Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 17:23

misia- gratulacje , śliczna córeczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 18:52

Ale Milenka śliczna, po prostu cudo :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 19:31

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALE WIEŚCI, REWELACJA !
MILENKA prześliczną mała dziewczynka RAZ JESZCZE GRATULUJĘ.

Szybko Ci poszło :-)


Gratuluję kolejnych pełnych tygodni!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 21:44

witam wieczorkiem

mąż pojechał do pracy, Szymek śpi, ja jeszcze posiedzę i też zmykam, choć ostatnie 2 dni jakoś kiepsko śpię :ico_noniewiem: ,

misia Milenka cudowna ślicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

byłam z Szymkiem u kontroli, także już może wychodzić, tylko nie ma szaleć za bardzo,

dziś walczyłam z bólem żołądka,co się schylę to mnie boli , kłuje :ico_olaboga: , już uważam co jem, nie wiem jak tu jeszcze wytrwam :ico_olaboga: ,
wczoraj pojadłam lodów, to mały tak szalał, jakby chciał wyskoczyć :ico_haha_01: , dziś też się ostro kręcił, aż bolało, jestem ciekawa jak jest ułożony :ico_noniewiem: ,
jak dla mnie to ciężka jest ta ciąża, chciałabym wytrzymać jeszcze ze 3tyg. i rodzić,
no i dwója dzieci mi wystarczy, więcej nie planujemy :)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 22:30

jaka słodka Milenka! :ico_brawa_01:

Donatka bo Ciebie te bóle wredne wciąż różne dopadają, :ico_pocieszyciel: to się nie dziwię że masz dość...

ja po wizycie
Maja pozostaje Mają :) i waży 1900g w ogóle gin powiedziała że duże dziecko - już się boję jak ją wypchnę na ten świat :ico_olaboga:
szyjka trzyma, ale gin się pyta czy dużo chodzę a ja na to że no dużo bo pogoda ładna i w ogóle... :ico_oczko: a ona no widzę bo nisko mam sklepienie czy coś, że brzuch nisko... i mam więcej odpoczywać
wyniki niby w normie ale cukier mi wolno spada i mi zakazała słodyczy jeść :ico_olaboga: :ico_placzek: a ja tak mam chęć...
i w ogóle mam dbać o dietę zdrową... przytyłam 1kg od ostatniej wizyty - w sumie mam jakoś ok 7 na plusie (nie wiem dokładnie bo nie ważyłam się przed ciążą i nie wiem ile dokładnie ważyłam)

no to tyle
idę spać albo matrix jeszcze ... hmmm

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 maja 2013, 22:58

Super, dobrze, że wszystko w porządku. To najważniejsze! ANZA!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

17 maja 2013, 07:50

czesc mamusie :-)

u nas dzis kolejny dzien pieknej pogody wiec sie pewnie wybierzemy cala rodzinka na spacer bo maz dzis idzie na nocke wiec na do popoludnia wolny dla nas czas bo potem pewnie sie polozy spac przed pojsciem do pracy.

dzis moj Patrys konczy 3 tyg. :-D postawie dla Was od Patrysia taki skromny :ico_tort:
jeszcze tydzien i bedzie juz miesiac za nami :-D
Monika, szybko Twój mąż chce się brać za drugie dziecko :ico_oczko: Widać Patryk grzeczny i nie dał popalić tatusiowi :ico_haha_01: :ico_haha_01:
oj daje popalic i to rowno Patryk zwlaszcza w dzien jakis taki placzliwy jest mimo ze ma sucha pieluche i jest nakarmiony to cos mu nie pasuje i placze i to nie raz tak ze az sie purpurowy robi na twarzy a jak sie go na rece wezmie to cisza spokuj i tylko by chcial zeby go kolysac. taki gagatek sie z niego robi. w nocy tez jak sie go nakarmi i polozy do lozeczka zeby dalej spal to tez w placz wpada. moj maz to juz czasem wychodzi z siebie jak on tak sie zachowuje ale drugie mimo to dziecko chce. gorzej ze mna bo ja na razie to nie chce. to jedno mi wystarczy chyba ze z czasem zmienie zdanie bo bedac w ciazy w tym stanie chodzac z brzuszkiem bylo Ok. do porodu ... porod juz malo przyjemny i troche boje sie ze jakbym byla znowu w ciazy to musiala bym to wszystko od nowa przechodzic. ehhh moze moja maz tak tylko sobie mowi ze chce juz drugie ale z czasem to sie okaze jak szybko bedzie chcial. wiadomo dziecko kosztuje trzeba je jakos utrzymac a z jego pensji to ciezko by bylo 2 utrzymac tym bardziej ze ja nie pracuje i nie wiem czy predko znajde prace bo u nas kiepsko z praca jest :/

oooo jaaaa ale Milenka cudna i urocza jest. do schrupania normalnie. Ale bym ja wycalowala :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

17 maja 2013, 07:54

donatka super ze z Szymkiem juz dobrze :-) tylko teraz niech nie szaleje na polu zeby znowu czegos nie zlapac :ico_sorki:

anza fantastyczne wiesci :-) dasz rade urodzic innego wyjscia nie bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

17 maja 2013, 08:25

Anza, faktycznie spora dziewczynka, ale nie martw sie, usg zawsze ma granicę błędu :ico_sorki: Najważniejsze że jest zdrowa i wszystko jest ok :ico_sorki: Moj chłopak jest malutki, gdzieś o tydz mniejszy wg usg, a ja już mam 15na +, tyle miałam przy porodzie z Justynka, no ale trudno, potem będę się martwić :ico_oczko:

Monika, oj to faktycznie Patryk dokucza Wam, :ico_olaboga: a co do drugiego dziecka to wszystko w swoim czasie :ico_sorki: Może kiedyś poczujesz ze to czas. Teraz ciesz się macierzynstwem :-D

Donatka, współczuję tych dolegliwości, już niedaleko do końca :ico_sorki:

A ja stawiam :ico_tort: za 34 tc :ico_sorki:
Niestety coraz częściej musze brać nospe, brzuch boli jak na @, no i te skurcze. Eh jeszcze tylko trochę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 maja 2013, 08:56

donatka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczone 33tc!!!
Shiva, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone 34tc!
monika, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Patrysia za 3 tyg!!! W tym okresie dzieci mają tzw skok rozwojowy, więc możesz się właśnie takiego zachowania po nim spodziewac.
Co postanowiliscie z tym leżaczkiem?

wiecie co, martwię się o naszą kaczorek :( Nie odp na smsy. Nie wchodzi na forum. Oby wszystko było ok.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość