Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 gru 2007, 22:47

Witam wieczorową porą... ja też się dołączam do klubu zdołowanych, dlatego, że Krzyś wyjechał na 2 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Czekam aż zadzwoni jak dotrze na miejsce.
BeWu, Kalinka jest cudna, a z Ciebie młodziutka Mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny, trzymajcie się :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 gru 2007, 22:47

karla co u ciebie????? martwimy sie!!!
przekaz buleczce tysiac caluskow od cioteczki i leoska
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
czesc dziewczyny
brakuje mi dnia by do was wpasc hehe :ico_noniewiem:
nie mam swojego laptopika do lozka hehe :ico_placzek: :-D
no i jakos w polsce ten czas mija jeszcze szybciej hehe :ico_olaboga: :-D

bewu jak twoja fryzurka?
moja mi sie podoba a najbradziej adasiowi hihi
fryzjerka ciachnela mi wloski z tylu.. i mam krotsze.. a z przodu nieco dluzsze hehe oddalam sie jej na maxa jak zwykle hehe
jest profesjonalistka i ufam jej bo zawsze wychodze zadowolona

kolorek blond.. lubie radykalne zmiany... uwielbiam rudy ale ten kolor wyglada niekorzytsnie w zestawieniu z moja porabana cera hehe
moze jak sie kiedys pozbede tych syfkow to znow sobie rudy zapodam
jest piekny!
poki co zadowalam sie blondem i pasuje ...

leos nie przestawil sie jeszcze na czas polski
spal dzis do 10.30 a ostatnio budzil sie juz godzine szybciej
a teraz jeszcze marudzi w lozeczku
wrrrrrrrrrrr

dzis leos przezyl swoje pierwsze 3,5 godziny sam na sam z dziadkiem (moim ojcem) hihi
nie spodziewalam sie ze tato nie bedzie sie cykal
\poczatkowo mama miala zabrac leoska do pracy na czas mojej wizyty w salonie fryzjerskim hihi
ale ostatecznie ..tato jest na emeryturze.. wiec trzeba to wykorzystac nie?
obawialam sie troche.. ze wzgledu na te leosiowe problemy z zasypianiem
no ale i na to jest sposob hehe przygotowalam herbatke , opisala mniej wiecej kiedy bedzie spiacy badz glodny.. i jak leos zaczal tylko marudzic to dziadek wsadzil go do lozeczka i napoil herbatka i maly usnal hehe bez placzu hehe
potem dostal marchewke z ziemniaczkami i jak wrocilam to lezal pogodny wpatrzony w dziadka hehe
ciesze sie ze moj maluszek przynosi dziadkowi tyle radosci hihi
od przeszlo tygodnia tato sie trzyma tzrezwy i wciaz ma cos do roboty... dzis caly dzien pichci.. przyniosl wczoraj do domu pol swiniaka i robi rozne dziwne rzeczy... na sam widok tego miesa mam mdlosci..
wiem ze efekt koncowy bedzie pyszny.. ale wolalabym nie widziec tych przygotowan... hehe
moj tato nie jest wylewny i nawet w stosunku do leosia jest taki twardy hehe taki po prostu jest.. ale widac ze wnuk robi wrazenie..
za to tesc szczerzy do leosia i guga i sepleni....
a moj tato nie.. hihi taka natura hehe co nie znaczy ze cieszy sie mniej..........

Aniu ciesze sie bardzo ze znajdziecie dla nas czas. adas akurat wraca z sb/niedz (mam nadzieje ze droga mu na to pozwoli) wiec oczywiscie ze sie zobaczymy hehe
jeszzce mamy ponad tydzien to sie umowimy

juli oczywiscie lozeczko turystyczne jest dobrym pomyslem.. a mi sie spodobalo to z zyrafka.. choc z lewkiem tez ladne

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 gru 2007, 22:48

Kamilko, Tomeczek jest śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 gru 2007, 23:00

bewu dlaczego sadzisz ze olewamy twoje posty????
pamietam ze wspominalas ze twoja mama sie zle czuje ale nie wiadomo co jej jest... i dlatego ze o tym nie wspomnialam nie znaczy ze to zbagatelizowalam.
ciesze sie ze lepiej sie czuje...
a ty w blondziku fajnie wygladasz. pasuje ci
i ta twoja urocza kalinka.. sliczna

kamila twojego postu nie da sie przeoczyc.. hehe zostal ztriplowany hehe
a poza tym... no jednak istnieja dzieci ktore tak rzadko kupkaja na cycu.. a widzisz..
ale kazda dziewczyna ktorej to powiedzialam to robila wielkie oczy i panikowala.. taka polska mentalnosc
ja na to odpowiadalam twoja wersja ktora wydaje mi sie prawda
niemal kazda mama juz po kilku dniach bez kupki zapodaje czopek badz szuka innych sposob by wydostac kupsko
rzadko ktora czeka na nie 2 tyg hehe
i oto dlaczego... hehe

ale leos odkad zjada warzywka i owoce to kupka regularnie.. ostatnio w niedziele i dzis hehe
takze poki co jestem spokojna
we wtorek mamy wizyte u pediatry. ciekawe co ona powie na ten temat
idziemy tez na usg bioderek

kamila tomus uroczy.. nie wiem czemu ale ta jego slodka smiejaca buzia z duzymi oczetami przypomina mi leonka

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 gru 2007, 23:11

BeWu ja tez nie widzialam twojego posta, ze masz chora mame :ico_sorki: :ico_sorki: , a moze go wzarlo??? dobrze, ze juz dobrze :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Madziorka :ico_oczko: hehe mięsko ze swinki dobre, ale trupek swinki beeee :ico_oczko: :-D :-D
Kamilka a jak wy jecie to Tomek nie chce wam wejsc do talerza, albo zjesc oczami wasze porcje???? bo to podobno znak, ze dziecko trzeba dokarmiac :ico_oczko:

A na wasze depresje wkleje wam fotke banana Luchy :ico_oczko:
Lucha ze swoja frendką Helenką
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
i z mamusia i naszym nowym nabytkiem :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 gru 2007, 23:12

aha aniu dlaczego masz treme?? :ico_puknij:
boisz sie ze leos nie pokocha helenki od pierwszego spojrzenia???
bedzie fajnie. zobaczysz hehe

lucy moj leos tez zaliczyl dzis mega placz, obudzil sie z drzemki po 19 i ryczal... dopoki nie dostal cyca a nie powinen byc glodny bo godzine wczesniej jadl//
jak adas przyjedzie i przywiezie mleko modyfikowane to mamy zamiar zapodac leosiowi na noc kleik czy cos takiego
zobaczmy czy wtedy bedzie spal spokojnien
bo zaczynaja mnie meczyc i niepokoic jego czesto marudzenie przez sen.. hmmm

wiecie ze w moim miescie shopping tez jest spoko???
otworzyli kilka nowych sklepow hehe
np croptown
juz upatrzylam adasiowi kilka fajnych rzeczy
tyle ze POLSKA nie Anglia i nie ma reguly zwrotu zakupow do 28 dni
wiec musze czekac na niego wrrrrrrrrrrrrrrrr

a dla wszystkich z dolami i bez humorku buziole :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
mam nadzieje ze jutro zaswieci dla was slonce
nie smutajcie sie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2007, 23:13

SUPEROWA LUSKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-12, 22:14 ]
MADZIORKA wpadnij tez do mnie pojdziemy na zakupki :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 gru 2007, 23:15

jasnie pani przeciez kamila dokarmia tomka juz od jakiegos czasu
luska super i mai tai (czy jakos tak) rowniez
po powrocie chyba sobie taka sprawie.. chyba ze w polsce moge kupic.. hmmm
masz jakies linki? z wyborem kolorow itd?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 gru 2007, 23:23

Jasnie Pani oczywiście, ze pożera ze mną wzrokiem całą kanapke i herbatka popija hihi. Ale nie o to chodziło. Raczej myslałam o tych kupkach a raczej ich braku.

A bananowa Luska to nie jest jakas tam zwykła Luśka to jest CHIQUITA hehehe :-D

Nie wiem co z tymi dziećmi sie dzieje?? Udaja starszaków czy co? Mój zamiast spac to właśnie z ojcem mecz pogląda. :ico_olaboga:

Madziorka powiedz koniecznie tej pediatrze, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem z tymi kupalami. Ciekawe co ona na to??

Basiu przykro mi, ze sie tak poczułaś. Zupełnie nie wiem dlaczego tak wyszło?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 gru 2007, 23:27

-indigo- pisze: Tak sobie pomyslałam.. w sumie to dlaczego akurat po 6 miesiącu należy dziecko dokarmiać?? Skąd to wiadomo?? No właśnie.

Madziorka wiem, ze Kamilka dokarmia, ale jakos tak do tego fragmentu jej postu mi sie tamto napisalo :ico_oczko:

A w PL sa dwie dziewczyny, ktore szyja na zamowienie MT, ale jedna z nich 6.12 synka powila i nie bedzie szyla przez jakis czas, a druga to ta, od ktorej ja mam i z nimi sie dogadujesz jakie chcesz kolory i robia pod ciebie. ja akurat taki chcialam.
od tej ja mam - http://tullimy.blox.pl/html
ta urodzila - http://www.tulikowo.fotolog.pl/
a tu masz gotowce :ico_oczko: :
http://www.gugu-gaga.pl/index.php?page= ... t&Itemid=1
http://www.allegro.pl/item281404588_mei ... hatek.html

a jak masz znajoma krawcowa to idziesz do sklepu, kupujesz materialy jakie ci sie tylko podobaja i dajesz jej z tym wykrojem do uszycia :ico_oczko:
http://oppamama.fm.interia.pl/umt.html

[ Dodano: 2007-12-12, 22:31 ]
-indigo- pisze:Jasnie Pani oczywiście, ze pożera ze mną wzrokiem całą kanapke i herbatka popija hihi. Ale nie o to chodziło. Raczej myslałam o tych kupkach a raczej ich braku.

no to wlasnie m chodzilo o to, ze wiadomo, ze trzeba dokarmiac jak chce nam zasawe stolowa dziecko zjesc :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D

-indigo- pisze:A bananowa Luska to nie jest jakas tam zwykła Luśka to jest CHIQUITA hehehe :-D

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

-indigo- pisze:Nie wiem co z tymi dziećmi sie dzieje?? Udaja starszaków czy co? Mój zamiast spac to właśnie z ojcem mecz pogląda. :ico_olaboga:

no a moja Lucha to wogole lezec juz nie chce tylko siedziec i jak ja na plasko klade to patrzy na mnie ze wzrokiem mowiacym "EEE, matka, a ty myslisz, ze ja niemowlak jestem, zeby tak lezec???"
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, 23:31 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość