NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 mar 2011, 16:15

aga216, myslalam, ze zdarzy P. dojechac, bo bedzie za niecale 5 minut, ale koles powiedzial, ze to powinno byc otwarte, on nie ma czasu, bo musi dalej jechac i sobie poszedl :ico_zly:
musimy sie dowiedziec skad wogole wziac ten klucz do tego pomieszczenia w piwnicy

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 mar 2011, 16:20

NowaSejana, a teraz skąd masz neta?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 mar 2011, 17:02

NowaSejana, o kurcze Ty to masz z tym netem :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 17:02

Sejana Ty to masz z tym netem :ico_olaboga: ale do mnie tez inzynier przylazi 4 kwietnia (bo ja mam na razie ten przenosny net na patyku) i az sie boje co on wtedy wykombinuje!!!

[ Dodano: 2011-03-17, 16:07 ]
a ten termin 4/04 to mi dali jak dzwonilam na poczatku lutego :ico_zly:


Jejku ja teraz lazienke sprzatnelam i chcialam podniesc odkurzacz jak mnie zakulo to az rzucilam na podloge i tak sie wydarlam ze moj M. byl przekonany ze juz rodze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

17 mar 2011, 17:48

Cześć dziewczyny mam takie pytanie, bo moja sąsiadka ma termin na 20 kwietnia, czyli podobnie jak wy jest kwietniówką, brzuch jej opadł, czy w razie czego może już spokojnie rodzić?Czy to będzie o wiele wcześniej przed terminem?

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 mar 2011, 18:02

Cześć dziewczyny mam takie pytanie, bo moja sąsiadka ma termin na 20 kwietnia, czyli podobnie jak wy jest kwietniówką, brzuch jej opadł, czy w razie czego może już spokojnie rodzić?Czy to będzie o wiele wcześniej przed terminem?
wiesz jak na 20.04 to jakis miesiac jeszcze ma rodzic spokojnie mozna po 37tc...

witajcie;)

Aniaa-KAROLINKO-Obrazek

Aneta11-witam cie...bo chyba sie nie znamy--fajne imie dla cory

U mnie pada desz...czuje sie do BANI ludzie mnie w kolo wkurzaja!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 mar 2011, 18:08

Cześć dziewczyny :-D

Dziękujemy za życzonka dla córci :ico_buziaczki_big:

U nas też dziś paskudna pogoda. Leje od rana i wieje straszny wiatr :ico_olaboga: Córcia polatała po polku w kaloszach i wróciła do domku cała przemoczona i w błocie ale najważniejsze,że zadowolona :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Pisałyście o śluzie to ja mam od kilku dni taki obfity dość i ciągle czuję,że mam mokro :ico_wstydzioch: i muszę latać do wc wymieniać wkładki :ico_noniewiem: Ale już niedługo, więc nie narzekam :ico_oczko:

Dziś się przestraszyłam,bo znów sikam na czerwono... :ico_olaboga: Dziś już nie dam rady kupić kubeczka na mocz, więc jutro się wybiorę do sklepu i muszę w sobotę rano oddać do badania. Boję się,żeby znów coś z nerkami się nie działo,bo właśnie mnie pobolewają ostatnio :ico_olaboga: Oby to nic takiego nie było :ico_sorki:

Jejku a ja tak się cieszyłam,że nic mi nie dolega :ico_noniewiem: pisałam Wam tylko,że mnie kość ogonowa zaczęła boleć i myślałam,że przejdzie,a ta skubana boli coraz bardziej i już siedzieć normalnie nie mogę, tylko na boku,bo inaczej boli jak pieron... :ico_olaboga:

Dostałam wiadomość od magdy :-)
Była dziś na usg i mały dobrze się rozwija :-D ale mało waży,bo tylko 2300g. Zapisy ktg dobre ale te 50g co przytył od piątku to za mało :cry:
Piszę,że przetrzymanie go do końca może niekorzystnie wpłynąć na niego,bo dostaje mniej pokarmu,a w ogóle takie przedłużenie może spowodować zagrożenie płodu,więc będą wywoływać.
Jest plan,żeby w poniedziałek urodziła, więc trzymajmy mocno kciuki :ico_ciezarowka:
Pozdrawia Was :-D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011, 18:10 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

17 mar 2011, 18:09

Dziękuje za odp, bo bałam się, że to za wcześnie a nie chciałam jej niepotrzebnie stresować, głupi pytaniami.
Dobrze,że są wieści co u magdy, to trzymamy kciuki.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 mar 2011, 18:14

Dziękuje za odp, bo bałam się, że to za wcześnie a nie chciałam jej niepotrzebnie stresować, głupi pytaniami.
Dobrze,że są wieści co u magdy, to trzymamy kciuki.
spokojnie rozumiem;)

Aniaa-mnie ta pogoda dobija...nie wiem ostatnio jestem taka roztrojona nerwowo ze szok:(

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 mar 2011, 18:14

jenny1983, to,że sąsiadce opadł już brzuszek to jeszcze nie znaczy,że urodzi teraz. Jeszcze może spokojnie miesiąc z brzuszkiem pochodzić :ico_ciezarowka:
A co do terminu to tak jak napisała serniczka najlepiej jak by miała skończony 37 tydzień, bo wtedy dzidzia jest donoszona, więc jeszcze około 2 tygodnie jej brakuje :-)

[ Dodano: 2011-03-17, 17:17 ]
serniczka, nie ma się co dołować,bo i tak nic się nie zmieni,a humorek jest do bani i dzidzia też niezadowolona :ico_noniewiem: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_noniewiem:
Ja za to walczę ze zmęczeniem ostatnio :ico_olaboga: Wysypiam się dobrze, a taka jestem zmęczona,że usnęła bym w każdym miejscu :ico_olaboga: Może organizm potrzebuje się troszkę wzmocnić przed porodem !? :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość