margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 10:10

hello
ja również sie witam :)
dziś w nocy moja znajoma urodziła synka ponad 4 kg wagi i 53 cm rodziła w domu mąz odebrał porod ale nie wiedział o tym zeby dziecko zaczelo plakac trzeba dac mu klapsa w pupke i juz jak pogotowie dojechalo to maluszek byl caly siny zabrali go do szpitala i żyje wszystko w porzadku martwią sie tylko zeby nie było niedotlenienia mózgu :ico_sorki:
tak bardzo zaczyanm bac sie swojego porodu zebysmy zdazyli na czas :ico_sorki: :ico_sorki: co prawda my mamy bliziutko do szpitala bo tylko 4 km a oni mieli chyba 85km :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

16 kwie 2009, 10:14

malutkaniunia88, hej

dziecko ma najpierw 1 minute na zlapanie oddechu do skali Apgara potem dostaje 3 minuty i kolejno 10 im dalej tym mniej punktow dostanie,
ja dostalam klapsa bo krzyczec mi sie poprostu nie chcialo a oddychalam wiec wiesz roznie to bywa:)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 10:19

Beata_Tychy, ja tam nie wiem dokladnie jak to bylo ale oni to naprawde sie przestraszyli w dodatku przy wszystkim byla ich 2 letnia coreczka choc szczerze mowic ja tez bym chciala tak szybko urodzic jak ona poszla do wc zeby załatwic swoje sprawy i mieli wyjezdzac do szpitala a tu sie dzidzius zaczał rodzić a ja wczoraj jeszcze z mama rozmawialm o niej i pytalam czy nie urodzila

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

16 kwie 2009, 10:21

malutkaniunia88, najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo, w szoku jestem postawy meza super ze tak zareagowal nie stracil panowania i spokojnie odebralporod , jakby to cos naturalnego dla niego bylo
no poprostu szok :)pozazdroscic i gratulowac odwagi i meza

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 10:29

w szoku jestem postawy meza
ja również jak go spotakam to na 100% mu pogratuluję :ico_brawa_01: w końcu jest czego

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

16 kwie 2009, 10:35

O jest ktos tu :-) .malutkaniunia88, dziwie sie ze nie miała objawow porodu ,wczoraj byłam na SZR i dokładnie omawialismy obajwy zapowiadajace porod ,i jest ich bardzo duzo ale najwazniejsze ze wszystko oki.A ja nie chciałam bym rodzic w domu,co szpital to szpital i opieka lekarzy co maja pojecie.A ja zaraz sie zbieram i ide na zakupki i spacerek mały,słonce świeci i cieplutko jest :-) .malutkaniunia88, zamowiłas juz wozeczek ?Beata_Tychy, ja tez mam takie kocyki,zielony i zołty tylko dwa rozmiary,jeden mniejszy i wiekszy,a ten laktator kupiłam w Zabrzu,w hurtowni Viki http://www.babyland.pl/kontakt.htm tu.A powiedz mi jak to nie jest tajemnica ile dałas za swoj wozek ten Quinny?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 10:38

zamowiłas juz wozeczek ?
o tak wczoraj i czekam z utęsknieniem kiedy przyjdzie :ico_sorki:
dziwie sie ze nie miała objawow porodu
wiesz może i miała ale pewno myślała ze zdaży jeszcze tak jak przy pierwszej ciąży

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

16 kwie 2009, 10:41

jak to nie jest tajemnica
eee no tajemnica cos ty :)
1750zł dałam dokupywalam fotelik maxi cosi za 410zl , bo tylko ten chcialam a do tych wozkow pasuje wiec mi sie idealnie zgralo
dziwie sie ze nie miała objawow porodu
wiesz tez bym sie zdziwila bo na SR własnie wszystko omawiane było
gdyby nie fakt ze moja kuzynka 2 dziecko urodzila w WC szpitalnym, byla tydzien po terminie, wiec juz lezala w szpitalu, poszła do ubikacji na siku i jak tylko kucnela dziecko wyskoczylo
nie nie uwierzyla bym naprawde nikomu innemu, a jednak.

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

16 kwie 2009, 10:42

malutkaniunia88, a to juz rodziła ,kurcze wczoraj nam opowiadała połozna o porodzie to powiem Wam ze ciezka robota Nas czeka dziewczyny :-D ,ja juz bym chciała miec to z głowy im blizej tym bardziej sie boje.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 kwie 2009, 10:44

,kurcze wczoraj nam opowiadała połozna o porodzie to powiem Wam ze ciezka robota Nas czeka dziewczyny
a nasza położna wcale nie mówiła źle o porodzie mowiła owszem ze boli i wogóle ale nie tak zeby straszyc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość