Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2008, 16:16

hehe poradzimy sobie :))
a kiedy Ci sie chcialo?? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2008, 17:02

kari - powodzenia w sesji :ico_brawa_01:


kolka remont :ico_szoking: nic nie mow - ja bede miala remont przez najblizszych kilka lat.Zaplanowalismy sobie co miesiac cos zrobic z wyplaty a do remontowania jest duzo,bo to stary dom ale w koncu u siebie,wiec z przyjemnscia porobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 cze 2008, 17:40

Moje Kochane Kwietnioweczki,widze,ze na Was mozna liczyc,bo sie okazalo,ze wyniki juz sa dobre :-) Mowie Wam kawal kamola spadl mi z serca,nawet nie bede dociekac,czy to byla pomylka za pierwszym razem,najwazniejsze,ze moje dziecko jest zdrowe.

Delicja-mam podobny problem z Antosiem,jak poczuje grudke przy obiedzie to od razu odruch wymiotny i tez nie wiem jak go przekonac do normalnego jedzenia,chociaz tak jak z mojego talerza to kawalki sobie gryzie i nie dlawia go :ico_szoking: a ze swojego dlawia :ico_noniewiem: A alergia minie,nie denerwuj sie,przeciez omijanie tych produktow to nie na zlosc Wam tylko dla dobra Olenki.Dacie rade!!!

Mroweczka-pochwal sie tymi imionkami,a moja Antos to traktuje tak cycocha jak Twoj,bardziej jako przytulacz i uspokajacz niz zrodlo pozywienia.Teraz na noc daje juz mu od dwoch tygodni butle mleka i rano jak wstaje,tak wiec cycus tylko rekreacyjnie :ico_haha_01: A z karmieniem podczas ciazy to tyle teori ilu lekarzy,mysle,ze takie juz tylko picie to nie pelna laktacja,wiec na pewno wszystkiego z Ciebie nie sciaga,a teraz podobno nie ma przeciwskazan jesli sie jest w ciazy a karmi sie starsze dziecko o ile nie jest to ciaza zwiekszonego ryzyka.Ta tez cos znajdziesz www.laktacja.plJesli chodzi o biegunke malego to proponuje podaj mu taki preparat:
InfectoDiarrstop LGG z firmy InfectoPharm,to takie lekarstwo w podwojnych saszetkach,ktore rozpuszcza sie w wodzie i daje dzieciom przez trzy dni.Jedna saszetka na biegunke a druga zapobiegajaca odwodnieniu.Nie wiem jak Twoj Erys ale moj to jest smieciojad,wiec mogl cos zjesc ,albo zlapac tez jakiegos wiruska.

Caro-czekam na nowe zdjecia z niecierpliwoscia,ciekawe czy juz Filipek czy Filipka pokaze co ma miedzy nozkami.A jak tam starszy brat Oskarito-grzeczniutki?

Kolka-mnie tez nic sie nie chce,a spiaca jestem non stop i kto tu za mnie wyprasuje trzy kosze prania??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mordeczka-bardzo sie ciesze,ze juz jestes na TT z powrotem.Kacpi to chlopak na schwal,juz wszystkie zebolki mu wyszly,no no no. :ico_szoking: Ja malemu tez myje zabki bez pasty,ale mam zaczac wprowadzac bo tak tu zalecaja.A jak ten fluor mu podajesz?

Kari-trzymam kciuki

Iw Rybciu-no to gratulacje dla Andrzejka,juz potrafi do nocniczka :ico_brawa_01: My dopiero zaczniemy cwiczyc jak wirus sobie pojdzie.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 cze 2008, 19:06

kolka właśnie lepiej pogdybac i sobie poczytac itd bo ja wiem co mi lekarz powie...tutaj powie ze mozna karmic, a w PL ze niemona i badz madry :ico_olaboga:

Z tego co czytam to niema przeciwskazan do karmienia starszaka w ciazy jezeli ta ciaza niejest zagrozona...wystarczy dobra dieta ktora zaspokoi niejedno a dwojke a pozatym z tego co czytam to i tak to co jem itd idzie najpeirw na młode a reszta w piersi...a no i u nas to karmienie to takie jak u katrin...tylko na noc cycka to juz mu bardzo długo niedaje...w sumie tylko rano i czasem ale bardzo rzadko raz w dzien sie przytuli...tyle

i juz sama niewiem...lekarza zapytam ale i tak wiem co mi powie...tylko pytanie ktorego zapytac czy w UK czy w PL :ico_oczko:

katrin senna??...moze ciaza?? ja potym jak sie senna robilam zastanawialam sie czy niejestem w ciazy...no i jestem :-D
no i pytanie za 100 punktow...gdzie mozna dostac to na biegunke??

M0rD3CzKa, ale ten Twój Kacpi to szybko leci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 cze 2008, 22:42

Oooooooooooo, ile nagle stron się narobiło :ico_brawa_01: aż miło poczytac, choc zajęło mi to troszkę, hihi... :-D
Nie wiem babeczki czy spamiętałam wszystko i czy dam radę każdemu odpisać :ico_sorki:

Delicja co do zabków to Viki uwielbia je myć,uffff... Mam specjalną miekką szczoteczkę i do tego pastę z fluorem (którą dzieciaczki mogą jeść)... A co do alergii, to brzydko się wyrazająć p....lić francę!!!! Ja tez już mam jej serdecznie dosyć, wymyslania co Viki ugotować, pilnowania by nie podjadła co nie może itd. ale nadal z nadzieją czekam na pożegnanie tej ch... i pewnie się wtedy upiję do nieprzytomności :-D a jak na razie radzimy sobie jak możemy i wg zaleceń wyluzowanej angielskiej alergolog podaję Viki prawie wszystko tylko w małych ilościach... jak na razie sie ta wersja diety sprawdza :-D omijam tylko wielkim łukiem cytrusy, pomidory, truskawki i produkty z dużą zawartością laktozy... buźka :ico_buziaczki_big: i nie denerwuj się...

Katrin uffff, mnie też kamień z serducha spadł jak przeczytałam że mój kochany zięc jest zdrowiusieńki... i niech już tak zostanie, a zdrowotne problemiki niech zostawi narzeczonej :ico_oczko: :ico_haha_02: która nawiasem mówiąc też miała niedawno badanie krwi (już trzecie :ico_placzek: ) i czekam na nie z przerazeniem... a skoro Antoś czuje się lepiej to slicznie poproszę o zdjątka z urlopu, pochwalenie się gdzie byłaś i jak się bawiliście :ico_sorki:

Mordeczka kochana i wspaniała kobietko, odsyła mi cały czas maile do Ciebie :ico_placzek: czyżbyś mnie jakimś sposobem zbanowała na swojej poczcie :ico_placzek: widzę, że częsciej zaglądasz na TT więc wnioskuję ze ze zdrówkiem już lepiej i SUUUPER, tak trzymać :ico_haha_02: korzystając z okazji jeszcze raz serdecznie dziękuję za przeróbkę zdjęcia :ico_prezent:

Mróweczka jeszcze raz serdecznie gratuluję maleństwa :ico_brawa: :ico_urodzinki: co do dylematów z karmieniem to raczej polecam Ci skontaktować się z poradnią laktacyjną (są przy każdym oddziale połozniczym w UK) niż z lekarzem, który zapewne naopowiada ci samych bzdur... a zdjęcie Rysiolka w podpisie zarabiste :-D

Iw_rybka to super, ze juz wkrótce zamieszkacie we własnym domku :-D i gratuluję postepów w nocnikowaniu Andrzejka, moja gwiazda traktuje nocnik jak największą karę na świecie niestety :ico_olaboga:

Kari życzę powodzenia na egzaminach, połamania pióra itd... na pewno pójdzie ci super i znowu będziesz miała czas na ploteczki z nami :-D

Syla zdjęcia z Irlandii pierwsza klasa :ico_brawa_01: obie z Nikolką jesteście takie ślicznotki i laseczki że pewnie mąż musiał miec was cały czas na oku żeby jakiś Irol was nie porwał :-D a wyczaiłam na jednym zdjątku że udały ci się też zakupy w Mothercare :ico_oczko: :-D

Caro i jak tam było na USG? wklej nam zdjątko i opowiadaj :ico_sorki: a na mdłości moja kuzynka podjadała imbir ale niestety nie wiem w jakich ilościach :ico_olaboga: wiem jedynie, ze rozrabiała go z ciepłą wodą...

i tu koniec mej pisaniny, bo... pamięc mówi stop :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-12, 22:52 ]
A co u nas? W zasadzie to 2 duże wydarzenia, tzn. radosne wydarzenia:
- 28 czerwca jedziemy samochodzikiem do Polski (przez Niemcy :-D ) i bedziemy w Polsce 3 tygodnie więc laseczki do dzieła z organizowaniem jakiegos spotkanka :ico_sorki:
- odwazyłam się pójśc z moja rozrabiarą na playgroup (grupe na której spotykają się mamusie z dzieciaczkami do lat 2,5)... Viki jest na tych spotkaniach w siódmym niebie i przez całe 2h nawet na sekundę nie sprawdza gdzie jest mama a ja jestem dumna że moja przylepka tak dobrze bawi się w towarzystwie innych niż mama:-D
I niestety jedno smutne ale o tym na razie pozwólcie, że rozpisywac się nie będę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2008, 23:23

Mordeczka kochana i wspaniała kobietko, odsyła mi cały czas maile do Ciebie :ico_placzek: czyżbyś mnie jakimś sposobem zbanowała na swojej poczcie :ico_placzek: widzę, że częsciej zaglądasz na TT więc wnioskuję ze ze zdrówkiem już lepiej i SUUUPER, tak trzymać :ico_haha_02: korzystając z okazji jeszcze raz serdecznie dziękuję za przeróbkę zdjęcia :ico_prezent:
Kasi_k nie zablokowałam Cię :ico_szoking: nie wiem czemu wracają ... mam nadzieje ze to zdjęcie jest dobre które zrobiłam :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 cze 2008, 12:54

hejka.
katrin mówiłam, że wszystko będzie dobrze, cieszę się bardzo.
A z tym jedzeniem, myślałam, że tylko Olcia tak ma. No i najdziwniejsze, że wcina ciacha, a tu z obiadem się dławi :ico_szoking:


zębów moje dziecko nie da sobie umyć, jedynie sama sobie myje, ale jak ona sobie to myje to :ico_olaboga: bawi się tym a nie myje, ale nic nie poradzę, bo się wścieka, nie chcę, żeby się zniechęciła całkowicie.

kasi.k moja alergolog jest głupia :-D bo anjpierw mi pozwoliła na danonki, potem zabroniła, a potem powiedziała, że danonek ma tyle wspólnego z mlekiem, że leżał koło niego :ico_puknij: więc ja ją tylko jednym uchem słucham i robię po swojemu, oczywiście mleka na razie jej nie daję, bo potem bym sobie nie daroiwała jakby faktycznie oleńkę dopadła astma, ale jogurciki i danonki Olcia wcina, chlebuś z masełkiem też :ico_haha_02:


dobra zmykam bo Ola mi gdzieś zwiała

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 cze 2008, 13:17

dziewczyny Eryk OSZALAŁ...moje wstajace o 9-10 dziecko wstało dzis 5.25 :ico_szoking: i jeszcze niespi :ico_szoking: a poszedł spac o 22 :ico_szoking:

a ja cos w nocy spac niemogłam...Eryk tezn sie wiercił...a ta biegunka to myśle ze od zebow...slini sie strasznie i za uszy ciagnie bardzo (a dziewczyna jakas mowila ze to objaw)...

[ Dodano: 2008-06-13, 13:18 ]
kasi.k, dzieki...pojde w poniedzialek do tej poradni no albo jutro jak bedzie czynna...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2008, 12:14

Cześć, wczoraj nie działało mi TT, wiec nie mogłam Wam pokazać mojego maluszka, więc dziś :-D

Obrazek

wszystko w porządku, przyzierność karkowa w normie, a jak pięknie głaskało się po bużce :-) :-) i ziewało :-) :-) :-) , ach jak to pięknie znów to przeżywać! No i z USG wynika że dzidzia jest starsza o tydzień, tak jak ja sądziłam, bo raczej wiem kiedy to się stało :ico_oczko: :ico_oczko:

i wiecie co naszło mnie na szukanie imion, wiec idę szperać :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 cze 2008, 12:29

caro, superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
zobacz jaka juz roznica miedzy tym1-wszym zdjeciem a tym z tego usg...rosnie jak na drozdzach...superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...ciesze sie ze wszysciutko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a od kiedy Ty kochana wit bierzesz??


a u nas chyba te zeby...dziąsła spuchniete, w nocy wiercenie naokrągło,wstaje wcześnie,gorączka wczoraj wieczorem i dziś rano i do 10 zrobił juz 3 kupy :ico_olaboga:
ale dzielny jest bo niepłacze wogóle...a wygląda jakby 4 trójki szły naraz :ico_szoking:

kurde a moze to nie zeby...moze jakies wirusidło :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości