Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 wrz 2008, 15:38

pinko pisze:fajne te kapciuszki i chyba wygodne do chodzenia po domku

no nie narzeka że są niewygodne :ico_oczko:

ja już w połowie sprzątania jestem, muszę na błysk dzisiaj wszystko bardziej niż zwykle bo jutro do naszej Parafii obraz Matki Boskiej przychodzi i co się z tym wiąże wielkie święto także prawie jak na Święta sprzątam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 wrz 2008, 16:41

pinko pisze:la właśnie zasnęła i mam nadzieję, że z godzinę pośpi, bo marudna była bardzo
Gabriel się nie dał, choć też już jego pora :ico_noniewiem:
Renia0601 pisze:jutro do naszej Parafii obraz Matki Boskiej przychodzi i co się z tym wiąże wielkie święto także prawie jak na Święta sprzątam
zupełnie obcy mi temat :ico_oczko: wręcz dziwnie brzmiący bym powiedziała

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 wrz 2008, 16:48

no tesciowa tak pomaga ze zaprosila nas jutro na obiad na ktory ja przeciez nie pojade ale maz z dziecmi no a dzisiaj nawet nie zadzwonila czy sobie poradze po domu jezdze na fotelu z komp.dobrze ze go mam julka duzo mi pomaga ale Amelki przeciez nie podniesie bo za mala.wszystko byloby lepsze gdybym umiala stanac przynajmniej na ta noge a ja nie umie bo boli. Dobra zmykam bo Amelka dobiera sie do szyb z stolika pod telewizor.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 wrz 2008, 20:15

Gabriel się plącze po podłodze op kąpieli... niestety nie chce zasnąć...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 wrz 2008, 20:36

Kurcze Mariola, wspolczuje!!! Ale pech!! :ico_olaboga: i jeszcze sama z 2 dzieci Cie zostawili, nie do pomyslenia :ico_szoking: trzymaj sie tam!!

Moj smyk juz zasnal i oby tak do rana............, ja zaraz zrobie sobie kolacje.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 wrz 2008, 20:41

Hej Kobitki :)))
Nie mam kompletnie czasu pisać :ico_olaboga: czasem Was czytam, ale i tak jestem daleko w tyle i na bieżąco nie wiem co się u Was dzieje :ico_olaboga: Odkąd wróciłam do pracy, to nie wiem w co mam ręce włożyć :ico_olaboga:
Lolek jest teraz taki łotr, że trzeba mieć oczy z tyłu głowy nawet....Ząbek nadal ma jeden, chociaż te które wciąż tkwią w środku mocno mu dokuczają. Próbuje wstawać i sprężynuje jak kangurek :-D Coraz więcej gada, nauczył się krzyczeć i pokazywać język :-D
Justyna czadowe zdjęcia w opisie. Wkleję Wam fotki krzesełka do karmienia i spacerówki.
Obrazek
kupiłam w końcu Baby Design "Tiny"
Obrazek
krzesełko kupiłam na allegro.
Celowo wybrałam tą minę, bo to jedna z ulubionych min Lolka.
Na razie znikam :) Postaram się Was poczytać teraz. Buziaki!!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 wrz 2008, 20:53

Gosia fajnie, że zajrzałaś... Lolek ma na zdjęciu w krzesełku taką minę, że wygląda jak Tweety :ico_oczko: włoski jakie ma długie... a wózek, fajnie, że ma pokrowiec na nóżki, ja ciągle szukam odpowiedniego :ico_noniewiem:

Gabriel w końcu zasnął-znowu histeryzuje i w łóżeczku i na rękach-jak tylko czuje, że zaczyna zasypiać to szybko krzyczy dla rozbudzenia... a jak Go na podłogę puścić,t o co trzy kroki się przytula do podłogi, taki jest zmęczony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 wrz 2008, 20:55

No poczytałam troszkę .... :-D
Misia nie martw się, jestem pewna że następna dzidzia pojawi się u Was szybciutko.
Asikk sto lat dla Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mariola bidulko jak tam sobie radzisz?
Pinko czy Uleczka już zdrowa?
Marcia powodzenia w bojach z teściem. Pogadaj z mężem. Może wymyślicie z mężem jeszcze inne rozwiązanie
Przesyłam Wam wszystkim uściski i buziaki. Może uda mi się zaglądać tu częściej. papa!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 wrz 2008, 21:18

Fintifluszka pisze:Gabriel się plącze po podłodze op kąpieli... niestety nie chce zasnąć...

Kurcze co się dzieje z naszymi maluchami, Ula dzisiaj spała w ciągu dnia łącznie godzinę, a na wieczór taka zmęczona była, zjadła dwa cyce po kąpieli i niby zasnęła, jak ją wsadziłam do łóżeczka, to ona oczy duże i koniec spania.... zasnęła mi dopiero o 20:40.

Nie wiem co się ze mną dzieje, szybko tracę cierpliwość i się denerwuję, a potem mam wyrzuty sumienia.... :ico_placzek: czasem siada mi psycha.
Jarek znowu gra w diablo, pozwoliłam mu na 1,5 godziny, ale gra najważniejsza, to nic, że klika tą myszką i Ulka się obraca bo słyszy tatę, On musi grać :ico_zly: Wpienia mnie to. Na szczęście kończy mniej więcej w czasie o którym obiecał.

Goonia, super, że się pojawiłaś, z Karolka już przystojniak mały, włoski urosły, a minę o ile dobrze widzę, ma taką jak Ulek. Ona tak czasem marszczy nosek i tak dziwnie oddycha, śmiesznie to wygląda. Wózeczek i krzesełko też niczego sobie. Myślę, że już jest z Ulą dobrze, dzisiaj gorączki nie było i nawet normalnie jadła, podejrzewam, że to ząbki dokuczyły.

Dobra dziewczynki, jestem zmęczona idę się wykąpać i może filmik i lulu.
Dobrej nocki kochane :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 wrz 2008, 21:36

pinko pisze:Nie wiem co się ze mną dzieje, szybko tracę cierpliwość i się denerwuję, a potem mam wyrzuty sumienia.... :ico_placzek: czasem siada mi psycha.
Jarek znowu gra w diablo, pozwoliłam mu na 1,5 godziny, ale gra najważniejsza, to nic, że klika tą myszką i Ulka się obraca bo słyszy tatę, On musi grać :ico_zly: Wpienia mnie to. Na szczęście kończy mniej więcej w czasie o którym obiecał.
ja mam tak samo a gry to mnie tak wpieniaja bo sluchawki ma zalozone a wszystko i tak w nocy slychac a moj maz gra do 3 nocy jak nie dluzej no i Amelka budzi sie.
Dziewczyny poradzilam sobie nawet okapalam mele w brodziku ja skacze na jednej nodze albo na czorakach jak Amelka podoba jej sie to i przez to rece brzuch i wszystkie miesnie mnie bola.Amelka zasnela cieszy mnie jedno ze jak jest maz to robi wszystko no i z pracy dzwoni czy radze se czy cos potrzebuje no wolne nie moze jedynie musialby l4 na dzieci ale jakos sobie poradze.gosia mamy te same spacerowki tylko inne kkolory.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość