mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 wrz 2011, 15:13

U nas roznica bedzie 0-5-10. :) wczoraj powiedzielismy dzieciom, to Nell wiadomo mala jeszcze ale Zuza kochana moja tak sie ucieszyla ze az oczka jej blyszczaly. I gratulowala mi i J. :) a teraz widze ze stara sie byc dla mnie taka kochana... Ja to sie najbardziej boje powiedziec moim rodzicom ....

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 wrz 2011, 15:22

tibby, suwaczek zrobie jak lekarz na 100%potwierdzi czyli 14wrzesnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 wrz 2011, 16:12

wisnia3006, nie martw sie,kazda ciaza inna,ja z synkiem tez wymiotowalam bite 9 m-y,a z Zuzka tylko 4 :ico_oczko:
najbardziej boje powiedziec moim rodzicom ....
- no co Ty :ico_szoking: Moja mama jak jej powiedzialam,ze staramy sie o 3 dziecko,zachwycona nie byla,chodzilo glownie o to,ze Zuzka jest niepelnosprawna,tzn lekarze przy porodzie uszkodzili jej raczke,przeszla operacje,ja duzo po szpitalach z nia jezdzilam na turnusy rehabilitacyjne i mama obawiala sie,jak to pogodze z ciaza i malym dzidziolkiem - ale my wszystko to sobie przemyslelismy,poukladalismy i to sie da,wiec moja mama ostatecznie sie ucieszyla,tescie standardowo - da Bog dziecko,da i na dziecko :ico_oczko: A stryjkowie moga se gadac :ico_zly:
Moja siostra ma 3 dzieci,planuja 4,wiec ona nas rozumie :ico_oczko:

My tez juz powiedzielismy Andrzejkowi,ze bedzie mial albo brata albo siostre,a jego odpowiedz byla: "a braciszkowi nie jest tam za ciemno w Twoim brzuszku"? :ico_oczko: Mam tylko nadzieje,ze mu nie bedzie przykro,jak bedzie siostra :-D Wiec on juz kuma,pamieta nawet jak mialam duzy brzuch z Zuza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 wrz 2011, 16:23

bry,

u mnie brak czasu na forum ostatnio :ico_noniewiem: doczytalam Was ale nie wiele pamietam :ico_noniewiem: jeszcze mamy troche spraw do zalatwienia :ico_olaboga:

co do śluzu to ja tez tak mam :ico_oczko:

moi rodzice bardzo sie ucieszyli na wiadomosc o 2 wnuku :ico_haha_01: najchetniej juz by zaczeli wszystko kupowac , ale czekaja na informacje o płci :ico_haha_02:

iw_rybka, a jak teraz z rączką Zuzi ? i chyba Cie z innego forum kojarze albo z kims Cie myle :-D

zrobilam sobie foto brzucha i jestem w szoku ze juz tak wyskoczyl no i widac po spodniach bo wchodze w tylko jedna pare :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 wrz 2011, 16:34

a jak teraz z rączką Zuzi ?
- hmmm,szalu nie ma :ico_oczko: Raczka jest funkcjonalna,ale nie uniesie jej calkiem do gory,ma ograniczony zakres ruchu do tylu ale wycwiczymy to :ico_oczko: Musze z nia chodzic do przychodni na zabiegi i cwiczenia ale sporo sprzetow do cwiczen i urzadzen do zabiegow mamy w domku,wiec jak Zuzka chora,to cwiczymy same w domku :ico_oczko: Bylam z nia w lipcu na turnusie,teraz jade 10 pazdziernika na 2 tygodnie i potem chyba po nowym roku jeszcze raz sie zapiszemy,potem juz bedziemy sie rehabilitowac tylko w Koszalinie,ewentualnie na konsultacje bedziemy jezdzic do Dziekanowa :ico_oczko:
albo z kims Cie myle :-D
- ja tylko tu pisze i sporadycznie na forum dla mam dzieci z porazeniem splotu barkowego :ico_oczko:
zrobilam sobie foto brzucha i jestem w szoku ze juz tak wyskoczyl
- pochwal sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie jeszcze nic,no ale to dopiero 5 tydzien :ico_oczko:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

05 wrz 2011, 16:40

U mnie jutro bedzie 6tc i 1d;) jak narazie nie wymiotuje, ale bym spała i spała...jeszcze 10 dni do wizyty u lekarza, oszaleje chyba;/

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 wrz 2011, 16:46

ancurek86, to jak ja masz z tym spaniem. Pocieszylas mnie.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

05 wrz 2011, 17:10

hej!ciezarowki: ...
Nie martwcie sie dziewczyny z tym spaniem niedługo Wam przejdzie, za to pojawi sie bezsenność, nie wiadomo co lepsze:) A wymiotów nie zazdroszczę, pomimo, że u mnie to juz końcówka 14 tygodnia to jeszcze mi sie zdarza :ico_placzek:
rybko- wiem co przeżywasz po wizycie stryjów- u mnie było podobnie- wszyscy sądzili, ze to wpadka, bo jak to można zdecydowac sie na dziecko jak sie ma już parę odchowanych dzieciaków, itp. Ale ja sie tym nie zamierzam przejmować, to nasza decyzja a nie rodzinki, ja po prostu urodziłam moje starszaki w bardzo młodym wieku i widocznie teraz odezwał sie instynkt macierzyński i to tak silny, że o niczym innym nie mogłam myśleć oprócz dzidzulka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 wrz 2011, 17:15

Ale ja sie tym nie zamierzam przejmować
- ja tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale przykro sie slucha :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 wrz 2011, 17:22

Ja wiem ze moja mama jest na anty jesli chodzi o kolejne dzieci. Martwi sie o mnie bo w poprzedniej ciazy mialam mega depe. I wiem ze to u niej wynika z troski o mnie. Mam nadzieje ze w tej ciazy wsio bedzie ok. Kurcze wiecie jak sie objadlam pizza margherita :-O ale jak mi dooobrzee :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość