Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 lip 2007, 20:41

A z tym seksem to prawda, po porodzie jest jakoś tak fajniej (po tym pierwszym, po drugim jeszcze nie wiem :ico_oczko: ) No i oczywiście jak już się ma na niego ochotę :-D

[ Dodano: 2007-07-01, 20:43 ]
Ewcik jutro pokazuje śliczne zdjęcia Karolowi, niech się zapatrzy :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

01 lip 2007, 21:12

Ewcik - śliczna Alunia!!!
a ja wlazałm na nasz stary wątek na majówki - aż się rozmarzyłam :-D bo dokładnie 6 tygodni temu zaczęły mi się skurcze :-D fajnie tak poczytać .. :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 21:30

Sikorka, :ico_sorki: dzieki - wykorzystam

Ewcik djęcia super

Gosia na co czekasz?? zawsze można zrobić taki brzuszek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-01, 22:17 ]
normalnie nie wierze!!! :ico_szoking: jest po 22 a Kinga śpi!! :ico_szoking: nie pamietam kiedy spala o tej godzinie... oczywiscie po tym jak ją polozylam obudzila sie na troche, ale pojadła pomarudzila i spi!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lip 2007, 22:20

Doris bądź dzielna! dasz radę...Może i Kinia będzie łaskawa...życzę Ci tego z całego serca...bo nawet nie chcę myśleć, jak to jest tak siedzieć samej...jestem z Tobą duchowo!
Super, że jakoś usnęła, oby jak najdłużej dała mamusi spokój!
A ja przy badaniu czułam wziernik, oj czułam....więc chyba nie będzie tak źle...Jak sie coś zmieni u mnie w sferze chęci na sexik i do czegoś dojdzie, to się podzielę wrażeniami...Mam nadzieję, że brzucha kolejnego nie będzie...Choć jakoś tęsknię za tym..I coraz częściej myślę, że w sumie to warto to załatwić szybko, rok po roku...a co tam! jak szaleć to szaleć...Poza tym, lubiłam siebie :ico_ciezarowka:

Gosia jak mnie wyprzedzisz, z pierwszym drugim razem to pisz jak tam...bo ja to chyba jeszcze poczekam...Ty, a może obie będziemy niebawem :ico_ciezarowka: , to wyswatamy obie pociechy, co?wielka szcześliwa rodzina... :-D

Sikorka och jak ja Cię rozumiem z obiadami...Moja matka to chyba osiwieje niedługo, bo ja tego nie, tamtego nie...a gotować dwa obiady...ech....

Ewcik Alusia jest przesłodka!!! Hania taki dziubek robi do mojej mamy...A maskota ogromniasta się teraz wydaje...fajowa! No i :ico_brawa_01: za spanie w rękawiczkach!!! Hania już od 1dnia ściągała je szybciej niż ja jej je założyłam..

A ja zdjęcia chyba jutro wrzucę...Hania po kąpieli dziś późnej...chyba po 21...zjadła ślicznie, odbiła od razu i śpi...No to ja zaraz też spadam...a co?trzeba korzystać, nie?
A jutro do lekarza...
A tecie byli i szwagierka...Ale jedyne co od niej usłyszałam i tyczyło się mnie bezpośrednio to "cześć"! nawet nic na temat Hani...Och, olać ciepłym moczem i już...Miłej nocki kochane majóweczki! i całować maluszki od cioci Karoliny!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 22:39

zborra pisze: coraz częściej myślę, że w sumie to warto to załatwić szybko, rok po roku...

tez sie nad tym zastanawiam...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lip 2007, 23:10

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ewcik-sliczne zdjatka...
ja tak na szybciocha wstawiam nasze i zmykam,do jutra papa

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 lip 2007, 08:42

ja na dzień dobry :-D i lęcę pod prysznic :-D Zbora - ja nie zamierzam :-D na razie być :ico_ciezarowka: o nie :-D na razie to mi sie marzy dobrych parę drinków :-D ale jeżeli ty zamierzasz ?? hmm .. to daj znać może się zastanowie - teraz bysmy na odwrót strzeliły - ty chłopaka ja dziewczynkę - przy okazji wymiana ubranek :-D - lecę - Huert na macie to sie sobą zajmie przez 10 min :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 lip 2007, 09:21

Hejo Majóweczki!
My dziś po super nocce, sen od 23 do 5.30, potem jedzonko i lulu do 8.30. Wybieram się dziś na pierwsze zajęcia do klubu aktywnej mamy. Zobaczymy co to jest.

GLIZDUNIA, Twoja Maya przeurocza. Widzę że tata też zajmuje się bekaniem... Mój ostatnio do pracy by się wybrał z pieluchą na ramieniu. Zauważyłam w drzwiach jak za nim zamykałam.

zborra pisze:No i :ico_brawa_01: za spanie w rękawiczkach!!! Hania już od 1dnia ściągała je szybciej niż ja jej je założyłam.

Karolinko moja Ala bez rękawiczek nie zaśnie. Strasznie marzną jej łapki. Wyobraź sobie sytuację w te straszne upały, ale w body z kródkim rękawkiem albo w samym pampersie i w rękawiczkach. Super to wyglądało. Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam.

Gosia A, zborra, ja mimo wszystko poczekam z drugim dzieckiem jakiś czas, jakieś trzy może cztery lata. Ale zawsze z chęcią odkupię jakieś ubranka :-D

Sikorka, pokazuj zdjęcia, pokazuj :-D niech patrzy jaką ma narzeczoną żeby potem się nie zdziwił :ico_haha_01:
Jeśli chodzi o obiady to ja swojego meża przestawiłam na dietę karmiącej mamy. Nawet nie protestował. Jak ma ochotę zjeść coś ostrego lub pieczonego to idziemy do knajpy. I wszystko gra.

Ewcik jak kręgosłup dalej boli?
boli jak cholera. Przychodzi do mnie koleżanka masażystka to mi troche pomaga. Jutro ide do lekarza. Zobaczymy co powie.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 lip 2007, 09:59

witajcie kochane majoweczki
u mnie nocka spokojna i wieczór tez super
co prawda a=mala ma ciezkie zasypianie wieczorem po kapieli ale dałam rade
obudziła sie wpól do 2 potem o 5 i o 8 niestety co pol godz
ale co tam trzeba przezyc
teraz jak ja nakarmiłam misiek polozl ja w lozeczku
popatrzyłam polezała i co???? zasneła :ico_brawa_01: cekawe na jak długo
tatus do pracki a ja do wyrka chyba albo moze cos ogarne w pokoju

a wczoraj marudziła troszke i moj M sie wkurzy;l i polozyl ja w lezaczku a ona zasneła w tym lezaczku :ico_haha_01:

doris, sikorka strasznie współczuje tych kolek
ja miałam jeden epizod i wiecej nie chce słyszec tego placzu

u mnie w domku z obiadami tez jaja
mama nie wiem co ja moge jesc a babcia gotuje wiec ona to juz wogule nie ma pojecia
wiec ja mam robione osobno w parowarze :ico_olaboga: mniam mniam pyszota :ico_zly:

a juz sie nie moge doczekac wizyty u gina
ale sama nie wiem czy brac te tabletki boje sie ze bede sie zle po nch czuc

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 lip 2007, 10:18

Dziewczyny jaka jazda, wkurzyłam się właśnie na maksa. Stwierdziłam że wypadałoby żebym zapisała się do ginekologa. Ponieważ przez całą ciążę chodziłam panstwowo więc teraz też tam zadzwoniłam. Pani w poradni powiedziała mi że jest poradnia nieczynna o jest strajk. I jak chcę to mogę do niej prywatnie przyjść. Na moje pytanie czy prywatnie nie strajkuje rzuciła słuchawką. Ale jestem podminowana.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość