Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 maja 2009, 16:26

cześć Dziewczyny :-)

dziekuję za pamięć o mnie i Martusi za przywołanie do porządku :-) :ico_sorki:

u nas różnie... są chwile, że Alek jest suprr uśmiechnięty i w ogóle, a sa chwile że wyje jak opętany... jest lekko cieplejszy niż zwykle, ale w granicach dopuszczalnych temperatury... no i ta wysypka mu nie zeszła :ico_olaboga:

wczoraj zaliczyliśmy mały wypad, zdjątka na Pesteczkowie :ico_sorki:

a w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że zaczynają mnie wkurzać butelki z aventa, bo muszę je zakręcać po kilka razy, bo potrafia przeciekać :ico_zly: wczoraj małego musiałam całego przebierać, bo nie sprawdziłam przed jedzeniem i był caluteńki na brzuchu mokry :ico_zly: i zamówiłam dziś butelki z tommee tippee i smoczki do nich, jak się sprawdzą, to zamieniam, bo juz mi nerwów brak... i to jeszcze żebym krzywo nakręcała w sposób widoczny to byłoby zrozumiałe, ale czasami po prostu nie widać, a ciekną :ico_olaboga:

poza tym starszak wczoraj podniósł mi ciśnienie do maximum :ico_zly: "chciał spróbować" powąchać moich perfum i wypsikał mi te najdroższe, najukochańsze :ico_sorki: myślałam, że wybuchnę... i jeszcze mi żal... ale chyba siebie juz tylko, bo oszczędzałam jak idiotka, bo mi się już kończyły i nawet na bierzmowanie sie nie psiknęłam :ico_puknij: noo, to teraz mam...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 maja 2009, 16:58

witaj ananke :-)
no i ta wysypka mu nie zeszła .
ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza

[ Dodano: 2009-05-04, 16:59 ]
a w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że zaczynają mnie wkurzać butelki z aventa, bo muszę je zakręcać po kilka razy, bo potrafia przeciekać ...
też miałam tak kilka razy, że mi przeciekały, ale nie wiem czemu, czy źle zakręciłam czy co :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-04, 17:00 ]
poza tym starszak wczoraj podniósł mi ciśnienie do maximum :ico_zly: "chciał spróbować" powąchać moich perfum i wypsikał mi te najdroższe, najukochańsze :ico_sorki: myślałam, że wybuchnę... i jeszcze mi żal.....
wierzę, też bym się strasznie wkurzyła

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 maja 2009, 17:21

no hej ananke w koncu do nas zajrzalas :-)
ja wlasnie nakarmilam synka po przerwie 3,5h wypil prawie 150 ml mleczka+20ml herbatki :-)
pozniej go wykape i dam mleczko za jakies 4h i do spanka.
dzis tesciowa pokupowala troszke ciuszkow malemu i mi wlasnie przywiozla. fajne rzeczy nawet. takie wieksze, bo juz mi zaczelo brakowac.

wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz. jakie wasze dzieci maja glowki? bo wszedzie co widze dzieciaczki w wieku mojego synka albo troszke starsze to maja duze glowy, i wydaje mi sie ze tak jest ze po prostu najpierw glowka rosnie troszke nieproporcjonalnie do reszty ciala, no a moj synek ma malutka. i troszke sie martwie czy to dobrze.... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 maja 2009, 18:18

wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz. jakie wasze dzieci maja glowki?
moja tez ma malutka..taka juz chyba ich uroda :-D :-D

:ico_brawa_01:
dziekuję za pamięć o mnie i Martusi za przywołanie do porządku :-) :ico_sorki:
no nareszcie kochana :ico_brawa_01: i pamietaj ze jestesmy tu od zasypywania dołeczków i dokłów :-D :-D :-D
poza tym starszak wczoraj podniósł mi ciśnienie do maximum :ico_zly: "chciał spróbować" powąchać moich perfum i wypsikał mi te najdroższe, najukochańsze
no nie dzieiws sie ja tez bym sie zdenerwowała

a ja zbieram sie na aerobic :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 maja 2009, 19:04

my po kolacyjce, pizza wyszła, zjadłam tyle, że szok :ico_szoking: :ico_olaboga: , ciężko mi się ruszyć, za 0,5h wykąpiemy synka :-)

[ Dodano: 2009-05-04, 19:04 ]
jakie wasze dzieci maja glowki? :
mój ma dużą :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 maja 2009, 19:25

moja ma rowniez duzą głowke

wiecie co dzis juz nie wytrzymalam i mowilam same bzdety ze nie bede sie opiekowac itd z nerwow godzine z nia spacerowalam a ona przez godzine plakala w wozku... myslalam ze sie uspokoi gdzie tam dopiero po godzinie wzielam na raczki bo wtedy niie mialam jak zadnej lawki jezdnia szosa i tyle;/ no i na recach spokojna po godzinie noszenia na dworze usnela;/ na dodatek dzis 8 kup bylo a ostatnie 2 takie zielonkowate;/;/

kurcze waze 74 kilo to jeszcze nie taka tragedia a spodnie wszystkie w biodrach mi sie zacinajac i nie moge nic kupic tak mi sie rozszerzyly

my mała juz wykapalismy i teraz tata ją karmie

kupilam dzis tylko 2 butle z lovi! jedną taką samosterylizująco a drugą taką z łyżeczką wielofumcyjna ze jak sie nacisnie to kaszka wyleci super

no i chyba juz nie kupimy karuzelki bo doszlismy do wniosku ze nie ma sensu zastanawiam sie nad przedaza mego wozka i kupieniu zwyklej leciutkiej spacerowki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 maja 2009, 19:32

zastanawiam sie nad przedaza mego wozka i kupieniu zwyklej leciutkiej spacerowki
poczekaj jeszcze troche bo Klaudia jest jeszcze za mala na spacerowke. jeszcze jej kregoslup nie jest taki silny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a moj babelek zasnal sobie z 3h temu i spi do tej pory. jak tylko sie obudzi to tez wykape i pewnie skoro teraz spi to pomarudzi do 23 znowu :ico_noniewiem:

jutro o 8 rano ide do kosciola zalatwic wszystkie formalnosci zwiazane ze chrztem. ale mnie czeka teraz sprzatania :ico_olaboga: no i chrzestni beda u nas spac :ico_noniewiem: wszyscy beda pic a ja bede patrzyc... wrrrr

[ Dodano: 2009-05-04, 19:32 ]
kurcze waze 74 kilo
a ile masz wzrostu??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 maja 2009, 19:35

ja mam 163 cm... wazylam normalnie 60 kg.... a teraz mam do zrzucenia min 10 kg... i naprawde mało jem a waga stoi w miejscu;/


kurde 9 kupa i zielona ;/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 maja 2009, 20:00

my już wykąpaliśmy synka, nakarmiłam, teraz mąż nosi, żeby mu się odbiło, i jak odbije to ululam i będzie spał, potem pójdę się wykąpać i zrobić mężowi kanapki do pracy, bo od dziś ma nocki, także sama śpię :(

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

04 maja 2009, 20:14

witam
Udało sie nam dzisiaj spacerowac :-) choc cały dzien straszyło deszczem ale nie było spanka na spacerku chyba przez cisnienie.

Jak P wrócił z pracy to zostaŁ z Emi w domu a ja z bratowa pojechałam do carefoura i selgrosa zrobic zakupy dla małej. Takie tam drobiazgi jak np nowa myjke do kapieli, chusteczki i pampki a dla siebie do spróbowania kawke zbozowa z nestle :ico_haha_01:

Jesli kogos zainteresuje to w carefourze jest promocja 150szt pampków roz3 kosztuje 75zł.

Kupiłam tez jej nowe 2 zabawki do zawieszenia a ciocia kupiła kubek niekapek :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość