bardzo niejadek a zresztą jest do tej pory. Byłam z nim dzisiaj u lekarza bo ciągnie się to juz cały tydzien i ma grype jelitową ale on zawsze ma inne objawy niz normalnie bo teraz bardzo kaszle a zwracał tylko jak sie nakaszlał.

Ja mam 2 smoczka z canpolu i super leci kaszka przez niego.a do mleka mam dalej 1 bo on często zasypia z herbatą.

dziekuje bardzo za życzenia wszystkim ciociom-----pisal EMIL KORSAK


To wyżej to przekaz od Emilka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-20 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Maritko czajnik super tzn.odbicie.Moze sprzedam swój :-D ale cena to ja niewiem kto się bije o niego i czy w ogóle ta cena jest realna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 kwie 2007, 16:25

Witam dziewczynki :ico_haha_01:

Joluś-dzięki jeszcze raz za przepis,ciasteczka są pyszne :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: .Dominiś najchętniej zjadłby wszystkie od razu,ale jutro mamy mieć gości i musi się ograniczać.Rety jak go to boli... :ico_oczko: Na komunie napewno tez zrobię,pewnie zrobią furorę :ico_haha_01:

Witaminko-trzymaj się ,nie dołuj się i nie dawaj się wobec tego.Pewnie,że łatwo coś poradzić trudniej czasem to zrobić :ico_olaboga: Będzie dobrze,miejmy nadzieję,że w końcu dorośnie ten twój mąż :ico_puknij:

Uciekam przygotować deserek dla Bartusia,bo nie dawno się obudził.

Ja też dziś nie mogłam się dostać na TT :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 16:32

witaminko, dobrze że u ciebie już w porządku. Czy któraś z was ma idealnego męża?? g:P
Mój maluch zjadł dziś mół słoiczka dyni z ziemniakami (bo tyle mu podgrzałam) i płakał, bo mu było za mało :ico_szoking: musiałam go dopchać mlekiem Zacznę mu wprowadzać inne rarytasy. Kupiłam kurczaka i indyka. Spróbuję połączyć dynię i ziemniaki z kurczakiem

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

20 kwie 2007, 16:47

Chloe - nie wiem jakie smoczki kupiłaś, ale Hania woli lateksowe z canpola niż silikonowe. Ona nawet mleko pije z tego z krzyżykiem, bo łatwo jej leci, ale generalnie używamy 2.

Marita - widać dziewczyny z 8.10 tak mają - lenia za skórą, bo moja też tylko od wielkiego dzwonu przekręci się z pleców na brzuch, w drugą stronę woli zacząć wrzeszczeć niż się samej przekręcić. Siadać nie siada, tylko łeba dźwiga i w wózku wrzeszczy, żeby jej oparcie podnieść wyżej,bo świat chce widzieć, ale żeby sama się dźwignęła, to gdzie tam. A też nie jest gruba, tylko 7,7 kg.

Witaminko, a rozmawiałaś ze swoją mamą o tej sytuacji? Ja bym najpierw tam uderzyła, bardziej po wsparcie niż poradę, bo w mamie mam przyjaciółkę. Ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma takie szczęście. No i ja mam na tyle przyzwoitą teściową, że od czasu do czasu obie nabijamy się z wad mojego męża, bo nikt go lepiej nie zna niż ja i ona. Także na pewno bym jej też powiedziała. No, ale jeśli masz taką zołzę, jak niektóre dziewczyny tutaj, to pewnie bym nie zaczynała, bo to dla niej miód na uszy :ico_puknij:

Ale dzisiaj wiało u nas, Jezzzusie...

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 kwie 2007, 17:04

Witaminko----tak to jest z tymi chłopami.Wredne typy.Jak im się cos nie podoba to zbluznią,ze zyc sie nichce a jak cos narozrabiają to potem sa potulni jak baranki,zeby zatuszowac to wszystko.Twój mąż ma faktycznie nieciekawą sytuację bo pracuje u twojego taty,ale najwidoczniej umie tuszowac to wszystko.Ja jak się pokłócę z mężem to jego szefowa odrazu wie,ze jest cos nie tak bo chodzi zdołowany (ona mi to powiedziała osobiscie).Jeszcze raz podziwiam cię za tą zaborczą miłosc do niego,bo ja niepatrzała bym na miłosc do niego,skoro on traktuje mnie rózne.JESTES WIELKA.

Zal się ile chcesz ja tez się czesto zale ale znów ja mam nieciekawą sytuację z tesciową ale ona jest taka jak twój mąż pokłuci sie nawyzywa uderzy a na drugi dzien przyjdzie i gada :ico_puknij:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 kwie 2007, 17:43

Witaminko, fajnie, że już lepiej :-D
co do smoczków to my też używamy lateksowych canpola z krzyżykiem, a do mleka mamy 3 (medium), nawet takiego dydka Jaś musi mieć lateksowego z NUKA
Marittko to fajne mieli życie teściowie :-D i czajniczek też super :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość