Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 paź 2008, 08:08

to o czym mowisz, nie bedzie nas dotyczylo, wierze w to mocno :-D :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 paź 2008, 08:26

a z moim libido cos marnie, az szkoda mi meza :ico_olaboga:

Marcys to straszny nerwus, on zaczyna sie strasznie prezyc jak mu cos nie pasuje
nawet jak siedzi na dywanie i cos nie po jego mysli, to sie zaczyna prezyc i nieraz trzasnie do tylu :ico_olaboga:

Marcel wstal dzis o 5 :ico_szoking: ale go nie wzielam, bo bylam strasznie niewyspana, polezal, pojad pobawil i go polulalam, zasnal na godzine na szczescie

w nocy obudzil sie o 11 o 2 i o tej 5 wiec nawet niezle

[ Dodano: 2008-10-22, 08:26 ]
Anuszka pisze:to o czym mowisz, nie bedzie nas dotyczylo, wierze w to mocno


i ja tez :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 paź 2008, 08:40

Dona pisze:wiecie co, mi chyba wrociło libido
u mnie też fajnie :ico_oczko: :-)

dzis odkrylam, ze wyszla druga górna jedynka
_________________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas widac z podspodu te ząbeczki na dole ale cholery nie chca sie przebic :ico_olaboga:

basia24, Franek tez nerwus jak cos nie po jego mysli to zaciska piąstki i tak jakby boksy dawał i minka taka wsciekła :ico_olaboga: skąd oni sie tego ucza :ico_olaboga:

nocka znowu nie przespana od 3 Franek z nami w łózku juz nie miałam siły tyle razy wstawac do niego :ico_zly: budził sie co godz i buczał nad ranem to juz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na niego :ico_wstydzioch: bo mnie skopał i to zawsze mnie w rane po cc kopie a to boli a ja półprzytomna a on buczał bez powodu :ico_zly: :ico_wstydzioch:

Pogoda sie u nas popsuła wczoraj było pieknie 20 stopni a dzis pochmurno.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 paź 2008, 08:46

asiab pisze:budził sie co godz i buczał nad ranem to juz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na niego
mnie tez sie to w nocy zdarzylo, czlowiek nieprzyomny, niewyspany i zły...
asiab pisze:skąd oni sie tego ucza :ico_olaboga:
od nas :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 paź 2008, 09:08

Anuszka zapomnialam, :ico_brawa_01: dla zabeczka Olinka

[ Dodano: 2008-10-22, 09:09 ]
Anuszka pisze:asiab napisał/a:
budził sie co godz i buczał nad ranem to juz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na niego
mnie tez sie to w nocy zdarzylo, czlowiek nieprzyomny, niewyspany i zły...


i mnie tez :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 paź 2008, 09:46

Dziewczyny jak jedza wasze maluchy chodzi mi jak czesto ?
tak wyglada menu franka
7- cycus
10-kaszka(miseczka )
13- zupka
16- deserek
17-cycus
19-20 cycuś na noc i w nocy cycus i herbatka

w ciagu dnia jeszcze miedzy posilkami jakis soczek chrupek lub biszkopcik i czasem cos skubnie ode mnie :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

22 paź 2008, 09:54

u mnie dokladnie tak samo moze po deserku jeszcze musze dodoac cyc

[ Dodano: 2008-10-22, 09:54 ]
w ciagu dnia jeszcze miedzy posilkami jakis soczek chrupek lub biszkopcik i czasem cos skubnie ode mnie
dokladnie tak samo

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 paź 2008, 09:57

MOj rano na sniadanie je kaszke albo kleik albo butle ( 120 ml )

Potem okolo 13tej je kolejne mleko albo obiadek

Na spacerze pije herbatke i je biszkopta albo piętkę

Potem deserek po poludniu

I Mleko na noc :-)

w nocy non stop pije i sie budzi...

asiab,

mowilas ostatnio, ze Franus traktuje cyca jak smoczka. Moja lekarka ostatnio nazwala to tak, ze dziecko traktuje cyca jak talizman swoj w nocy... :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 paź 2008, 10:17

Witajcie! Czy któreś Wasze dzieciatko przesypia ładnie noce?? Mój się budzi co pół godziny co godzinkę czasami co 15 minut. Mam już dośc. Ładnie śpi dopiero koło 5 bo pobudka jest po 8 czasami wcześniej ale wystarczy że go przytulę i śpimy. Ja się wykończę. Ile dajecie mleczka na noc??

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

22 paź 2008, 10:18

u mnie dzis LIPA, moj drajwer wyjechal bedzie w piatek. a noc mialam fatalna.

zaczelo sie od seksiku, skusilam sie bo maz tak ladnie do mnie mowil, slodzil mi ze szok :ico_olaboga: wiec sie seksilam, ale moje libido chyba wynosi ZERO stwierdzilam ze moglabymm teraz w ogole seksu nie miec i bym przezyla.

o 22 obudzil sie maly i zasnal dopiero o 1 w nocy. ale zeby bylo fajniej moj stary zasnal a ja bawilam malego, przeciez musi sie wyspac, :ico_zly: ja tez musze byc wyspana jak mam funkcjonowac, :ico_zly: ale zeby podzielic sie usypianiem to nie :ico_zly: ja bym go toche ponosila, to on troche.. i jakos by usnal szybciej :ico_zly: FACET! :ico_zly:

a jak juz zasnal maly to byl ciagle na cycuniu, ciagle musial miec go w buzi, smoczek probowalam mu dac to wypluwal, wiec ciagle non toper cycus... wiec reszte nocy przespalam w jednej pozycji na boku z cycem na wierzchu, rano wstalam dretwa, no i zmeczona wiec juz teraz padam na twarz a co bedzie kolo 17 gdzie mojemu wlacza sie najwieksza maruda? :ico_placzek:

ide sobie kawe zrobie moze to na nogi mnie postawi. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość